1 zł
2 600 000 zł

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Zima - z cyklu: Cztery pory roku, 1993

olej, płótno; 81 x 101 cm
sygn. p. d.: Dominik
na odwrocie napis autorski: Dominik 1993/ OIL ON CANVAS 32 x 40 (81x101)/ FOUR SEASONS - WINTER/ (ZIMA)

cena wywoławcza: Wykup abonament

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, l. 70/80 XX w.

akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. l.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja, lata 90. XX w. r.

akryl/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany l.d.: 'Dominik'
na odwrociu pieczątka wywozowa oraz drukowana naklejka domu aukcyjnego Agra Art

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

KOMPOZYCJA, lata 60. XX w.

olej, płótno
71 x 82 cm
sygn. l.d.: Dominik
na odwrocie na pionowej żerdzi nalepka firmy Schleiper & Fils s.a.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ, 1978

akryl, płótno
80 x 100 cm
sygn. p.d.: Dominik
sygn. na odwr. na płótnie l.g.: DOMINIK 1978 | AKRYL 81 x 100 | „PEJZAŻ“
p.g.: pieczątka wywozowa

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

KOMPOZYCJA, 2007

akryl, płótno, ołówek
81 x 100 cm
sygn. p.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Portret Zofii Jordanowskiej

Akwarela, papier, 58,5 x 40,5 cm (w świetle passe-partout),
sygnowany i datowany p.d.: T. Dominik 62. | N. York,
opisany na odwrocie: Portret Zosi Jordanowskiej | narysowany u niej w domu | w N. Yorku w r. 1962 | T. Dominik | Łomianki 9.III.2001.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ, 2010 r.

olej/płótno, 73 x 92 cm
sygnowany p.d.: Dominik
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: DOMINIK | 2010 | OL.PŁ. | 73 x 92 | PEJZAŻ

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ,1980 r.

gobelin/wełna, len, 100 x 113 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie, na naszywce:
DOMINIK | GOBELIN | 1979 | 100 x 115 | „Pejzaż” parafka autorska oraz numery inwentaryzacyjne i nieczytelne pieczątki

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Drzewa, 2000 r.

olej/płótno, 81 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Dominik'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK 2000 | OL. PŁ. 81 x 100 | DRZEWA'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2005 r.

olej/płótno, 90 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'Dominik'
opisany i datowany na odwrociu: 'DOMINIK 2005 | OL. PŁ 90 X 120 | PEJZAŻ'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2005

olej, płótno, 81 x 100 cm
sygn. p.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Bałtyk, lata 50. XX w.,

Drzeworyt, papier, 18,5 x 19,5 cm,
sygnowany p.d. ołówkiem: `T. Dominik`

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

BEZ TYTUŁU, 2014

serigrafia / papier,
wym. 60 x 55 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

inkografia/papier, 25 x 30 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: ‘T.Dominik’ oraz opisany ołówkiem l.d.: ‘E/A’

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż (19)

inkografia/papier, 50 x 60 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: ‘T.Dominik’, opisany ołówkiem l.d.: ‘4/20’

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

inkografia/papier, 45 x 60 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: ‘T.Dominik’ oraz opisany ołówkiem l.d.: ‘2/20’

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

inkografia/papier, 49 x 60 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: ‘T.Dominik’ oraz opisany ołówkiem l.d.: ‘9/20’

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Martwa natura z cytrynami, 1953

akwarela, papier; 24,5 x 34,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: T. Dominik / W -wa 1953.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja - Pejzaż, lata 70. XX w.

olej, płótno; 48 x 78,5 cm;
sygn. l. d.: Dominik.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1957

olej, deska, 44 × 53 cm
sygn. p. d.: Dominik oraz na odwrocie: Dominik 1957

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pola VIII, 1977

akryl, płótno, 65 × 81 cm
sygn. p. d.: Dominik oraz na odwrocie: DOMINIK 1977 |AKRYLE 65 X 81 |POLA VIII

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Bez tytułu, lata 90.

olej, płótno,
81 x 100 cm,
sygnowany p.d.: "Dominik"

* Droit de suite

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

akwarela, papier, 50 x 65 cm,
sygn. p.d.: T. Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

akwarela, papier, 48 x 63 cm,
sygn. p.d.: T. Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2009 r.

grafika komputerowa, odbitka jednoegzemplarzowa, 60 x 76 cm w świetle passe-partout,
sygn. ołówkiem p.d.: T. Dominik, opisana l.d.: graf. komputerowa 1 szt., śr.d.: Pejzaż 2009

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, l. 80. XX w.

akryl, płótno; 100 x 120 cm;
sygn. l. d.: Dominik.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2010

olej, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. p. d.: Dominik, na odwrocie opis autorski: DOMINIK 2010 / OL.PL 73 X 92 / PEJZAŻ.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Ogród, lata 70. XX w.

olej / płótno
95 × 80 cm
sygnowany l.d.: DOMINIK

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

"Pejzaż", 1984 r.

akryl/płótno, 48 x 79 cm
sygnowany l.d.: 'Dominik'
na odwrociu opis autorski: '48 x 79 AKRYL / PEJZAŻ 1984'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

"Pejzaż", 1989 r.

akryl/płótno, 64 x 90 cm
sygnowany l.d.: 'Dominik'
opisany na odwrociu: 'DOMINIK 1989 / ACRYL 64 x 90 / PEJZAŻ LANDSCAPE' oraz papierowa nalepka wystawowa z opisem pracy z Vienna Gallery

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Piwonie w wazonie, l. 50. XX w.

olej/płótno, 46 x 61 cm
sygn. p.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Bez tytułu, 1960 r.

akwarela/papier, 41 x 32,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'T.Dominik 1960'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

tusz/papier, 33 x 41 cm (arkusz)
sygnowany p.d.:'‘Dominik'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Lato

inkografia/papier, 25 x 25 cm (zadruk)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'T.Dominik', opisany ołówkiem l.d.: '3/20'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

inkografia/papier, 48 x 60 cm (zadruk)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'T.Dominik', opisany ołówkiem l.d.: '7/20'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

inkografia/papier, 25,5 x 31,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany na matrycy l.d.: 'Dominik'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

inkografia/papier, 27 x 32 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany na matrycy p.d.: 'Dominik'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

olej/płótno, 46 x 61 cm
sygn. p.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Bez tytułu (Deszcz), lata 80. XX w.

akryl, płótno, 75 x 100 cm
sygn. p.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Bez tytułu, lata 80. XX w.

akryl, płótno, 75 x 100 cm
sygn. p.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Owoce, przełom lat 70. i 80. XX w.

olej, płótno; 80x100 cm, sygnowany p.d.: "Dominik"

*droit de suite

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

ALASKA, 1998

73 x 92 cm
sygn. p.d.: Dominik
na odwrocie na płótnie sygnatura: DOMINIK 1998 | OL. PŁ. 73 x 92 | ALASKA

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

OGRÓD, lata 80. XX w.

olej, płótno
65 x 95 cm
sygn. l.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ, 2001 r.

olej/płótno, 81 x 100 cm
sygnowany l.d.: Dominik
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: DOMINIK 2001 | OL.PŁ. | 81 x 100 | PEJZAŻ
na krośnie nalepka: Galeria Piotra Nowickiego i pieczątki: Wirydarz Galeria Sztuki

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Bez tytułu, 1968 r.

liquitex/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'Dominik'
na odwrociu nalepka z Biura Wystaw Artystycznych z opisem pracy

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2007 r.

olej/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'Dominik'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK 2007 | 90 x 90 OL. PŁ. | PEJZAŻ'
opisany na odwrociu: 'POTWIERDZAM AUTENTYCZNOŚĆ | OBRAZU MOJEGO OJCA | KWIECIEŃ 2016 | [sygnatura] TOMASZ DOMINIK'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1959 r.

gwasz/papier, 33 x 41 cm (arkusz)
sygnowany i datowany ołówkiem l.d.: 'T.Dominik 1959'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1959 r.

akwarela, papier, 45 x 57 cm,
sygn. p.d.: T. Dominik/ Paryż 59

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Akt leżący

akwarela, papier, 48 x 65 cm,
sygn. p.d.: T. Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Akt

akwarela, papier, 65 x 47 cm,
sygn. l.d.: T. Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

akwarela, papier, 40 x 50 cm,
sygn. p.d.: T. Dominik, praca dwustronna

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Bez tytułu, 1962

olej, płótno, 51 × 86,5 cm
sygn. l.d.: Dominik 62

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Łąki, 1974

akryl, płótno
90x110 cm
sygnowany p.d. "Dominik", na odwrocie: "DOMINIK 1974 | ŁĄKI ACRYL 90x110"

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1970 r.

olej, płótno, 65 x 80, 73 x 87,7 cm (w oprawie);
sygn. l.d.: Dominik
sygn. i opisane na odwrocie: DOMINIK 1970 / 65 x 80 OLEJ / PEJZAŻ, na blejtramie u góry po prawej napis: DOMINIK

* do ceny wylicytowanej dodatkowo pobierana opłata Droit de suite w wysokości 5%

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Owoce, 1983 r.

olej, płótno, 90 x 100 cm, 100,3 x 109,4 (w oprawie);
sygn. p.d.: Dominik
sygn. i opisane na odwrocie: DOMINIK 1983 / 90 x 100 AKRYL / „OWOCE”

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1983 r.

olej, płótno, 48 x 78,7 cm; 53 x 83,3 cm (w oprawie);
sygn. l.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

OGRÓD, 1989

akryl, płótno
50 x 70 cm
sygn. p.d.: Dominik
na odwrocie na płótnie ślad pieczątki z numerem;
na górnej listwie napis: OGRÓD 50 x 70 | Akryl 1989; obok w kółku: 57

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kwiaty, 1994 r.

olej/płótno, 81 x 92 cm
sygnowany p.d.: 'Dominik'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK 1994 | OIL ON CANVAS (81 x 92) | FLOWERS'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Ogród, lata 80. XX w.

olej/płótno, 44 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'Dominik'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż (22)

inkografia/papier, 25 x 30 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: 'TDominik', opisany l.d.: '8/20'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja, 1957 r.

monotypia/papier, 28 x 38,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: "T. Dominik 1957'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Panorama z mostkiem, 1953

ołówek, papier naklejony na tekturę;
19,5 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Dominik 1953.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Widok łąki

ołówek, papier;
22,5 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Dominik.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja dwustronna, 1963 r.

akwarela, tusz/papier, 35 x 48 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Dominik 63'
na odwrociu sygnowany i datowany p.d.: 'Dominik 63'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Róża III, 1974 r.

akryl, płótno, 81 x 113 cm,
sygn. p.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Róża czerwona, 1976 r.

akryl/płótno, 60 x 73 cm
sygnowany l.d.: 'Dominik'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK 1976 | RÓŻA CZERWONA | AKRYL 60 x 73'
na odwrociu naklejka z opisem pracy

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja w stylowej ramie, 1963 r.

akryl/płyta, 62 x 50 cm
sygnowany p.d.: 'T. Dominik'
na odwrociu nalepka wystawowa z opisem pracy z Muzeum im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

KOMPOZYCJA, 2010

akryl, płótno
73 x 92 cm
sygn. p.d.: Dominik
na odwrocie na płótnie data: 2010

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ, 2011 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: Dominik
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: DOMINIK | 2011 | OL. PŁ | 100 x 100 | PEJZAŻ

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja, lata 70. XX w.

olej/płótno, 49 x 79 cm
sygnowany l.d.: 'Dominik'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2006 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Dominik'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK 2006 | 100 x 100 ol. Pł. | PEJZAŻ'
po prawej stronie odwrocia potwierdzenie autentyczności podpisane przez Tomasza Dominika: 'POTWIERDZAM AUTENTYCZNOŚĆ | OBRAZU MOJEGO OJCA | KWIECIEŃ 2016 TOMASZ DOMINIK'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2009

olej, płótno; 90 x 90 cm
sygnowany p.d. "Dominik"; na odwrocie l.g.: "Dominik 2009 | ol. pł 90 x 90 | Pejzaż"

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2011

olej, płótno, 90 x 90 cm
sygn. p.d.: "Dominik"
na odwrocie: potwierdzenie autentyczności przez Tomasza Dominika; na krośnie nalepka Agra Art;
załączony certyfikat autentyczności zawierający zdjęcie autora z obrazem, podpisany przez Tomasza Dominika

Praca nabyta bezpośrednio od artysty w trakcie prywatnej sesji degustacji wina i cygar w jego pracowni mieszczącej się w pawilonie obok domu w podwarszawskich Łomiankach.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2011

olej, płótno, 90 x 90 cm
sygn. p.d.: "Dominik"
na odwrocie: "DOMINIK 2011 / OL. PŁ / PEJZAŻ"; potwierdzenie autentyczności przez Tomasza Dominika, załączony certyfikat autentyczności zawierający zdjęcie autora z obrazem, podpisany przez Tomasza Dominika

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

IMPRESJE MORSKIE, 1957

olej, płótno, 80 x 95 cm
sygnowany i datowany p.d.: 57 T. Dominik
opisany na blejtramie: DOMINIK 80X95/ "IMPRESJE MORSKIE"

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

OWOCE, 1974

akryl, płótno, 63 x 73 cm
sygnowany p.d.: DOMINIK
opisany na odwrocie: DOMINIK/ OWOCE 63 X 73/ ACRYL 1973

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ, 2001

olej, płótno, 90 x 120 cm
sygn. l.d.: Dominik
sygn. i opisany na odwrocie: DOMINIK 2001/ OL PŁ 90 x 120 | PEJZAŻ

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Bez tytułu, 1951 r.

drzeworyt/bibułka, 12 x 7 cm
opisany u dołu: 'Drzeworyt Miłemu sąsiadowi Panu [nieczytelne] w dniu imienin T. Dominik | Warszawa 28 X 51'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Siostra, 1949 r.

drzeworyt/bibułka, 10 x 21 cm
sygnowany, opisany i datowany ołówkiem u dołu: 'drzeworyt 6/20 Siostra Dominik 1949'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż (16)

inkografia/papier, 48 x 60 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: 'T.Dominik' oraz opisany l.d.: '8/20'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

kredka, kolaż/papier, 48 x 65 cm
sygnowany p.d.: 'T. Dominik'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Abstrakcja, 1957 r.

tusz/papier, 28,4 x 33,2 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'T. Dominik 57'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1965 r.

akwarela/papier, 40,5 x 50,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Dominik 65'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Drzewa, 2000 r.

grafika komputerowa / papier, 40,5 x 30,5 cm, sygn.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1976 r.

gobelin, wełna, len, 105 x 113 cm
sygnowany p.d.: 'Dominik'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu, na naszywce autorskiej: 'DOMINIK 1976 / GOBELIN 105 x 133 / WEŁNA - LEN/ "PEJZAŻ"

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Deszcz, 2008

olej, płótno; 54 x 73 cm
sygnowany p. d.: "Dominik", na odwrocie: "DOMINIK 2008 | OL. PŁ. 54 x 73 | DESZCZ",
obok adnotacja: "POTWIERDZAM AUTENTYCZNOŚĆ | OBRAZU MOJEGO OJCA | KWIECIEŃ 2016 TOMASZ DOMINIK (podpis)"

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ, lata 70. XX w.

olej, płótno
90 x 110 cm
sygn. l.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Bałtyk, lata 50. XX w.

drzeworyt sztorcowy, papier; 16 x 22 cm (wymiar kompozycji),
19 x 24 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T. Dominik (ołówkiem), l. d. opisany: drzeworyt (ołówkiem); po środku tytuł: Bałtyk (ołówkiem).

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja, lata 60-te XX wieku

olej, płótno, 95 x 125 cm
sygn. l. d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaz mazowiecki, 2008

akryl, płótno, 90 x 110 cm
sygn. p. d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ ŻÓŁTY, 1961

Akwarela, papier; 37 x 46 cm
Sygnowany p.d.: T Dominik 1961
Pochodzenie: kolekcja Mateusza Grabowskiego

*droit de suite

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ POMARAŃCZOWOBRĄZOWY, 1961

Akwarela, papier; 35,5 x 51 cm
Sygnowany l.d.: Dominik

*droit de suite

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ ZIELONY, 1961

Sygnowany l.d.: Dominik

*droit de suite

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

KOMPOZYCJA CZERWONA, 1961

Sygnowany p.d.: Dominik

*droit de suite

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1957 r.

akwarela/papier, 56 x 37 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'TDominik 1957'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

OGRÓD

olej, płótno, 60 x 80 cm
sygn. p.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

grafika komputerowa e/a
62 x 61 cm
Dar rodziny

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2008 r.

olej/płótno, 54 x 65 cm
sygnowany l.p.: 'Dominik'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK 2008 | OL PŁ 54 x 65 | PEJZAŻ' na odwrociu: 'POTWIERDZAM | AUTENTYCZNOŚĆ | OBRAZU MOJEGO OJCA | KWIECIEŃ 2016 [sygnatura] TOMASZ DOMINIK'

OPINIE:
- załączony certyfikat autentyczności

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Amazonia, 2011 r.

olej/płótno, 60 x 73 cm
sygnowany p.d.: 'Dominik'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK 2011 | ol. pł. 60 x 73 | AMAZONIA'
na odwrociu: 'POTWIERDZAM AUTENTYCZNOŚĆ | OBRAZU MOJEGO OJCA | KWIECIEŃ [sygnatura] TOMASZ | DOMINIK | 2016'

OPINIE:
- w załączeniu certyfikat autentyczności

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Park, 2000 r.

grafika komputerowa/papier, 32 x 45 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: 'Graf. komp. 1.egz. Park 2000 T.Dominik'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pustynia piaskowa, 2009 r.

grafika komputerowa/papier, 61 x 78 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: 'T. Dominik grafika komputerowa 1 szt. Pustynia piaskowa 2009'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Zima

inkografia/papier, 50 x 50 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

inkografia/papier, 50 x 50 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Ogród

sygn. p.d.
olej, płótno
86x86 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

OGRÓD

olej, płótno, 99 x 119 cm
sygn. p.d.: Dominik
na odwrocie nalepka Zachęty z opisem NWA 704/78 DOMINIK

PROWENIENCJA:
Belgia, aukcja Domu Aukcyjnego Bernaerts Veilinghuis, 26.10.2016

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

BUSZ, 1964

olej, papier czerpany, 78 x 105,5 cm
sygn. p.d.: Dominik

PROWENIENCJA:
Warszawa, kolekcja prywatna
Warszawa, kolekcja Olgi i Wojciecha Fibaków
Warszawa, Galeria Piotra Nowickiego

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

KOMPOZYCJA, 1964

olej, papier czerpany, 78 x 106 cm
sygn. p.d.: Dominik

PROWENIENCJA:
Warszawa, kolekcja prywatna

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Róża III, 1974 r.

akryl, płótno, 81 x 113 cm, sygn. p.d.: Dominik

*
droit de suite

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ, 1984

akryl, płótno
48 x 79 cm
sygn. l.d.: Dominik
na odwrocie na płótnie napis autorski: 48 x 79 AKRYL | PEJZAŻ 1984

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

KOMPOZYCJA, lata 90. XX w.

akryl, płótno
40 x 50 cm
sygn. l.d.: Dominik
na odwrocie na płótnie pieczątka zezwalająca na wywóz za granicę

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja, 1965 r.

akryl/płótno, 89 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Dominik'

- kolekcja instytucjonalna, Polska

- "17 Polish Painters", D’Arcy Galleries, Nowy Jork, Waszyngton, 1965

- Tadeusz Dominik, Za oknem jest ogród..., katalog wystawy indywidualnej, Warszawa 2008, nr kat. 94, s. 218 (il.)

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2012 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Dominik'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Żółty, 2012

olej, płótno; 80 x 80 cm
sygnowany p.d.: "Dominik", na odwrocie: "DOMINIK 2012 | OL. PŁ. 80 x 80 | ŻÓŁTY", obok adnotacja: "POTWIERDZAM AUTENTYCZNOŚĆ | OBRAZU MOJEGO OJCA | WRZESIEŃ 2016 TOMASZ DOMINIK (podpis)"

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

BEZ TYTUŁU, ok. 1958 r.

olej/płótno, 60 x 79 cm
sygnowany p.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ, 2006 r.

olej/płótno, 81 x 100 cm
sygn.p.d.: Dominik, sygnowany,datowany i opisany na odwrocie pismem odręcznym: Dominik | 2006 | OL.PŁ. | 81 x 100 | PEJZAŻ

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż - łąka, 1990 r.

olej, akryl, płótno, 68 x 90 cm
sygn. l. d.: Dominik
na odwrocie opis autorski: DOMINIK 1990/OLEJ-AKRYL PEJZAŻ/(ŁĄKA)/68 X 90

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja, 1956

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 37,7 x 55 cm w św. p-p.;
sygn. i dat. p. d.: Dominik 1956

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1988

akryl, płótno; 80 x 80 cm;
sygn. l. d.: Dominik;
na odwrocie, na krośnie malarskim napis autorski: 27 PEJZAŻ 80 x 80 / AKRYL 1988

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

BEZ TYTUŁU

olej, płótno
47 x 75 cm
sygn. l.d.: Dominik

* opłata z tytułu "droit de suite"

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ, lata 80. XX w.

akryl, płótno
80 x 100 cm
sygn. p.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

KOMPOZYCJA, 1986

olej, płótno
81 x 102 cm
sygn. p.d.: Dominik
na odwrocie na płótnie l.g. napis autorski: 1986, p.d.: 32 x 40 | 2 szt

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ, 1979

akryl, płótno, 97 x 125 cm
sygn. p.d.: Dominik
opisany na odwrocie: DOMINIK 1979 /PEJZAŻ 97 X 125 / AKRYLE

PROWENIENCJA:
kolekcja prywatna, Warszawa
lata 90. XX w. - kolekcja prywatna, Szwajcaria
kolekcja prywatna, Francja

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

KOMPOZYCJA

olej, płótno 85 x 120 cm
sygn. l.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Seria Cztery Żywioły, 2012 r.: Powietrze, Ziemia, Woda, Ogień

olej/płótno, 100 x 100 cm (wymiary każdej części) x4
sygnowany p.d.: 'Dominik'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK 2012 | OL.PŁ 100 X 100 | 4 ŻYWIOŁY - POWIETRZE/ZIEMIA/WODA/OGIEŃ'

- Zbigniew Taranienko, Wizja natury. Dialogi z Tadeuszem Dominikiem, wyd. Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie i Bosz, Warszwa-Olszanica, 2016, s. 262 il. (Ziemia)

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Alaska, 1998 r.

olej/płótno, 73 x 93,5 cm
sygnowany p.d.: 'Dominik'
opisany na odwrociu: 'DOMINIK 1998 | OL. PŁ 73X92 | ALASKA'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Róża, 1974

akryl, płótno, 81 x 113 cm
sygn. p. d.: Dominik, z tyłu pieczęć wywozowa

Wystawiany w latach 70-tych m.in. w Kioto i innych miastach Japonii

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż III, 1977

akryl, płótno, 81 x 100 cm
sygn. p. d.: Dominik oraz na odwrociu: DOMINIK | PEJZAŻ III 1977 | AKRYLE 81 X 100; naklejka wystawowa z Zachęty

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1991 r.

akryl, płótno, 90 x 110 cm,
sygn. p.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Dwie postaci, 1952 r.

olej, ołówek, papier, 57 × 44 cm w świetle passe-partout,
sygn. i dat. ołówkiem. p.d.: T. Dominik 1952

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Ogród, 1961 r.

akwarela, gwasz/papier, 38 x 54 cm
sygnowany i datowany p.d.: ‘Dominik 61’

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1965 r.

akwarela/papier, 33 x 41 cm
sygnowany i datowany p.d.: ‘Dominik 65’

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

KOMPOZYCJA, lata 70. XX w.

akryl, płótno
60 x 73,5 cm
sygn. l.d.: Dominik

Obraz posiada potwierdzenie autentyczności wydane przez syna artysty, Jakuba Dominika, dnia 17 V 2016.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ, 1992

olej, płótno
70,5 x 81 cm
sygn. p.d.: Dominik
na odwrocie na płótnie sygnatura l.g.: DOMINIK 1992 | OIL ON CANVAS 28 x 32 | LANDSCAPE

Pochodzenie: od rodziny artysty zamieszkałej w USA.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

BEZ TYTUŁU, ok. 1958 r.

olej/płótno, 60 x 79 cm
sygnowany l.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ MAZOWIECKI, 2009 r.

olej/płótno, 110 x 130 cm
sygnowany p.d.: Dominik
sygnowany i datowany na odwrocie: DOMINIK | 2009/OL. PŁ | 110 X 130 | PEJZAŻ MAZOWIECKI

- Tadeusz Dominik. Malarstwo, marzec-kwiecień 2009, Galeria Sztuki Wirydarz [kat. wystawy], red. P. Zieliński, Lublin 2009 (repr.).
- Tadeusz Dominik. Nagroda im. Kazimierza Ostrowskiego 2010 za rok 2009, IX edycja, ZPAP Okręg Gdański [album], red., tekst krytyczny J. Janowski, Gdańsk 2010 (repr.).
- Tadeusz Dominik. Malarstwo, styczeń - luty 2013, Płocka Galeria Sztuki [kat. wystawy], Płock 2013 (repr.).
- Tadeusz Dominik. Wystawa, maj - lipiec 2013, Galeria Opera, Teatr Wielki - Opera Narodowa [kat. wystawy], Warszawa 2013 (repr.).

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja, lata 60. XX w.

olej/płótno, 64 x 87 cm
sygnowana p.d.: 'Dominik'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Róża czerwona, 1976 r.

akryl/płótno, 60 x 73 cm
sygnowany l.d.: 'Dominik'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Dominik' oraz opisany na odwrociu 'DOMINIK 1976 | RÓŻA CZERWONA | AKRYL 60 X 73'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

KOMPOZYCJA

olej, deska, 40 x 53 cm
sygn. p.d.: Dominik
opisany na odwrocie: TADEUSZ DOMINIK "KOMPOZYCJA" 40 X 53

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ

olej, płótno, 100 x 81 cm
sygn. p.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, ok. 2004

akryl na podrysowaniu ołówkiem, płótno; 73 x 100 cm;
sygn. p. d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1992

akryl, płótno; 66 x 96,5 cm;
sygn. l. d.: Dominik;
na odwrocie opis: DOMINIK 1992 / 26 x 38 (66 x 96,5 cm) / ACRYLIC LANDSCAPE / PEJZAŻ.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1976 r.

gobelin, wełna, len, 102 x 117 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu, na wszywce autorskiej: 'DOMINIK 1976 | GOBELIN 102 x 117 | WEŁNA - LEN | "PEJZAŻ" '
OPINIE:
- w załączeniu potwierdzenie autentyczności podpisane przez synów artysty

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2000 r.

grafika komputerowa / papier, 29 x 36 cm, sygn.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ, połowa lat 90. XX w.

olej, płótno
81,3 x 81 cm
sygn. p.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ, 1986

olej, płótno
81 x 81 cm
sygn. p.d.: Dominik
na odwrocie na płótnie l.g. data: 1986

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Park, 1957

akwarela, gwasz, papier; 40 x 54,5 cm w św. p-p.;
sygn. i dat. l. d.: Dominik 1957 (ołówkiem)

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pole III, 1968

akryl (amerykańskiej firmy Liquitex), płótno;
81,5 x 100,5 cm; sygn. l. d.: Dominik
na odwrocie płótna napis autorski: T. DOMINIK / POLE III 1968 / LIQUITEX 80 X 100;
na blejtramie nalepka z BWA w Katowicach z odręcznym opisem pracy

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

KOMPOZYCJA, 1958

olej, płótno, 79,5 x 42,5 cm
sygn. l.d.: Dominik
opisany na odwrocie: T.DOMINIK 1958 /OL.PŁ. 79,5 X 42,5 KOMPOZYCJA

REPRODUKOWANY:
Nowe obrazy - Kolekcja Olgi i Wojciecha Fibaków, Warszawa, 2007, s. 25.
Katalog wystawy Dominik odnaleziony. Prace z lat 1952 - 1965. Rysunki, grafiki, collage, akwarele, malarstwo. Galeria Piotra Nowickiego, Warszawa 2005 (kat.64, il.s.102)
Katalog wystawy Tadeusz Dominik. Za oknem jest ogród..., Muzeum Narodowe w Warszawie, Fundacja Polskiej Sztuki Nowoczesnej, Warszawa, 2008
Dominik odnaleziony. Prace z lat 1952 - 1965. Rysunki, grafiki, collage, akwarele, malarstwo. Galeria Piotra Nowickiego, Warszawa 2005
Tadeusz Dominik. Za oknem jest ogród..., Muzeum Narodowe w Warszawie, Fundacja Polskiej Sztuki Nowoczesnej, Warszawa, 2008

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Czerwone pole, 1979

akryl, płótno, 80×100 cm
sygnowany p.d.: "Dominik"; na odwrocie: "DOMINIK 1979/AKRYL 80×100/Czerwone pole"

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2001

olej, płótno, 81 x 100 cm,
sygn. p.d.: Dominik, opisany na odwrociu: DOMINIK 2001 / OL.PŁ. 81 x 100 / PEJZAŻ

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

OWOCE

Olej, płótno; 48 x 79 cm
Sygnowany l.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

olej/deska, 39 x 52,5 cm
sygnowany p.d.: 'Dominik'
opisany na odwrociu: 'TADEUSZ DOMINIK | "KOMPOZYCJA" 40 x 53'
na odrowciu pieczęć z DESY

- zakup bezpośrednio od artysty

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1961 r.

tusz/papier, 29 x 45,5 cm
sygnowany i datowany p.śr.: 'Dominik 61'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja, 1961 r.

akwarela/papier, 30,5 x 38 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Dominik 61'
na odwrociu opisany: 'PROJEKT Nr 3 (30) | str. 13 | roto'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

akryl/papier, 71 x 99 cm (w świetle ramy)
sygnowany l.d.: 'Dominik'
OPINIE:- w załączeniu potwierdzenie autentyczności podpisane
przez synów artysty

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kwiaty, 1997 r.

olej/płótno, 91 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Dominik'
opisany na odwrociu: 'DOMINIK 1997 | OL. PŁ. 91 x 100 | KWIATY'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Drzewa, 2011 r.

olej/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'Dominik'
na odwrociu sygnowany, datowany i opisany: 'DOMINIK 2011 | OL. PŁ. 70 x 70 | DRZEWA'

OPINIE:
- do pracy dołączony autorski certyfikat autentyczności

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2009 r.

olej/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'Dominik'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK 2009 | OL. PŁ. 90 x 90 | PEJZAŻ'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ, 1992

akryl, płótno
66 x 96 cm
sygn. p.d.: Dominik
na odwrocie na płótnie sygn.: DOMINIK 1992 | ACRYLIC 26 x 38 | LANDSCAPE

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ, lata 80. XX w

akryl, płótno, 50,5 x 70 cm
sygn. p.d.: Dominik
na odwrocie na płótnie napis: MAŁ oraz podłużna nieczytelna pieczątka

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1958

Drzeworyt barwny; wym.: 240 x 240 mm; sygn. p.d. oł.: T. Dominik 1958, l.d.: Drzeworyt VII, śr.: Pejzaż. Praca z teki "Konfrontacje".

* opłata wynikającą z tzw. droit de suite

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

tusz/papier, 29 x 39,5 cm
sygnowany p.d.: 'T.Dominik'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2010 r.

akryl, płótno, 60 x 40 cm (nieregularny), na odwrocie dedykacja i stemple ze zbiorów Zbigniewa Latosińskiego

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

olej/ceramika, wys.: 5 cm, śr.:37 cm
sygnowana na dole: 'Dominik'

- Janina Ramm, Kolekcja Jana Styczyńskiego, "Stolica", 3 lipca 1977, nr 27(1542), s. 13
- Współczesne malarstwo na misach ceramicznych. Kolekcja Jana Styczyńskiego, Galeria Kordegarda, Warszawa, styczeń 1979

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Bez tytułu,

miedzioryt, 23,5 x 23,5 cm, sygn.
Dar Rodziny.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1957

olej, deska; 44 x 53 cm;
sygn. p. d.: Dominik
na odwrocie napis autorski: Dominik 1957

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Bez tytułu, 1957

gwasz, papier, 46 × 58 cm
sygn. l. d.: T Dominik 1957

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Bez tytułu, 1957

gwasz, papier, 57 × 36 cm
sygn. l. d.: T Dominik 1957

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pole VI, 1969

olej, płótno; 80 x 99 cm w świetle ramy;
sygn. p. d.: Dominik;
sygn. i dat. na odwrocie: DOMINIK / POLE VI [przekreślone] 1969 PEJZAŻ / LIQUITEX 81 X 100

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Krajobraz, 1957

akwarela, gwasz, papier; 40,5 x 55 cm w św. p-p.;
sygn. i dat. p. d.: T. Dominik 1957

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2001

olej, płótno; 90 x 120 cm;
sygn. l. d.: Dominik
na odwrocie opis: DOMINIK 2001/ OL PŁ 90 x 120/ PEJZAŻ

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

KOMPOZYCJA, lata 90. XX w.

olej, płótno
76 x 86 cm
sygn. p.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

DRZEWA, 1992

olej, płótno, 55,5 x 61,5 cm
sygn. p.d.: Dominik
sygn. na odwr. l.g.: DOMINIK 1992 | OIL ON CANVAS 22 x 24 | TREES

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ, 2001/2004

olej, płótno
100 x 120 cm
sygn. p.d.: Dominik
na odwr. na płótnie l.g.: DOMINIK 2001. / 2004 | OL. PŁ. 100 x 120 | PEJZAŻ

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

KAMIENIE, 1990

olej, płótno, 90 x 110 cm
opisany na odwrocie: 90 X 110 1990 / AKRYL KAMIENIE

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, kon. l. 80. XX w.

olej/płótno, 50 x 60 cm
sygn. l.d.: Dominik
obraz pochodzi od krewnych artysty

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Ogród, 2002 r.

olej/płótno, 54 x 65 cm
sygnowany p.d. 'Dominik'
opisany na odwrociu: 'DOMINIK 2007 | OL. PŁ. 54 x 65 | OGRÓD'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

olej/płótno, 55,5 x 61,5 cm
sygnowany p.d.: 'Dominik'
opisany na odwrociu: 'POTWIERDZAM | AUTENTYCZNOŚĆ | OBRAZU MOJEGO OJCA | [sygnatura] | KWIECIEŃ 2016 TOMASZ DOMINIK'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Dwie postaci, 1952 r.

olej, ołówek, papier, 57 × 44 cm w świetle passe-partout;
sygn. i dat. ołówkiem. p. d.: T. Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2008 r.

olej, płótno, 110 × 110 cm
sygn. p. d.: Dominik
na odwrocie opisany: DOMINIK 2008/OL. PŁ. 110 × 110/PEJZAŻ

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1957

olej, deska; 44 x 53 cm;
sygn. p. d.: Dominik

* do wylicytowanej ceny doliczana jest opłata z tytułu droit de suite

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Ogród, 1991 r.

akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany l.d.: 'Dominik'
opisany na odwrociu: 'DOMINIK 1991 | AKRYL 100 x 120 | OGRÓD" oraz dedykacja: 'Panu Tad. | Kopcowi i | kupcowi | T.Dominik'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kwiat, 1955 r.

olej/płótno, 45 x 55 cm
sygnowany l.d.: 'Dominik'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK 1955 | OL. PŁ. KWIAT | 45 x 54'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja, wycinanki, 1957

papier naklejony na płytę; 36 x 46 cm;
sygnowany i datowany po lewej stronie u dołu: T. Dominik 57
sygnowany prawej stronie u dołu: T. Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ II, 1995

olej, płótno
80,5 x 100,5 cm
sygn. p.d.: Dominik
na odwr. na pł. l.g.: DOMINIK 1995 | OLEJ. PŁÓTNO 80 x 100 | PEJZAŻ II; obok nieczytelny stempel

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ, 2007 r.

olej/płótno, 110 x 130 cm
sygn.p.d.: Dominik
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie pismem odręcznym: DOMINIK | 2007 | OL. PŁ 110 X 130 | PEJZAŻ
na listwie blejtramu: M.N.W. kat. nr. 220

Tadeusz Dominik, Muzeum Narodowe w Warszawie, 2008
Tadeusz Dominik, Malarstwo, Płocka Galeria Sztuki, Płock, styczeń-luty 2013
Tadeusz Dominik, Związek Polskich Artystów Plastyków Okręg Gdański, Gdańsk, 2010

Tadeusz Dominik, Muzeum Narodowe w Warszawie, Fundacja Polskiej Sztuki Nowoczesnej i autorzy, Warszawa 2008 (poz. kat. 220, repr. str. 249)
Tadeusz Dominik, Malarstwo, Płocka Galeria Sztuki, Płock, styczeń-luty 2013, str. 41
Tadeusz Dominik, Związek Polskich Artystów Plastyków Okręg Gdański, Gdańsk, 2010, str. 48

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ, 2010 r.

olej/płótno, 81 x 110 cm
sygnowany p.d.: Dominik
sygnowany i datowany na odwrocie pismem odręcznym: Dominik | Pejzaż | 2010 | 81 x 110

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż mazowiecki, 2009

olej, płótno, 110 x 130 cm
sygn. p.d.: Dominik
opisany na odwrocie: DOMINIK 2009 / PL. PŁ. 110 X 130 / PEJZAŻ MAZOWIECKI

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Ogród, 1968 r.

akryl/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'Dominik'
opisany na odwrociu: 'DOMINIK OGRÓD | AKRYL' oraz na blajtramie: '60 x 80 OGRÓD 1968'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż 5, 1995 r.

olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'Dominik'
opisany na odwrociu: 'DOMINIK 1995 | OL. PŁ. PEJZAŻ 5 | 100 X 120'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1992 r.

olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Dominik'

kolekcja prywatna, Szwajcaria

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Morze

inkografia/papier 48 x 60 cm (zadruk)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'T. Dominik', l.d.: '11/20'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

inkografia/papier 49 x 60 cm (zadruk)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'T. Dominik', l.d.: '12/20'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

inkografia/papier 60 x 48 cm (zadruk)

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2010 r.

olej, płótno, 73 × 92 cm
sygn. p.d.: Dominik
opisany na odwrocie: DOMINIK 2010/OL.PŁ.73 X 92/PEJZAŻ

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż abstrakcyjny, 1956

technika mieszana, papier; 38 x 52,3 cm w św. p-p.;
sygn. i dat. p. d.: Dominik 1956;
na odwrocie napisy: KK.153/2/02/02 / wym. 39 x 52,5 cm / KK 10/17 / 600000

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Amazonia, 1997

olej, płótno; 81 x 100,2 cm;
sygn. l. d.: Dominik;
na odwrocie opis pracy: DOMINIK 1997 / OL. PŁ. 81 X 100 / AMAZONIA;
na blejtramie oznaczenie: KK-153/3

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Czerwone pole, 1979

akryl, płótno
80 x 100,5 cm
sygn. p. d.: Dominik
na odwrocie: DOMINIK 1979 / AKRYLE 80x100 / Czerwone pole

* Do ceny końcowej (tj. wylicytowanej kwoty wraz z opłatą aukcyjną) doliczona będzie opłata z tytułu "droit de suite" w wysokości 5%

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2000 r.

grafika komputerowa / papier, 30 x 45 cm, sygn.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

olej na płótnie
92 x 73 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1952

drzeworyt, bibuła;
10,5 x 13,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: drzeworyt 6/20 Pejzaż Dominik 1952

* do opłaty aukcyjnej doliczane jest opłata z tytułu droit de suite

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Siostra, 1949

drzeworyt, bibuła;
9,5 x 12 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: drzeworyt 7/20 Siostra Dominik 1949

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż z łodziami, 1949

drzeworyt, bibuła; 6,5 x 9 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: drzeworyt Pejzaż Dominik 1949

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż ok. 2004

sygn. p. d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

inkografia/papier, 49 x 60 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: 'T. Dominik', l.d.: '9/20'
stan zachowania: bardzo dobry

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

inkografia/papier, 48 x 60 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: 'T. Dominik', l.d.: '4/20'
stan zachowania: dobry, nieznaczne ślady po złożeniu

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

inkografia/papier, 49 x 60 cm
stan zachowania: bardzo dobry

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, lata 80. XX w.

akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'Dominik'

OPINIE:
- praca posiada certyfikat autentyczności wydany przez Tomasza Dominika
- zakup w DESIE, Nowy Świat, lata 80. XX w.
- kolekcja prywatna, Niemcy/Polska

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2009 r.

olej/płótno, 73 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Dominik'
opisany na odwrociu: 'DOMINIK 2009 | OL. PŁ., 73 x 100 | PEJZAŻ'

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2001

olej, płótno; 90,5 x 119,7 cm;
sygn. p. d.: Dominik;
na odwrocie:
- opis pracy: DOMINIK 2001 / OL. PŁ. 90 X 120 / PEJZAŻ;
- nalepka galeryjna z informacjami o obrazie;
- oznaczenia na blejtramie: K.K. 153/4 02 02 ; 90 / 120

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja, 1956

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kamienie, 1990

akryl, płótno; 90 x 110 cm
sygn. l. d.: Dominik
na odwrocie napis autorski: 90 x 110 1990/ AKRYL KAMIENIE

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, lata 80. XX w.

akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany l.d.: `Dominik`

OPINIE:
praca posiada certyfikat autentyczności wydany przez Tomasza Dominika

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Róża, 1976 r.

akryl/płótno, 95 x 125 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `DOMINIK 1976 | RÓŻA AKRYL | 95 x 125`

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kwiat, 1955 r.

olej/płótno, 45 x 55 cm
sygnowany l.d.: `Dominik`
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `DOMINIK 1955 | OL. PŁ. KWIAT | 45 x 54` (sygnatura na odwrociu wtórna)

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Portret Zofii Jordanowskiej

akwarela, papier,
58,5 x 40,5 cm (w świetle passepartout),
sygnowany i datowany p.d.: T. Dominik 62. N. York,
opisany na odwrocie: Portret Zosi Jordanowskiej narysowany u niej w domu w N. Yorku w r. 1962 T. Dominik Łomianki 9.III.2001

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja, 1959 r.

olej/płótno, 58,5 x 79 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: `Dominik Paris 1959`

- zakup od artysty, lata 60. XX w. (prawdopodobnie podczas wyjazdu artysty do Nowego Jorku)
- kolekcja prywatna, Stany Zjednoczone

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja, lata 50-te

olej, płótno, 52 x 96 cm
sygn. p.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja, 1975

Flamaster, papier; wym.: 19,5 x 20,0 cm;
sygn. p.d. w obrębie kompozycji: Dominik.
Plansza z teki Konfrontacje 1960-1975, przygotowanej przez Galerię Sztuki Współczesnej "Zapiecek", Warszawa 1975. Teka, zawiera oryginalne prace artystów wklejone w kartonowe ppartout z informacjami biograficznymi.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1996

grafika komputerowa, karton, 21,5 x 28 cm,
sygn. p.d: TDominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

KOLOROWE POLA, 1969 R

akryl/płótno, 118 x 69 cm
sygnowany p.d.: Dominik
opisany na odwrocie pismem odręcznym: Dominik | Kolorowe Pola | Liquitex | 1969 | 89 x 116

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Dwie postaci, 1952 r.

olej, ołówek, papier, 57 × 44 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. ołówkiem. p. d.: T. Dominik 1952

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Cytryny, 1953 r.

akwarela/papier, 24,5 x 34 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany l.d. `T.Dominik | W-wa 1953`

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Bez tytułu, 1960 r.

miedzioryt, 24 x 24 cm, sygn.
Dar Rodziny.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

OGRÓD, lata 80. XX w.

akryl, płótno
60 x 80 cm
sygn. l.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ, ok. 2000

akryl, płótno
65,5 x 92 cm
sygn. l.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

inkografia/papier, 25 x 25 cm
sygnowana ołówkiem p.d.: `T. Dominik`, l.d.: `8/20`

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

inkografia/papier, 50 x 50 cm
sygnowana ołówkiem p.d.: `T. Dominik`, l.d.: `4/20`

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

inkografia/papier, 25 x 25 cm
sygnowana ołówkiem p.d.: `T. Dominik`, l.d.: `20/20`

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, lata 80. XX w.

akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany l.d.: `Dominik`
opisany na odwrociu: `T. Dominik` oraz zamazany tytuł pracy

OPINIE:
- praca posiada potwierdzenie autentycznosci podpisane przez syna artysty, Tomasza Dominika
- zakup w Salonie DESA na Nowym Swiecie, lata 80. XX w.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1992 r.

olej/płótno, 76 x 107 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`, na blejtramie data `1992`
OPINIE:
- praca posiada potwierdzenie autentyczności podpisane przez syna artysty, Tomasza Dominika

- kolekcja prywatna, Poznań

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja, 1975 r.

olej/płótno, 46 x 55 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
na odwrociu stempel wywozowy z 1987 roku i naklejka wystawowa

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Ogród, 1970-80 r.

olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany l.d. `Dominik`
na odwrociu naklejka inwentarzowa

- kolekcja instytucjonalna, Warszawa

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż nr 10, lata 70. XX w.

olej/akryl, papier naklejony na płytę;
78,5 x 106,5 cm sygn. p. d.: Dominik;
obraz przed konserwacją

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Gobelin OWOCE, 1982

Wełna, len; 103 x 113 cm
Płócienna naszywka z napisem: Dominik 1982 | Gobelin | wełna-len | 103 x 113 | "Owoce" | "Fruits"
Pochodzenie: zbiory Mateusza Grabowskiego

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Gobelin KWIATY, ok. 1980

Wełna, len; 119 x 102 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pustynia śnieżna, 2009 r.

sygnowany p.d.:`T. Dominik`
napis l.d.: `Grafika komputerowa 1 szt. Pustynia śnieżna 2009`

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż , 1989 r.

akryl/płótno, 64 x 90 cm
sygnowany l.d.: `Dominik`
opisany na odwrociu: `DOMINIK 1989 | ACRYL 64 x 90 | PEJZAŻ LANDSCAPE`
oraz papierowa nalepka wystawowa z opisem pracy z Vienna Gallery

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Niebieski, 2012 r.

olej/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
na odwrociu opisany: `DOMINIK 2012 | OL. PŁ. 80 x 80 | NIEBIESKI`

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

OWOCE XV, 1972

akryl, płótno, 70 x 90 cm
sygn. na odwr. na płótnie: DOMINIK 1972 | OWOCE XV | 70 X 90 AKRYLE

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ VIII, 1978

akryl, płótno, 65,5 x 80,5 cm
sygn. l.d.: Dominik
na odwrocie na płótnie sygnatura: DOMINIK 1978 | PEJZAŻ VIII | AKRYLE 65 x 81
Pochodzenie: kolekcja prywatna, Włochy.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ MAZOWIECKI, ok. 2010

akryl, płótno, tondo, średnica 50 cm
sygn. p.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ Z WYSOKIM HORYZONTEM, 1961

Sygnowany l.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

KOMPOZYCJA CZERWONA, 1961

Sygnowany p.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ ŻÓŁTY, 1961

Akwarela, papier; 37 x 46 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ ZIELONY, 1961

Sygnowany l.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Sygnowany l.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

KOMPOZYCJA NIEBIESKA, 1961

Akwarela, papier; 37 x 56 cm
Sygnowany p.d.: Dominik 61.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2001 r.

olej/płótno, 81 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
opisany na odwrociu: `DOMINIK 2001 | OL.PŁ. 81 x 100 | PEJZAŻ`
- kolekcja prywatna, Warszawa

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Ogród, 1983 r.

akryl/płótno, 77 x 100 cm
sygnowany l.d.: `Dominik`
opisany na odwrociu: `DOMINIK 1983 | AKRYL PŁ. 77 x 100 | OGRÓD` oraz papierowa nalepka transportowa z opisem pracy
- Dom Aukcyjny Agra Art, Warszawa, 13.04.2003
- Tadeusz Dominik, Za oknem jest ogród..., katalog wystawy indywidualnej, Warszawa 2008, nr kat. 136, s. 228 (il.)

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1974 r.

akryl/płótno, 97 x 115 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
opisany na odwrociu: `DOMINIK | PEJZAŻ 1974| AKRYLE 97 x 115 cm`
- Galeria Grafiki i Plakatu
- kolekcja prywatna, Warszawa
- "Tadeusz Dominik, Za oknem jest ogród...", wystawa indywidualna, Królikarnia, Oddział Muzeum Narodowego w Warszawie, 28 listopada 2008 - 18 stycznia 2009
- "Dominik. Obrazy i gobeliny", Salon Sztuki Współczesnej ART, Warszawa, 1976
- Tadeusz Dominik, Za oknem jest ogród..., katalog wystawy indywidualnej, Warszawa 2008, nr kat. 124, s. 225 (il.)
- Dominik. Obrazy i gobeliny, katalog wystawy, Salon Sztuki Współczesnej ART, Warszawa 1976, nr kat. 5 (il.)

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, po 2000

olej, płótno; 65,5 x 92 cm
sygn. l. d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2000 r.

grafika komputerowa / papier, 56 x 38 cm, sygn.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

inkografia/papier, 25 x 35 cm
sygnowana ołówkiem p.d.: `T. Dominik`, l.d.: `9/20`

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

inkografia/papier, 50 x 50 cm
sygnowana ołówkiem p.d.: `T. Dominik`, l.d.: `11/20`

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

BEZ TYTUŁU

Olej, płótno, 60 x 79 cm,
sygn p.d.: Dominik, na odwrocie datowany 1997

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1968 r.

akryl/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany l.d.: `Dominik`
na odwrociu opisany: `DOMINIK 1968 | AKRYL PŁ. 70 x 70 | PEJZAŻ`

- kolekcja prywatna

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja, 1958 r.

olej/płótno, 53 x 58 cm
sygnowany i datowany l.d.: `T. Dominik Paris 58`

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Ogród XIX, 1977 r.

akryl/płótno, 65 x 80,5 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
na odwrociu opisany: `DOMINIK 1977 | OGRÓD XIX | AKRYLE 65x81`

- Galeria Fibak, Warszawa
- kolekcja prywatna, Warszawa

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Praca dwustronna - Martwa natura z owocami i Kruk, lata 50. XX w.

akwarela/papier czerpany, 22,5 x 29 cm
sygnowany na odwrociu ołówkiem: T. Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

olej, płótno; 81 x 101 cm
sygn. p. d.: Dominik
Praca reprodukowana: J. Chrzanowska-Pieńkos, A. Pieńkos, Leksykon sztuki polskiej XX w., Poznań 1966, s. 52.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Róża

flamaster, papier, 20,5 x 20,5 cm;
sygn. l. d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2000

grafika komputerowa, papier;
38 x 56 cm (wymiar kompozycji), 42 x 59,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: T Dominik (ołówkiem, poniżej obrazu), napisy autorskie poniżej obrazu ołówkiem: l. d. -grafika komputerowa 1. egz.,
pośrodku - Pejzaż 2000

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Przy mikroskopie

drzeworyt/papier, 8,5 x 7 cm
sygnowany i opisany u dołu: `Drzeworyt "Przy mikroskopie" | T.Dominik`

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Rośliny, 1980

akryl, płótno;
54 x 73,5 cm;
sygn. l. d.: Dominik
na odwrocie opis: DOMINIK 1980 / AKRYLE 54 x 73 /"ROŚLINY"

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Nokturn z serii pejzaże mazowieckie, 2009

olej, płótno; 73x82 cm
sygn. na odwrocie: DOMINIK 2009/ OL.PŁ. 73X82/ NOKTURN/ (PEJZ. MAZOW)

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2010

olej, płótno; 90x90 cm
sygn. na odwrocie: DOMINIK 2010/ OL.PŁ. 90X90/ PEJZAŻ

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2003 r.

olej/płótno, 73 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
na odwrociu opisany: `DOMINIK 2003 | OL. PŁ | 73x100 | Pejzaż`

- kolekcja prywatna, Warszawa

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Tarasy, 2001 r.

olej/płótno, 54 x 65 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
na odwrociu opisany: `DOMINIK 2001 | OL.PŁ. 54 X65 | TARASY`

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2000

grafika komputerowa, papier;
38 x 56 cm (wymiar kompozycji),
42 x 59,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: T Dominik (ołówkiem, poniżej obrazu), napisy autorskie poniżej obrazu ołówkiem: l. d. -grafika komputerowa 1. egz., pośrodku - Pejzaż 2000

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

olej, płótno; 81 x 101 cm
sygn. p. d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1995 r.

olej/płótno, 77 x 91 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
opisany na odwrociu: `DOMINIK 1995 | OL. PŁ. PEJZAŻ | 77 x 91`

- Dom Aukcyjny Polswiss Art, Warszawa, 27.09.2001
- kolekcja prywatna

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż - Alaska, 1994 r.

olej/płótno, 81 x 97 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
opisany na odwrociu: `DOMINIK 1994 | OIL ON CANVAS 81 x 97 | LANDSCAPE (ALASKA)`

- Dom Aukcyjny Agra-Art, Warszawa, 7.12.2008
- kolekcja prywatna

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ II

Akryl, płótno; 65 x 77
Sygnowany p.d.: DOMINIK; na odwrocie: DOMINIK 1973 | AKRYLE 65 x 75 | PEJZAŻ II

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

OWOCE XV

Akryl, płótno; 70 x 90
Sygnowany na odwrocie: DOMINIK 1972 | OWOCE XV | 70 x 90 AKRYLE

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Ogród II, 1980

akryl, płótno; 75x90 cm
sygn. l.d. Dominik
opisany na odwrocie: DOMINIK 1980/ AKRYLE 75X90/ OGRÓD II

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, ok. 1970

ołówek, papier;
22 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d. ołówkiem: Dominik
na odwrocie fragment papierowej nalepki z Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych w Warszawie z tytułem: "Pejzaż", nazwiskiem autora oraz nieczytelnym owalnym stemplem

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

olej, płótno,
60 x 80,5 cm;
sygn. l. d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Portret Zofii Jordanowskiej, 1962 r.

akwarela/papier, 58,5 x 40,5 cm w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: `T. Dominik 62. | N. York`
opisany na odwrociu: `Portret Zosi jordanowskiej | narysowany u niej w domu | w N. Yorku w r. 1962 | T. Dominik | Łomianki 9.III.2001`

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

olej, płótno; 81 x 101 cm
sygn. p. d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja, lata 80. XX w.

olej, płótno;
60 x 80 cm;
sygn. p. d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2000

olej, płótno; 81x100 cm
opisany na odwrocie: DOMINIK 2000/ OL. PŁ. 81X100/ PEJZAŻ

Estymacja: 35 000 - 45 000 zł

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż (2010)

sygn. p.d.dat. na odwrociu
olej, płótno
73x92 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Natura, 1970 r.

akryl/płótno, 55 x 61 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
sygnowany i opisany na odwrociu: `DOMINIK | 55 x 61 FARBY AKRYLOWE | ``NATURA`` 1970`

Estymacja: 29 000 - 35 000

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

olej, płótno; 81 x 101 cm
sygn. p. d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Macierzyństwo, 1955 r.

drzeworyt/papier, 69,5 x 90,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: `T.Dominik 1955`, w l.d.: `drzeworyt`, śr.d.: "Macierzyństwo"

Estymacja: 4 000 - 6 000 zł

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Ogród

olej, płótno; 95 x 80 cm
sygn. l.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2000 r.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2007

olej, płótno
wym. 100x100 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

olej na płótnie
92 x 73 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Łąka II, 1979

akryl, płótno; 67 x 90 cm;
sygn. p. d.: Dominik;
na odwrocie opis autorski: DOMINIK 1979 /AKRYLE 67 x 90 /ŁĄKA II

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, lata 80. XX w.

olej/płótno, 75 x 90 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`

Estymacja: 28 000 - 38 000 zł

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1982 r.

akryl/płótno, 50 x 60 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
opisany n odwrociu: `50 x 60 DOMINIK | "PEJZAŻ" AKRYLE | 1982`

Estymacja: 25 000 - 35 000 zł

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Bałtyk, lata 50. XX w.

drzeworyt/papier, 18,5 x 19,5 cm

Estymacja: 1 500 - 2 500 zł

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kwitnące drzewa IV, 1970

akryl, płótno;
79 x 109 cm;
sygn. p. d.: Dominik
Na odwrocie opis autorski: DOMINIK/ KWITNĄCE DRZEWA IV/ FARBY AKRYLOWE/ 1970 80 x 110

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

olej, płótno;
76,5 x 91 cm;
sygn. p. d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Płonąca Warszawa, 1962 r.

olej/płótno, 76,5 x 76,5 cm
sygnowany l.d.: `Dominik 62`

Pochodzenie:
- kolekcja Stanisława Jordanowskiego
- Lipert Gallery, Nowy Jork
- prywatna kolekcja, Stany Zjednoczone

- Lipert Gallery, Nowy Jork

Literatura:
Vademecum malarstwa polskiego w USA, Stanisław Jordanowski, [red.] Magdalena Korytowska, Wrocław 1996, poz. XLII.

Estymacja: 60 000 - 90 000 zł

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

olej, płótno; 64 x 90,5 cm
sygn. p.d. Dominik

estymacja: 20000 - 25000 zł

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, lata 70

olej, płótno; 90 x 110 cm
sygn. l.d. Dominik

estymacja: 29000 - 35000 zł

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Bez tytułu, 2010 r.

akwarela, 31 x 49 cm, sygn.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja, lata 80. XX w.

olej, płótno;
60 x 80 cm;
sygn. p. d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Ogród 1974/1977

olej, płótno; 45 x 50 cm
sygn. p.d. Dominik

Estymacja: 15000 - 18000 PLN

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

serigrafia na papierze, 38,5 x 57 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Deszcz, 1991 r.

akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
opisany na odwrociu: `DOMINIK 1991 | AKRYL 100 x 120 | DESZCZ`

Pochodzenie:
- Dom Aukcyjny Agra-Art
- Kolekcja prywatna

Estymacja: 45 000 - 55 000 zł

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja, lata 80. XX w.

olej, płótno;
60 x 80 cm;
sygn. p. d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2002

olej, płótno; 73 x 92 cm
sygn. p.d. Dominik
opisany na odwrocie: DOMINIK 2012/ OL.PL. 73 x 92 cm/ PEJZAŻ

Estymacja: 40000-50000 zł

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1977

akryl, płótno;
81 x 100 cm;
sygn. l. d.: Dominik
na odwrocie na blejtramie napis autorski?: DOMINIK 1977/ AKRYL 81 x 100/ PEJZAŻ, napis na krośnie: 1432/12

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż mazowiecki, 2009 r.

olej/płótno, 65 x 92 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu

Estymacja: 24 000 - 28 000 zł

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Autoportret potrójny

Technika: olej/płótno
Wymiary: 90x63 cm
Sygnatura: p.d.: Dominik
Data powstania: 1977 r.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2000 r.

grafika komputerowa/papier, 55,5 x 38 cm,
sygn.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2000 r.

grafika komputerowa/papier, 56 x 38 cm,
sygn.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Z cyklu: Pola, 1980

akryl, płótno, 54 x 73,5 cm;
sygn. p. d.: Dominik
na odwrocie opis autorski: DOMINIK 1980 / POLA AKRYLE 54 x73

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja, 1975 r.

olej/płótno, 46 x 55 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
na odwrociu stempel wywozowy z 1987 r. i naklejka wystawowa

Estymacja: 25 000 - 35 000 zł

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Alaska, 1998 r.

olej/płótno, 65 x 81 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
opisany na odwrociu: `DOMINIK 1998 | OL. PŁ. 65 x 81 | ALASKA`

Estymacja: 22 000 - 26 000 zł

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

olej, płótno;
53,5 x 65 cm;
sygn. l. d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Olej, płótno; 80 x 80 cm
Sygn. p.d. Dominik

Estymacja: 27 000 - 35 000 zł

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1968

Akryl, płótno; 60 x 80 cm
Sygn. p.d. Dominik
Opisany na odwrocie

Estymacja: 32 000 - 35 000 zł

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, przed 1985

Olej, płótno; 76 x 91 cm
Sygn. l.d. Dominik
Na odwrocie autorska dedykacja: JOLI i RUDEMU/ 17.II.1985/ T.Dominik

Estymacja: 20.000 - 25.000 zł

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Olej, płótno; 49 x 80 cm
Sygn. l.d. Dominik
Na odwrocie autorska dedykacja: W PREZENCIE/ DLA ALINY/ T.Dominik

Estymacja: 20.000 - 25.000 zł

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż 2000, 2000

Artprint; wym.: 380 x 555 mm; sygn. oł. p.d.: T. Dominik, śr.d. tytuł, l.d.: Grafika komputerowa 1. Egz.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1994 r.

olej/płótno, 82 x 92 cm
sygnowany l.d.: `Dominik`
opisany na odwrociu: `DOMINIK 1994 | OL.PŁ. 81 x 91 | PEJZAŻ`

Estymacja: 26 000 - 36 000 zł

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

olej/płótno, 50 x 60 cm
sygnowany l. d.: `Dominik`

Estymacja: 40 000 - 50 000 zł

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

olej/płótno, 100 x 81 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`

Estymacja: 30 000 - 36 000 zł

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2011 r.

olej/płótno,
54 x 65 cm,
sygn.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1970

Akryl, płótno; 55 x 61 cm
Sygn. l.d. Dominik
Opisany na odwrocie

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż abstrakcyjny

olej/płótno, 65 x 71 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`

Estymacja: 28 000 - 35 000

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja I, 1961

olej, płótno;
73,5 x 100 cm,
sygn. p. d.: Dominik 61

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż XXIII, 1976

akryl, płótno,
60 x 92 cm;
opisany na odwrocie: DOMINIK 1976/ AKRYL 60
x 92/ PEJZAŻ XXIII

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Biała róża, przed 1971

akryl płótno,
90 x 110 cm;
sygn. p. d.: Dominik;
na odwrocie napis: Dominik 1975/ BIAŁA RÓŻA AKRYL/ 90 X 110 (wtórny) i nalepka wystawiennicza z wystawy w Indiach (1971) z tytułem "Trees in Bloom II"

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2011 r.

olej/płótno,
54 x 72,5 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
na odwrociu opisany: `DOMINIK 2011 | OL. PŁ 73 x 54 | PEJZAŻ`

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1977

Akryl, płótno; 81 x 100 cm
Sygn. l.d. Dominik
Opisany autorsko na odwrocie

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1981

Akryl, płótno;
60 x 81 cm
Sygn. l.d. Dominik
Opisany autorsko na odwrocie

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja, 1960 r.

drzeworyt/papier, 24 x 24 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany ołówkiem p. d.: `T. Dominik 60`, l. d.: `46`
Praca z teki "Konfrontacje"

Estymacja: 1 900 - 2 500

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2000 r.

grafika komputerowa/papier,
56 x 38 cm,
sygn.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż mazowiecki (2008)

sygn. p. d. dat. na odwrociu
olej, płótno
90x110 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja (1957)

sygn. p. d. dat. na odwrociu
olej, deska
47x53 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż XXIII, 1976

akryl, płótno,
60 x 92 cm;
opisany na odwrocie: DOMINIK 1976/ AKRYL 60 x 92/ PEJZAŻ XXIII

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

olej na płótnie
100 x 100 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Owoce IV, 1981

Akryl, płótno; 74 x 95 cm
Sygn. p.d. Dominik
Na odwrocie: Dominik/ Owoce IV 1981/ 74 x 95 akryle

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Olej, płótno; 74 x 74
Sygn. l.d. Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

olej, płótno,
60 x 80,5 cm;
sygn. l. d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż XXIII, 1976

akryl, płótno,
60 x 92 cm;

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

ŁĄKA I

Akryl, płótno; 64,8 x 80,5 cm
Sygnowany p. d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja , 1960 r.

drzeworyt/papier,
23,5 x 23,5 cm (w świetle passe-partout) sygnowany i datowany p. d.: `T. Dominik 60`, l. d.: `168`
Praca z teki ?Konfrontacje"

Estymacja: 1 500 - 2 500 zł

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Gobelin, 1985

Wełna, len,
120 x 102,5 cm
Sygn. u dołu

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Owoce, 1981

akryl, płótno
65 x 92 cm
sygn. p.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Owoce, 1981

akryl, płótno
74 x 95 cm
sygn. p.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż mazowiecki, 2009 r.

olej/płótno
110 x 130 cm
sygn.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Deszcz, 1991

Litografia barwna;
wym.: 460 x 617 mm;
sygn. i dat. p.d.: TDominik 1991, num. l.d.: 35/200.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2009

olej, płótno,
100 x 100 cm;
sygn. p. d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Busz, 1964

Liquitex, karton;
77,5 x 105,5 cm
Sygn. p.d. Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja, 1964

Liquitex, karton;
77,4 x 105,3 cm
Sygn. p.d. Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

olej/płótno, 68 x 90 cm
sygnowany l.d.: `Dominik`

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Łąki, 1974 r.

akryl/płótno, 90 x 110 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
opisany na odwrociu: `DOMINIK 1974 | ŁAKI ACRYL 90 x 110`

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż (2009)

sygn. p.d.dat. na odwrociu
olej, płótno,
81x100

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

OGRÓD, 1983

Akryl, płótno;
90 x 100 cm
Sygnowany l.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2004

olej, płótno,
81 x 100 cm;
sygn. l. d.: Dominik;
opisany na odwrocie: DOMINIK 2004 / OL. PŁ. 81 x 100 / PEJZAŻ

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Ogród, 2000

grafika komputerowa, papier,
55 x 36,8 cm;
opisana l. d. ołówkiem: graf komp. 1 szt. i pośrodku: 2000 ogród;
sygn. p. d.: T. Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

OGRÓD, 1990

akryl, płótno,
64 x 89.7
sygnowany l.d.: Dominik, na odwr. l.g.: DOMINIK 1990 / 64 x 90 AKRYL / OGRÓD,

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

OWOCE IV, 1974

akryl, płótno,
68 x 100
sygn. p.d.: Dominik
na odwr. na płótnie: DOMINIK 1974 | OWOCE IV ACRYL | 65 x 100

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2000 r.

Grafika komputerowa / papier,
56 x 38 cm,
sygn.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2000 r.

grafika komputerowa/papier,
56 x 38 cm,
sygn.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2000 r.

grafika komputerowa/papier,
56 x 38 cm,
sygn.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja, 1960

drzeworyt barwny, papier,
23 x 23 cm;
sygn. p. d.: T. Dominik 60

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Ogród, 2000

grafika komputerowa, papier,
55 x 36,8 cm;
sygn. p. d.: T. Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, ok. 1970

olej, płótno; 65 x 95 cm
sygn. p.d. Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Ogród, przed 1985

olej, płótno;
40 x 50 cm
sygn. l.d. Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Bez tytułu, 2010 r.

akwarela,
31 x 49 cm,
sygn.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja, 1975 r.

olej/płótno,
46 x 55 cm
sygn. p.d.: `Dominik`

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Grafika komputerowa
60 x 40

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Grafika komputerowa
60x40

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

OGRÓD, 2003

Olej, płótno;
100 x 120 cm
Sygnowany p.d.: Dominik
Na odwrocie napis autorski: DOMINIK 2003 | 100 X 120 | OGRÓD

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja, 1960

Drzeworyt barwny;
wym.: 220 x 220 mm;
sygn. oł. p.d.: T. Dominik 60; p.d.: 18.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Park Paderewskiego, 1954

olej, płótno;
49 x 62 cm
sygn. p.d. Dominik
Na odwrocie: DOMINIK/ OL.PŁ 1954/ PARK PADEREWSKIEGO
oraz nalepka Centralnego Biura Wystaw Artystycznych w Warszawie z opisem: Tadeusz Dominik/ olej/ 49 x 62 cm / Pejzaż II

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1989 r.

akryl/płótno,
63 x 90 cm
sygnowany l.d.: `Dominik`
opisany na odwrociu, na blejtramie (ołówkiem): `PEJZAŻ 63 x 90 | AKRYL 1989 | TADEUSZ DOMINIK`

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2007 r.

olej/płótno,
90 x 90 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
opisany na odwrociu: `DOMINIK 2007 | OL. PŁ. 90 x 90 | PEJZAŻ`
Obraz posiada autorski certyfikat

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ, 2008/2009 R.

inkografia/papier,
25 x 30 cm
sygnowana ołówkiem p. d.: `Dominik`, l. d.: numer edycji: `6/20`
wg: "Pejzaż", 2008 r. olej, akryl/płótno, 100 x 120 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1968

akryl, płótno;
60 x 80 cm
sygn. p.d. Dominik
na odwr. DOMINIK 1968/ AKRYL.PŁ

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

POLA X, 1978

Akryl, płótno; 62,5 x 81 cm
Sygnowany p.d.: Dominik
Na odwrocie napis autorski: DOMINIK 1978 | AKRYLE POLA X | 63 X 81

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

"Pejzaż", 2000 r.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

"Pejzaż", 2000 r.

grafika komputerowa / papier, 38 x 25 cm, sygn.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

olej, płótno
73 x 54 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Ogród, 1970-71

olej, płótno;
80 x 100 cm
sygn. p.d. Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż mazowiecki, 2009 r.

olej/płótno,
65 x 92 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`; oraz sygn., dat. i opisany na odwrociu

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1957 r.

akwarela, gwasz/papier,
29 x 40 cm
sygnowany i datowany p.d.: `T.Dominik 1957`

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2008 r.

akwarela/papier,
31 x 49 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Dominik 2008`

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

RÓŻA, 1977

Wełna, len; 105 x 112 cm
Sygnowany na kawałku materiału przyszytym na odwrocie:
T. DOMINIK | RÓŻA 1977 | GOBELIN 100 X 114 | WEŁNA-LEN

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

RÓŻA II, 1974

Akryl, płótno; 89 x 110 cm
Sygnowany p.d.: Dominik
Na odwrocie napis autorski: DOMINIK 1974 | ACRYL | 89 X 116 | RÓŻA II (RÓŻE II)

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

POLA X, 1978

Akryl, płótno; 62,5 x 81 cm
Sygnowany p.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

akwarela, papier, 19,5 x 19,5 cm;
sygn. l.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż (2009)

sygn. p.d.dat. na odwrocie
olej, płótno
73x92

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż II, 1999

olej, płótno; 81 x 100 cm
sygn. l.d.Dominik
Na odwrocie: DOMINIK 1999/ OL.PL/ 81 x 100/ PEJZAŻ II

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

olej, płótno; 64 x 90,5 cm
sygn. p.d. Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ, 2001

olej, płótno,
81 x 100
sygnowany p.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja, 1975 r.

olej/płótno, 46 x 55 cm
sygn. p.d.: `Dominik`

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2009 r.

olej/płótno, 73 x 100 cm
sygn. p.d.: `Dominik`
opisany na odwrociu: ``DOMINIK 2009 / OL. PŁ., 73 x 100 / PEJZAŻ`

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2008 r.

akwarela/papier, 31 x 49 cm
sygn. i dat. p.d.: `Dominik 2008`

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

RÓŻA, lata 70. XX w.

olej, płótno,
89.5 x 116
sygnowany l.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ, ok. 2008

olej, płótno,
73 x 100
Do obrazu dołączony certyfikat autentyczności podpisany przez artystę (Warszaw, maj 2009).

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

GOBELIN - OGRÓD, 1977

wełna, sznurek,
109 x 103 (bordiura o szerokości ok. 24 cm)
sygnowany l.d.: T. DOMINIK 77

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ IV, 1995

olej, płótno,
80.2 x 100
sygnowany p.d.: Dominik
na odwrocie l.g.: DOMINIK 1995 | OL. PŁ. 80 X 100 | PEJZAŻ IV

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2003 r.

grafika komputerowa, e/a, 61,5 x 100 cm, sygn.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Deszcz, 1991

Litografia barwna; wym.: 460 x 617 mm; sygn.i dat. p.d.: TDominik 1991, num. l.d.: 35/200.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja, 1960

Litografia barwna; wym. 220 x 218 mm; sygn. oł. p.d.: Dominik 60, l.d.: 147.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1952

Drzeworyt; wym.: 105 x 133 mm; sygn.i dat. oł. p.d.: Dominik 1952, śr.d.: 7/20.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

sygn. l.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Malwy, 1998

olej, płótno;
81 x 100 cm
sygn. p.d. Dominik
Na odwrocie: DOMINIK 1998/ 81 x 100 OL. PL./ MALWY

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż abstrakcyjny, 1984 r.

gobelin/wełna, len,
120 x 100 cm
sygn. i dat. u dołu: `TD 1984`
naszywka autorska z opisem na odwrocie: `DOMINIK / TKANINA ARTYSTYCZNA / TECHNIKA MIESZANA / PEJZAŻ ABSTRAKCYJNY / 120 x 100 cm`

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2008 r.

akwarela/papier,
31 x 49 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, l. 70-te XX w.

olej, płótno,
90 x 110 cm;
sygn. l. d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2004

olej, płótno, 81 x 100 cm; sygn. l. d.: Dominik;

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja, 1994

akwarela, karton
36,8 x 54,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Dominik 1994 (ołówkiem)

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Karnawał, 1958

olej, płótno
64,8 x 81,2 cm;
sygn. p. d.: T. Dom;
na odwrocie napis: Karnawał /T. Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Bez tytułu, poł. l. 60. XX w.

olej, płótno
65 x 81 cm;
sygn l. d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja, 1994

akwarela, karton

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ, 2006 R.

olej/płótno
81 x 100 cm,
sygn. p.d.: `Dominik`
oraz na odwrocie: `DOMINIK 2006 / OL. PŁ. 81 x 100 / PEJZAŻ`

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

OGRÓD, 1993

olej, płótno,
76 x 87 cm
sygnowany p.d.: Dominik
na odwrocie na płótnie napis autorski: DOMINIK 1993 | OIL - ON CANVAS | GARDEN

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

DRZEWA II, 1997

olej, płótno,
73 x 92 cm
sygnowany p.d.: Dominik
na odwr. na płótnie napis: Dominik 1997 | Ol.Pł. 73 x 92 | Drzewa II

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2004

olej, płótno
81 x 100 cm
sygn. l. d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

akwarela, papier
19,5 x 19,5 cm
sygn. l.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja, 1994

akwarela, karton

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

NATURA, 1983 R.

akryl/płótno
78 x 48 cm
sygn. l.d.: `Dominik`
opisany na odwrocie: `ACRYLIC / NATURA / T.DOMINIK / 1983`

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż XX VI , 1976 r.

akryl, płótno
65 x 100 cm
sygn. l.d. Dominik
Na odwrocie pieczątka obiekt nie podlega zakazowi wywozu za granicę; i op. odautorski DOMINIK 1976/AKRYL 60 X 100/PEJZAŻ XX VI

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Bez tytułu, poł. l. 60. XX w.

olej, płótno
41 x 62 cm;
sygn, l. d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Łąka, 1990

olej, akryl, płótno,
68 x 90 cm;
sygn. l. d.: Dominik; na odwrocie napis autorski

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ-ALASKA, 1994

olej, płótno,
81.5 x 96.7 cm
sygnowany p.d.: DOMINIK
na odwrocie napisy autorskie: DOMINIK 1994 | OIL CANVAS 81 X 97 | LANDSCAPE (ALASKA)

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ, 1995

olej, płótno,
80.5 x 100 cm
sygnowany p.d.: Dominik
na odwrocie napisy autorskie: DOMINIK 1995 | OLEJ-PŁÓTNO 80 X 100 | PEJZAŻ

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ-ALASKA, 1994

olej, płótno,
81.5 x 96.5 cm
sygnowany p.d.: DOMINIK
na odwrocie napisy autorskie l.g.: DOMINIK 1994 | OIL CANVAS 81 X 97 | LANDSCAPE (ALASKA)

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2008 r.

olej/płótno,
54 x 65 cm,
sygn.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ, 1994

olej, płótno
76 x 86.5 cm
Na odwrocie na płótnie napis autorski: DOMINIK 1994 | OIL ON CANVAS | LANDSCAPE

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ, OK. 1981

olej/płótno,
65 x 90 cm
sygn. l. d.: `Dominik`

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ, 2000

olej/płótno,
54 x 73 cm
sygn. p.d.: `Dominik`, sygn., dat. i opisany na odwrocie

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Łąka, 1990

olej, akryl, płótno, 68 x 90 cm; sygn. l. d.: Dominik;
na odwrocie napis autorski

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

MARTWA NATURA Z CYTRYNAMI, 1953

akwarela na papierze, 24 x 34 cm,
sygnowana l. d. "T. Dominik / W-wa 1953"
Wystawiany: Kraków 2008 Galeria Artemis, wystawa prac Tadeusza Dominika.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

NATURA, 1977

akryl na płótnie, 81 x 100 cm,
sygnowany p. d. "Dominik",
na odwrocie napisy autorskie.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

RÓŻA POMARAŃCZOWO-ZŁOTA, 1975

Akryl, płótno;
89 x 130 cm
Sygnowany p.d.: Dominik
Na odwrocie napis autorski: DOMINIK 1975 | RÓŻA POMARAŃCZOWO ZŁOTA |
AKRYLE | 89 X 130

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2004

olej, płótno
81 x 100 cm; sygn. p. d.: Dominik;
na odwrocie napis autorski: T. DOMINIK 2004 / OL. PŁ. 81 x 100 / PEJZAŻ

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2005

olej, płótno
80 x 120 cm;
sygn. p. d.: Dominik, opisany na odwrocie: DOMINIK 2005 / OL.
PŁ. 90 x 120 / PEJZAŻ

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Śnieg

Olej, płótno,
90 x 90 cm,
sygn. p.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

olej, płótno; 68 x 91,5 cm
sygn. l.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Bez tytułu, poł. l. 60. XX w.

olej, płótno,
65 x 81 cm;
sygn l. d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Bez tytułu, poł. l. 60. XX w.

olej, płótno,
41 x 62 cm;
sygn, l. d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Gobelin, 1. poł. l. 80. XX w.

sygn. u dołu po środku: TD (monogram wiązany, tkany);
gobelin tkany własnoręcznie przez autora;
w załączeniu potwierdzenie autentyczności autora

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

OGRÓD, przed 1984

olej, płótno
80 x 100 cm
sygnowany l.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

OGRÓD, przed 1984

olej, płótno, 40.3 x 50 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

OGRÓD, przed 1984

olej, płótno
80 x 100 cm
sygnowany p.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ IV, 1995

olej, płótno
80.2 x 100 cm
sygnowany p.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ Z DRZEWAMI III, 1956

ołówek, karton
25 x 35 cm
sygnowany l.d.: TDominik 1956

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Morze Czarne, 2007

olej, płótno, 90 x 90 cm;
sygn. p. d.: Dominik; opisany na odwrocie:
DOMINIK 2007 / OL. PŁ. 90 X 90 / MORZE CZARNE

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Morze Żółte, 2007

olej, plótno, 90 x 90 cm;
sygn. p. d.: Dominik;
opisany na odwrocie: DOMINIK 2007 / OL. PŁ 90 x 90 / MORZE ŻÓŁTE

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Morze Czarne, 2007

olej, płótno, 90 x 90 cm
sygn. p. d.: Dominik; opisany na odwrocie: DOMINIK 2007 / OL. PŁ. 90 X 90 / MORZE CZARNE

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Natura, 1977

akryl, płótno, 81 x 100 cm
sygn. p.d.: Dominik; na odwrocie napis: DOMINIK / NATURA 1977 / 81 x 100 / ACRYL

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Ogród, 2001

olej, płótno, 81 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: DOMINIK 2001/ OL. PŁ. 81x 100 / OGRÓD

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja, 1975

olej, płótno, 46 x 55 cm; sygn. p.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Bez tytułu, 1957

akwarela, papier czerpany, 45 x 57 cm;
sygn. p.d.: T. Dominik 1957 (ołówkiem)

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Bez tytułu, 1957

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż II

olej, 81x100 cm, 2007

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż I

olej, 81x100 cm, 2007

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

OGRÓD, pocz. lat 80-tych XX w.

olej, płótno
Sygnowany l. d. : Dominik
47 x 75 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

OGRÓD, 1990

akryl, tektura
Na odwrocie na płycie nalepka : CENTRALNE BIURO WYSTAW ARTYSTYCZNYCH | Oddział Gdańsk w Sopocie, ul. Powstańców Warszawy Nr 2/4/6 | Wystawa Fest. Sztuk Plast Rok 1961 |Autor Kazimierz Ostrowski | Adres Gdynia Abrahama 62/33 | Tytuł Architektura nad wodą | Format 54/93 Technika olej | Nr kat. 45
64 x 89.7 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ, 1985

akryl, płótno
Sygnowany p. d. : Dominik
Na odwrocie na płótnie napis : PEJZAŻ 1985 | AKRYL PŁ. 81 x 100 | PEJZAŻ; oraz okrągły stempel i nieczytelna podłużna pieczątka
81 x 100 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Morze Białe, 2007 r.

olej, płótno, 90 x 90 cm;
sygn.: p.d. Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Morze Czarne, 2007 r.

olej, płótno, 90 x 90 cm;
sygn.: p.d. Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Morze Żółte, 2007 r.

olej, płótno, 90 x 90 cm;
sygn.: p.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż IV, 1995 r.

olej, płótno, 80 x 100 cm;
sygn: p.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2006

olej, płótno, 81 x 100 cm; sygn. p. d.: Dominik; na odwrocie napisy autorskie: T. DOMINIK 2006 / OL. PŁ. 81 x 100 / PEJZAŻ

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Natura, 1977

akryl, płótno, 81 x 100 cm; sygn. p.d.: Dominik; na odwrocie napis: DOMINIK / NATURA 1977 / 81 x 100 / ACRYL

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1997

grafika komputerowa E/A, 27x25 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Wiosna, 2007 r.

olej/płótno, 90 x 90 cm, sygn.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

JESIEŃ, 2005

olej, płótno,
90 x 120 cm
sygnowany p.d.: Dominik
Na odwrocie na płótnie: T.DOMINIK 2005 | OL. PŁ 90 x 120 | JESIEŃ

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ, 1957

akwarela, papier,
33 x 56 cm
wymiary w świetle passe-partout
sygnowana oł. p.d.: Dominik 1957

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

MORZE CZERWONE, 2007

olej, płótno,
90 x 90 cm
sygnowany p.d.: Dominik
Na odwrocie na płótnie napis: DOMINIK 2007 | OL. PŁ. 90 x 90 | MORZE CZERWONE

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

OGRÓD, 1990

akryl, płótno,
70 x 70 cm
sygnowany l.d.: Dominik
Na odwr. na pł.: DOMINIK 1990 | AKRYL 70 x 70 | OGRÓD

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Drzewa I, 1997

olej, płótno, 81 x 101 cm; sygn. l.d.: Dominik; na odwrocie napisy autorskie: DOMINIK 1997 / OL. PŁ. 81 x 101 / DRZEWA I oraz pieczęć wywozowa

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ, 2005

olej, płótno
80 x 120 cm
sygnowany p.d. : Dominik
Na odwrocie na płótnie napis: DOMINIK 2005 | ol. pł. 80 x 120 | Pejzaż

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2005

olej, płótno, 80 x 120 cm
sygn. p.d.: Dominik, opisany na odwrocie: DOMINIK 2005 / OL. PŁ. 90 x 120 / PEJZAŻ

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Drzewa I (1997)

sygnowany l.d.
olej, płótno, 81x101 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Lofoty, 2007

olej na płótnie, 65 x 92 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2007

olej na płótnie, 73 x 92 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kwitnące drzewa IV, 1970

akryl, płótno, 79 x 109 cm;
sygn. p.d.: Dominik;
na odwrocie opis autorski: DOMINIK / KWITNĄCE DRZEWA IV / FARBY AKRYLOWE / 1970 80 x 110

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż (1992)

sygnowany p.d. dat. na odwrociu,
akryl,płótno, 64x81

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2006

olej, płótno, 60 x 120 cm;
sygn. p.d.: Dominik,
na odwrocie napisy autorskie: DOMINIK 2006 / OL.PŁ. 90 x 120 / PEJZAŻ

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

DESZCZ, 1991

akryl, płótno,
100 x 120 cm
sygnowany p.d.: Dominik
Na odwrocie na płótnie napis: DOMINIK 1991 | AKRYL 100 x 120 | DESZCZ

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ, 2006

olej, płótno,
81 x 100 cm
sygnowany p.d.: Dominik
Na odwrocie na płótnie napis: T. DOMINIK 2006 | Ol. PL . 81 x 100 | PEJZAŻ;
podłużna pieczątka i owalna nalepka włoska z pieczątką.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

ŁĄKA II, 1979

Akryl, płótno; 67 x 90 cm
Sygnowany p. d.: Dominik
Na odwrocie napis czarnym flamastrem:
Dominik 1979 | Akryle 67 x 90 | Łąka II

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

ŁĄKA I

Akryl, płótno; 64,8 x 80,5 cm
Sygnowany p. d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja, l. 70.

gwasz/papier, 44 x 56 cm w św. p. p.
sygn. l. d.: `Dominik`

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Drzewa, 1996

akwarela, papier,
48,5 x 30,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: Dominik 96

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Las

akwarela, papier,
30 x 48 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l.d.: T. Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1992

akryl, płótno, 65,5 x 81 cm;
sygn. p. d: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Amazonia (Skarby Inków), 1998

olej, płótno, 73 x 100 cm
sygn. p.d.: Dominik
na odwrociu: DOMINIK 1998 / OL. PŁ. 73 X 100 / AMAZONIA / (SKARBY INKÓW)

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Amazonia, 1997

olej, płótno, 81 x 100 cm
sygn. p.d.: Dominik
na odwrociu: DOMINIK 1997 / OL. PŁ. AMAZONIA / 81 x 100

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ, 2002

olej na płótnie, 65 x 92 cm,
sygnowany p.d. "Dominik"
oraz na odwrocie (na płótnie) "Dominik 2002 / ol. pł. 65 x 92 / Pejzaż"

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Machu-Picchu - Tarasy, 1997

olej, płótno, 81 x 100 cm;
sygn. p.d.: Dominik,
na odwrocie napisy autorskie: DOMINIK 1997 / OL. PŁ. 81 x 100 / MACHU PICCHU / (TARASY)

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2000

grafika komputerowa, e/a, 42x59,5 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1992 r.

akryl/płótno, 64 x 81 cm, sygn.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

olej, płótno, 81 x 100 cm;
sygn. l.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Drzewa I, 1995

olej, płótno, wym. 50 x 60 cm;
sygn. p.d.: Dominik,
na odwrocie p.g.: Dominik, 1995, ol, pl, 50 x 60, Drzewa I

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Ogród, 1994

olej, płótno, 81 x 81 cm;
sygn. p.d.: Dominik;
na odwrocie napis autorski: Dominik 1994 / OL. PŁ. 81x81 / OGRÓD

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż II, 1999 r.

olej/płótno, 81 x 100 cm
sygn. l. d.: Dominik
na odwrocie opis autorski

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Alaska, 1998 r.

olej/płótno, 73 x 92 cm
sygn. p. d.: Dominik
na odwrocie opis autorski

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Alaska, 1994

olej, płótno, 81 x 81 cm;
sygn. p.d.: Dominik;
na odwrocie napisy autorskie: T. DOMINIK 1994 / OLEJ PŁÓTNO 81 x 81 / ALASKA

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1997

grafika komputerowa, papier,
27,5 x 29 cm (w świetle passe-partout);
opisana u dołu: Graf. Komputerowa Pejzaż T. Dominik 1997 (ołówkiem)

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1996

grafika komputerowa, papier,
opisana u dołu: Graf. Komputerowa Pejzaż T. Dominik 1996 (ołówkiem)

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Róża, 1975

olej, płótno,
65 x 81 cm
sygnowany p. d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż V, 1985

akryl, płótno, 65 x 95 cm;
sygn. l.d.: Dominik;
na odwrocie napisy autorskie: 65 x 95 AKRYL / PEJZAŻ V 1984

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja abstrakcyjna

olej, płótno, 80 x 100 cm;
sygn. l.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pola, 2004

olej, płótno, 73 x 100 cm;
sygn. p.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Drzewa, 1994

grafika komputerowa, 1 egz., 27x28,5 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

KOMPOZYCJA ZE SŁOŃCEM, 1970 - 1980

akryl, płótno,
56.5 x 76 cm
sygn. l.d.: Dominik;
na odwr., na płótnie sygn.: T. DOMINIK | T. Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2004 r.

olej/płótno, 46 x 55 cm, sygn.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

olej, płótno, 69,5 x 86 cm;
sygn. p.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja z kołami

olej, płótno, 80 x 79,5 cm;
sygn. l.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ, 2002

olej na płótnie, 65 x 92 cm,
sygnowany p.d. "Dominik" oraz na odwrocie (na płótnie) "Dominik 2002 / ol. pł. 65 x 92 / Pejzaż"

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Owoce

olej, płótno, wym. 54 x 73 cm;
sygn. p.d.: "Dominik"

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kwiaty, 1999

grafika komputerowa, papier 22 x 29 cm
(w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: T. Dominik 1999;
napis l.d.: Grafika komputerowa; śr. d.: Kwiaty

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1958

drzeworyt barwny, papier,
23,5 x 23 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d. : T. Dominik 1958 (ołówkiem)

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

KOMPOZYCJA, 1975

akryl, płótno,
74.5 x 100 cm
sygnowany p.d.: Dominik
na odwrocie na płótnie sygnatura czarnym flamastrem: DOMINIK 1975 | AKRYL PŁ.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1992

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
36 x 47 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: Dominik 1992 (ołówkiem)

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja abtsrakcyjna

olej, płótno, 80 x 100 cm;
sygn. l.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja, 1968

akryl, płótno, 60 x 80
Sygn. p. d.: Dominik; na rewersie napis: "DOMINIK 1968 / akryl pł."

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Abstrakcja

litografia, papier,
11 x 15,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: T Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

KOLOROWE KAMIENIE, 1969[?]

akryl na płótnie,
65 x 81,5 cm
sygnowany p.d. "Dominik"

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

olej, płótno,
46 x 55 cm
sygn. p.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Amazonia, 2000

grafika komputerowa, 1 egz.,
33x48 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

akryl/płótno,
46 x 55 cm,
sygn.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ Lata 80-te XX w. 1980s

Olej na płótnie
80 x 100 cm
Sygnowany l.d. - "Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż (2004)

sygnowany p.d.
olej, płótno
81x100

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

olej, płótno,
40 x 50 cm;
sygn. l.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

olej, płótno,
49,5 x 60 cm;
sygn. l.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2000

grafika komputerowa, odbitka unikatowa,
33x48 cm,
sygn.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Drzewa, 2000

33x48 cm,
sygn.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2000

33x48 cm,
sygn.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

ALASKA 1994 r.

Olej na płótnie
80 x 80 cm
Sygnowany p.d. - "Dominik"
Obraz opisany na odwrocie

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

olej, płótno,
80x100 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Natura, 1970

akryl, płótno,
54 x 60 cm
sygn. p.d.: Dominik, sygn. na odwr. l.g.: DOMINIK | 65 x 61 FARBY AKRYLOWE | "NATURA" 1970

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1978

akryl, płótno,
67 x 91 cm
sygn. l.d.: Dominik, sygn. na odwr. l.g.: DOMINIK 1978 | PEJZAŻ II | AKRYLE 67 x 90

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

KOMPOZYCJA W CZERWIENI, 1960

drzeworyt barwny,
23,5 x 22 cm, sygnowany ołówkiem pod odbitką "T Dominik 60" i nr odbitki "147".

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Morze, 1979

akryl, płótno, 70 x 90 cm
sygn. l.d.: Dominik
na rewersie: DOMINIK /1979/AKRYLE/MORZE/70 x 90

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2000

grafika komputerowa 1 egz.,
42x29,8 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

olej, płótno, 49,5 x 60 cm; sygn. l. d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ

Olej na płótnie 50,5 x 60,5 cm
Sygnowany l.d. - "Dominik"

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ Z DRZEWAMI

Akwarela, czarna kredka, papier; 29 x 35 cm (w świetle oprawy)
Sygnowany czarną kredką l.d.: Dominik
Na odwrocie fragment nalepki wystawowej -
obraz był wystawiany w TPSP
w galerii Stara Kordegarda 13.IV - 4. V. 1988 r.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

OGRÓD, 2001

olej na płótnie,
73 x 100 cm,
sygnowany p.d. "Dominik"; na odwrocie dane o obrazie

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Deszcz

litografia barwna, 46 x 61,5 cm
sygn. p.d., dat. 1991r
35/200

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Bez tytułu, 1999

olej, płótno

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Alaska 1994

olej, płótno, 80,5 x 81 cm; sygn. p. d.: Dominik; dat. i opisany na odwrocie

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż 2002

olej, płótno, 81 x 100 cm; sygn. l. d.: Dominik
Na odwrocie napis: DOMINIK 2002 / OL. PŁ. 81 x 100 / PEJZAŻ

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

akryl, płótno,
77 x 100 cm
sygnowany l. d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

tkanina wełniana, 95 x 103 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kwiaty, 2000

grafika komputerowa, odbitka autorska
wymiary: 42x31 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

BEZ TYTUŁU (MORZE)

akryl, płótno,
100 x 120 cm
sygnowany l.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

KOMPOZYCJA CZARNO-BIAŁA

gwasz,
28.5 x 44.5 cm
sygnowany długopisem p.d.: Dominik na odwrocie nalepka z biogramem artysty w języku angielskim

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Cuzco, 1998

olej, płótno,
81 x 100 cm
sygnowany p.d.: Dominik, na odwr. l.g.: DOMINIK 1998 | OL. PŁ. 81 x 100 | CUZCO

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż XXV, 1976

akryl, płótno,
65 x 100 cm
sygnowany l.d.: Dominik; na odwr. l.g.: DOMINIK 1976 | AKRYL 65 x 100 | PEJZAŻ XXV

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1989

akryl, płótno
63 x 90 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż 1982

akryl, płótno, 50 x 61 sygn. l. d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż 1992

akwarela, papier, 37 x 46,5 cm (w świetle passe-partout); sygn. i dat. p. d.: Dominik 1992

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Słoneczny dzień

olej, płótno, 50 x 65 cm; sygn. p. d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kolorowe kamienie 1975

olej, płótno, 70 x 90 cm; sygn. p. d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Bez tytułu, lata 90

akryl, płótno,
90 x 90 cm
sygnowany p.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

olej, płótno
64,5 x 81,5 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż 1989

akryl, płótno, 80 x 100 cm; sygn. p. d: Dominik, sygn. i dat. na odwrocie

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Amazonia, 2000

grafika komputerowa wykonana w 1 egz., 62x75 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

OGRÓD, 1990

akryl, tektura,
64 x 89.7 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

POLA, 1963

liquitex, płótno,
95.5 x 119.5 cm
sygnowany p. d.: Dominik, na odwr. l.g.: "POLA" / 96 x 120, LIQUITEX / 1963, p.g. nalepka własnościowa BWA w Krakowie (druk wypełniony pismem maszynowym, m.in.: Nr. Inwent. 50), na g. żerdzi krosna napisy zieloną, czerwoną i czarną farbą od l.: 40 Dominik T. "Pola" 174 wł. B. W. A. - 10.000 zł., p.g. nalepka z zamazanym nr 50.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

KAMIENIE, 1990

akryl, płótno,
90 x 110 cm
sygnowany l.d.: Dominik, na odwr. l. g.: 90 x 110 1990 / AKRYL KAMIENIE

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

DESZCZ

1991 r.
Akryl na płótnie 100 x 120 cm
Sygnowany p.d. - "Dominik"

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1995

olej, płótno
77 x 91 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

OGRÓD

olej na płótnie, 74,5 x 90 cm
sygnowany l.d. "Dominik"

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

olej, płótno,
48 x 70 cm;
sygn. p. d. - Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Drzewa II

olej, płótno,
73.3 x 92 cm
Sygnowany p.d.: Dominik; na odwr. l.g.: DOMINIK 1997 / OL. PŁ. 73 x 92 / DRZEWA II

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

olej, płótno, 46 x 61 cm;
sygn. l. d. - DOMINIK

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Łąka, 2000

grafika komputerowa wykonana w 1 egz., 33x48.5 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Drzewa, 2000

grafika komputerowa wykonana w 1 egz., 33x48,5 cm

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kwiaty

olej, płótno,
73 x 92 cm
Sygnowany różową farbą p.d.Dominik na odwr. sygn.l.g.DOMINIK 1997| OL. PŁ. 73 x 92 / KWIATY

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

"Stolica, 5 maja 1974", 1976

olej na płótnie, 146 x 97 cm
sygnowany p.d.: "E. Dwurnik 1976"
na odwrocie napis ręką artysty: "E. Dwurnik 1976; XVII-423 nr 2 [cykl] Gazeta", oraz nalepki wystawowe
wystawiany: Galeria STU (Kraków, V 1977); "Porównania 7, BWA Sopot (VII 1977); II Ogólnopolski Festiwal Sztuki "Fakt artystyczny a rzeczywistość" (Bydgoszcz XI 1978); Galeria Kordegarda (Warszawa 1977)

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

"Alaska", 1994

olej na płótnie, 81 x 80,5 cm
sygnowany p.d.: "Dominik"
na odwrocie tytuł i data powstania obrazu

Uczeń Jana Cybisa. Jego sztuka stanowi abstrakcyjne przetworzenie wrażeń doznanych w obcowaniu z naturą. Jako wrażliwy kolorysta, swoje radosne wizje buduje z barwnych smug i plam płasko kładzionego czystego koloru.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: - Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Drzewa

grafika komputerowa
39 x 29 cm
dar Mileny Orzechowskiej

liczba obiektów: 581