Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7404)
Lampa naftowa, ok. 1900 r.
Lampa naftowa: majolika, szkło, mosiądz.

Wysokość 51 cm

1 900 zł

10-05-2024
Nowość
Galeria ŻAK
Para lamp secesyjnych, ok. 1900 r.
Dwie zelektryfikowane lampy; szkło ręcznie malowane, mosiądz.

Wysokość: 64 cm

Wymiary podstawy: 16x16 cm

2 900 zł

10-05-2024
Nowość
Galeria ŻAK
Pierścionek ze szmaragdem i brylantami
Złoto 18-karatowe, szmaragd kolumbijski, brylanty.

Masa brylantów: 1,1 ct

Masa szmaragdu: 1,8 ct

Waga: 4,2 g

Rozmiar: 18

6 900 zł

09-05-2024
Nowość
Galeria ŻAK

Masa brylantów: 1,3 ct

Masa szmaragdu: 2,50 ct

Waga: 4,24 g

Rozmiar: 18

6 900 zł

09-05-2024
Nowość
Galeria ŻAK
PIETRAS Kazimierz (Warszawa 1869 (?) - 1909 Warszawa)
„Rzym - ulica w Albano”, 1903 r.
Olej na płótnie, sygnowany, datowany i opisany na dole: "K. Pietras Rzym -ulica w Albano".

Wymiary w ramie: 61x51 cm (46x36 cm).

14 000 zł

08-05-2024
Nowość
Galeria ŻAK
Podstawka pod butelkę, WMF, Niemcy, ok. 1900 r.
Secesyjny stojak na butelkę; plater sygnowany.

Wysokość: 11 cm

Średnica: 10 cm

580 zł

08-05-2024
Nowość
Galeria ŻAK
Talerz dekoracyjny, Eichstätt, Niemcy, po 1819 r.
Fajans delikatny typu creamware, sygnowany wyciskiem: "EISCHSTÆTT"

Średnica: 21,5 cm

750 zł

08-05-2024
Nowość
Galeria ŻAK
Fotel rogowy, k. XIX w.
Neorenesansowy, bogato zdobiony, ręcznie rzeźbiony drewniany fotel narożny, tapicerka ze skóry naturalnej.

Wysokość: 73 cm

Wymiary siedziska: 47x47 cm

3 900 zł

07-05-2024
Nowość
Galeria ŻAK
Naszyjnik z bursztynami
Sznur bursztynów.

Długość: 54 cm

Waga: 30 g

1 500 zł

07-05-2024
Nowość
Galeria ŻAK
liczba obiektów: 7404