Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7404)
PIERŚCIONEK Z GRANATAMI, CZECHY, 1 POŁ. XX W.
srebro pr. 0,900
oprawa sztyftowa
granaty fasetowane
rozmiar: 18
masa: 4,11 g

ID 3576/KGS
26-04-2024
KAREA Gemstone Space
Wizytownik z czaplą, Wiedeń, XIX/XX w.
Wizytownik marmurowy z figurą z brązu złoconego.

Średnica: 25 cm

Wysokość rzeźby: 11,5 cm

1 890 zł

26-04-2024
Galeria ŻAK
Neorokokowa cukiernica w formie koszyka ze szklanym wkładem; srebro pr. 800, złocone wewnątrz, puncowane.

Wysokość całkowita: 18 cm

Średnica: 10 cm

1 400 zł

26-04-2024
Galeria ŻAK
Fotel wypoczynkowy Art Deco
okleina orzechowa
Fotel posiada możliwość płynnej regulacji kąta pochylenia oparcia
Wym: w 87 sz 76 g 92 cm.
NR KAT. 657
25-04-2024
ANTIK BAZAR. Meble Antyczne. E. i S. Wojtachnio
Stolik pomocniczy w stylu rokokowym
palisander, dębina, intarsje - brzoza barwiona,
Wym: 76,5 x 68 x 46 cm.
Europa Zachodnia (Anglia?), poł. XVIII w.
NR KAT. 663
25-04-2024
Lampa gabinetowa, Rosenthal, lata 20. XX w.
Porcelanowa lampa na jedną żarówkę, klosz szklany, ręcznie malowany. Podstawa sygnowana.

Wysokość: 34,5 cm

1 900 zł

25-04-2024
Galeria ŻAK
Porwanie Europy, Johann Kändler, Miśnia, XIX w.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem Królewskiej Manufaktury Porcelany w Miśni, nr modelu 2697.

Wymiary: 22,5x20x12 cm

12 000 zł

25-04-2024
Galeria ŻAK
NASZYJNIK Z GRANATAMI, CZECHY, 1 POŁ. XX W.
srebro pr. „3” (0,900)
granaty fasetowane
długość: 44,5 cm
masa: 7,40 g

ID 3581/KGS
24-04-2024
KAREA Gemstone Space
BRANSOLETKA Z KAMEĄ, XIX/XX W.
10 sznurów korali kulki
zapięcie dekorowane kameą rzeźbioną w muszli
dł.: 20 cm
masa: 52,09 g

ID 932/KGS
24-04-2024
KAREA Gemstone Space
liczba obiektów: 7404