srebro próby 12 wys. 25 cm, szer. 9,5 cm, głęb. 9,5 cm; waga 511 g. cechowane ; 12. Świeczniki Wsparte na kwadratowych podstawach, przechodzących w koliste, uskokowo wywyższone stopy trzony, oddzielone od cylindrycznych tulejek liściastą rozetą. Polska?
5 000 zł
14-05-2024
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Jan Czajecki "Pierrot z gitarą", Zakopane, 1932 r.
Rzeźba ręczna w drewnie, sygnowana, opisana i datowana od spodu: "Jan Czajecki Zakopane 1932"