Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7396)
Łańcuszek z wisiorem
Złoto 18-karatowe, ametyst.

Masa ametystu: 31 ct

Długość łańcuszka: 44 cm

Średnica kamienia: 2 cm

1 950 zł

30-04-2024
Nowość
Galeria ŻAK
Kolczyki z topazami
Złoto 18-karatowe, topazy.

Masa topazów: 13,17 ct

Długość: ok. 2,5 cm

3 300 zł

30-04-2024
Nowość
Galeria ŻAK
Naszyjnik z bursztynami
Sznur bursztynów.

Długość: ok. 58 cm

Waga: 50 g

1 800 zł

30-04-2024
Nowość
Galeria ŻAK
Para obrazów: olej na desce, sygn. p. d. „A. Baumgartner-Stoiloff jun”, l.d. „A. Baumgartner-Stoiloff jun”

Wymiary w ramie: 30x46 cm (16x32 cm) każdy

7 500 zł

29-04-2024
Nowość
Galeria ŻAK
LASZCZKA Konstanty (1865-1956)
“Widok na Regle” 1905 r.
Pastel na tekturze, sygn i dat. p.d.: „K.Laszczka 1905”.
Wymiary w ramie: 71,5x81,5 cm (51 × 62 cm)

18 000 zł

29-04-2024
Nowość
Galeria ŻAK
NASZYJNIK STYLIZOWANY KWIATAMI, FRANCJA, XIX/XX W.
złoto pr. 0,750
ozdobne ogniwa
zapięcie na karabińczyk
długość: 43 cm
masa: 12,36 g

ID 3603/KGS
26-04-2024
Nowość
KAREA Gemstone Space
otwierany
złoto pr. 0,750
repusowana gałązka konwalii
wewnątrz ramki na fotografię
dł.: 2,8 cm z zawiesiem
masa: 3,64 g

ID 3592/KGS
26-04-2024
Nowość
KAREA Gemstone Space
złoto pr. 0,750
długość: 42 cm
masa: 13,51 g

ID 3602/KGS
26-04-2024
Nowość
KAREA Gemstone Space
WISIOREK W FORMIE SERCA, FRANCJA XX W.
złoto pr. 0,750
dł.: 2,5 cm z zawiesiem
masa: 1,15 g

ID 3590/KGS
26-04-2024
Nowość
KAREA Gemstone Space
/822
liczba obiektów: 7396