LANDOWSKA Mariola
Street , 2015
akryl, płótno
60 x 60 cm

3 500 zł

23-09-2016
Galeria SD
LANDOWSKA Mariola
Dookoła , 2015
akryl, płótno
60 x 80 cm

4 300 zł

23-09-2016
Galeria SD
STACH Waldemar
Lipiec , 2016
olej, płótno
100 x 75 cm
23-09-2016
Galeria SD
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Wiatr w żaglach , 2013
70 x 50 cm / 2013 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

9 000 zł

20-09-2016
Galeria Foksal 17
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z owocami
65 x 54 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

3 500 zł

19-09-2016
Galeria Foksal 17
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura z karafką , 2015
65 x 50 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

3 500 zł

19-09-2016
Galeria Foksal 17
NOCOŃ Cyprian (ur. 1991, Chorzów)
"Akt" 2016, olej płótno, 90x70cm
GALERIA TADEO-ART BIELSKO-BIAŁA
www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
18-09-2016
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
STOLORZ Józef (ur. 1950, Katowice)
"Z głębokości wołanie" 2008, olej sklejka, 37x72cm
www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl

6 500 zł

17-09-2016
www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303

5 000 zł

17-09-2016