TUMIELEWICZ Czesław (ur. 1942)
Biedni ale szczęśliwi , 2015
suchoryt, akwarela
28 x 21 cm
03-10-2016
Galeria SD
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Zapomniany sen , 2013
115 x 70 cm / olej na płótnie / 2014 / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

29 800 zł

30-09-2016
Galeria Foksal 17
SIERKO-FILIPOWSKA Joanna (ur 1960r. Białystok)

olej na płótnie, 140 x 95 cm

45 000 zł

30-09-2016

olej na płótnie, 80 x 120 cm

42 000 zł

30-09-2016
HELD Ewa
Thinking 2 , 2016
akryl, płótno
120 x 120 cm
26-09-2016
Galeria SD
ŻEJMO Dariusz (ur. 1966)

olej na płótnie, 40 × 30 cm

1 000 zł

23-09-2016
ŻEJMO Dariusz (ur. 1966)
Dariusz Żejmo, „Magical garden”, cena 2500 zł

olej na płótnie, 100 x 60 cm

2 500 zł

23-09-2016
ŻEJMO Dariusz (ur. 1966)
Dariusz Żejmo, „Tunelen”, cena 2500 zł

olej na płótnie, 100 x 60 cm

2 500 zł

23-09-2016
MARKOVYCH Anastazja (ur. 1979)
Anastazja Markowicz, „Magia”, cena 6 000 zł

olej na płótnie, 30×50 cm

6 000 zł

23-09-2016