Tomasz Sętowski, „Ikona czasu”, cena 3 800 zł

akwaforta, 38x26 cm, w ramie 46 x 58 cm

3 800 zł

11-09-2016
GRAJEK Daria (ur. 1992)
z cyklu DOBRA RZEZBA dziewczyna z koniem
GALERIA TADEO-ART BIELSKO-BIAŁA
www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
08-09-2016
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
WAWRYCZUK Tomasz (ur. 1966)
Otwarta I , 2011
Brąz patynowany, wysokość 26 cm.

4 800 zł

07-09-2016
Olsztyńska Galeria Sztuki
STOLARSKA-CARPENTER Anna
Panta rhei , 2016
akryl, płótno
82 x 65 cm
06-09-2016
Galeria SD
STOLARSKA-CARPENTER Anna
Horyzont zdarzeń
akryl, płótno
81 x 65 cm
06-09-2016
Galeria SD
ŻEJMO Dariusz (ur. 1966)

olej na płótnie, 80 x 80 cm

2 500 zł

05-09-2016
ŻEJMO Dariusz (ur. 1966)
Dariusz Żejmo, „Ex-machina”, cena 2 500 zł

olej na płótnie, 90 x 70 cm

2 500 zł

05-09-2016
KALETA Dariusz (ur. 1960)
Dariusz Kaleta, „Wojowniczka”, cena 9 000 zł , 2015

olej na płótnie, 60 × 60 cm

9 000 zł

05-09-2016
KALETA Dariusz (ur. 1960)
Dariusz Kaleta, „Mój Antyk Epizod 1″, cena... , 2016

olej na kartonie, 70 × 100 cm

11 000 zł

05-09-2016