WIŚNIEWSKI Krzysztof (ur. 1960, Chełmża)
"Czas snu w Dover" , 2015

olej na płótnie, 120 × 80 cm

18-10-2016
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Mały podróżnik (na strusiu)
brąz, marmur, wys.:48cm,
sygnowany:ERAZMUS
18-10-2016
ART DECORUM - sztuka współczesna
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Przez morza i oceany
brąz, kamień, wys.:41,5cm,
sygn.:ERAZMUS
18-10-2016
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
małe obrazki-kilimy,olej na płótnie, 10 sztuk,... , 2015

8 500 zł

18-10-2016
Galeria MILANO
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Don Kichot
brąz, wys.:26cm, sygnowany: ERAZMUS
18-10-2016
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Posłaniec
brąz, marmur, wys.: 51cm, sygnowany: Erazmus
18-10-2016
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Na lotni
brąz, granit, wys.:26cm,
sygnowany: Erazmus
18-10-2016
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Chłopiec z piłką
brąz, granit, wys.:29cm, sygn.: ERAZMUS
18-10-2016
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Malarz II
brąz, granit, wys.:28 cm, sygn.: ERAZMUS
18-10-2016