JAŚNIKOWSKI Jarosław (ur. 1976 r.)
Kolej Transsyberyjska
Jarosław Jaśnikowski
inkografia
34/40 lub 57/64+ p.p. cm
26-10-2016
Galeria Maya
Przybycie papieskiego emisariusza
Jarosław Jaśnikowski
33/43 cm
inkografia
26-10-2016
Galeria Maya
KACHMAR Jarosław (Yaroslav) (ur. 1955, Lwów)
Motive I , 1993
tech. mieszana, papier.
30 x 19,5 cm (wymiar kompozycji), 33 x 22 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: t. mixed media "Motive I" X. Kachmar -93
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl

1 600 zł

22-10-2016
Galeria Foksal 17
TOMASZEWSKI Andrzej (ur. 1966)
Bez tytułu (576) , 2015
rysunek tuszem na papierze
21 x 30 cm
21-10-2016
Galeria SD
Motive II , 1993
tech. mieszana, papier.
30x19,5 cm (wymiar kompozycji), 33 x 22 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: t. mixed media "Motive II" X. Kachmar -93
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl

1 600 zł

21-10-2016
Galeria Foksal 17
NAŁĘCZ Magdalena (ur. 1970)
z cyklu "Ogrody wspomnień"
olej na płótnie, 135x160, 2011
19-10-2016
ART DECORUM - sztuka współczesna
NAŁĘCZ Magdalena (ur. 1970)
Pola , 2000
olej na płótnie, 2000, 60x70
19-10-2016
NAŁĘCZ Magdalena (ur. 1970)
Pejzaż śródziemnomorski , 1997
olej na płótnie, 80x100, 1997
19-10-2016
BONCZAR Renata (ur. 1953)
Obraz z buku , 1998
olej na płótnie, 81x65, sygn.p.d.
19-10-2016