Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (8385)
PAWLAK Włodzimierz (ur. 1957, Korytów)
Rysunek tuszem 177 , 2003
akwarela, ołówek/papier; 32,2 x 23 cm;
sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "WŁODZIMIERZ PAWLAK / RYSUNEK TUSZEM / 177 [wpisane w okrąg] / 2003"

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Włochy

2 000 zł

08-05-2024
Nowość
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
SZEWCZYK Andrzej (Katowice 1950 - Cieszyn 2001)
Teka „Adam i Ewa”, tom III, 1976-78
tusz, atrament/papier; 40 x 29 cm;
95 kart; oprawa, nadruki na pierwszej stronie okładki;
na trzeciej stronie okładki naklejona informacja z odręcznym napisem

39 000 zł

08-05-2024
Nowość
WÓJCIK Jacenty (1940 Lublin - 2018)
gwasz/papier; 22,5 x 32,5 cm;

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Kraków

3 000 zł

08-05-2024
Nowość
Kompozycja różowa
gwasz, kredka, flamaster/papier; 22,5 x 32,5 cm;
sygn. l. d.: "Jacenty"

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Kraków

3 000 zł

08-05-2024
Nowość
DAMASIEWICZ Witold (1919-1996)
gwasz, akwarela/papier; 41,8 x 29,7 cm;
sygn. u dołu: "W. Damasiewicz" (tuszem)

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Kraków

1 500 zł

08-05-2024
Nowość
Autoportret
akwarela/papier; ok. 29,6 x 21 cm;
sygn. monogramem wiązanym p. d.: "wd"

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Kraków

1 500 zł

08-05-2024
Nowość
Kompozycja abstrakcyjna
ołówek/papier; 19,5 x 14,8 cm;
sygn. p. d.: "W. Damasiewicz" (tuszem)

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Kraków

1 500 zł

08-05-2024
Nowość
RITTER Maria (1899-1976)
Kompozycje
ołówek, gwasz, długopis/papier; ok. 17 x 17 cm;
na odwrocie pieczątki autorskie (częściowo czytelne): "MARIA RITTER / ART. MAL… oraz: …/ Członek Z.P.A.P. / NOWY SĄCZ …"

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Kraków

1 500 zł

08-05-2024
Nowość
RITTER Maria (1899-1976)
Kompozycja abstrakcyjna
ołówek/papier; 14,5 x 20,5 cm;
sygn. monogramem wiązanym l. d.: "MR"
pieczęć autorska p. d.: "MARIA RITTER / ART. – MAL. – Nr leg. 1435 / Członek Z. P. A. P. / NOWY SĄCZ, RYNEK"

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Kraków

1 500 zł

08-05-2024
Nowość
liczba obiektów: 8385