olej na płótnie o wym. 70 x 50 cm,
Galeria Sztuki FOX
Katowice , ul. Powstańców 10
więcej na stronie : www. galeriafox.pl
fox@galeriafox.pl
tel . 32 608 63 71, kom. + 48 600 087 721, 608 305 405
wysyłka w 24h, na terenie kraju - gratis.
09-05-2024
Nowość
Galeria Sztuki FOX
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.
Wymiary: 14x18x18 cm
1 800 zł
09-05-2024
Nowość
Galeria ŻAK
DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)
Obraz 2775 (Przycłapy - wrzesień)
, 2002
olej/płyta; 66 x 79 cm. w św. p-p.;
sygn., dat. i autorsko opisany l. d.: "DUDA - GRACZ · 2775/2002 ·"
na odwrocie autorska nalepka z opisem pracy: "DUDA-GRACZ / TYTUŁ OBRAZ 2775 (PRZYCŁAPY / - WRZESIEŃ) TECHNIKA olej / WYMIARY 70 x 80 ROK 2002 / UWAGI"
135 000 zł
08-05-2024
Nowość
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Abstrakcja nr 1439
, 2005
akwarela, tempera, akryl/papier; 57 x 79 cm w św. p-p.;
na odwrocie:
- autorskie pieczęcie: "AKWARELA / E. DWURNIK oraz NA PAPIERZE / NR: 10714";
- autorskie opisy: "NR: 1439 [strzałki w czterech kierunkach], + tempera + akryl, 57 x 79, 3 – 19.02.2005.
tusz lawowany/papier; 29,5 x 42 cm (arkusz);
sygn. i dat. p. d.: "M. Abakanowicz 1989" (ołówkiem)
na odwrocie oznaczenia: "115515 KA 14544" (ołówkiem)
Proweniencja:
kolekcja prywatna, Polska
24 000 zł
08-05-2024
Nowość
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Krajobraz
, 1957
akwarela, gwasz/papier; 40,5 x 55 cm w św. p-p.;
sygn. i dat. p. d.: "T. Dominik 1957"
Proweniencja:
kolekcja prywatna, Kraków
9 000 zł
08-05-2024
Nowość
POPOV Victor (ur. 1952)
Rot N3
, 2004
akryl/drewno; ok. 90 x 52 x 15 cm;
sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "Popov Victor / 2004 / 92 x 54 x 15 / popov.v. / Hobz, acryl. / Rot N3 / 92 x 54 x 15 cm / Popov.Victor 2004 / Rot N3 popov.v. / Holz. Acryl."
30 000 zł
08-05-2024
Nowość
KOBRO Katarzyna (Moskwa, 1898-1951, Łódź)
Akt kobiecy stojący, lata 80.
brąz patynowany, odlew z oryginalnego gipsu (wyk. Gilbert Clementi, Francja); wys. 47 cm;
sygn., oznaczenie egzemplarza oraz odcisk pieczęci odlewni u dołu: "KOBRO CLEMENTI /… (?) HC"
Do rzeźby dołączony certyfikat Gilberta Clementiego.
63 000 zł
08-05-2024
Nowość
GIERAGA Andrzej (ur. 1934, Śliwniki)
K 29
, 2023
akryl/płyta; 100 x 80 cm;
sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "ANDRZEJ GIERAGA / K 29 / AKRYL, PŁYTA / 100 x 80 / 2023"
na odwrocie pieczęć autorska