Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (8385)
GIERAGA Andrzej (ur. 1934, Śliwniki)
Progresja symetryczna , 2024
akryl, tektura/płyta; 50 x 100 cm;
sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "ANDRZEJ GIERAGA / PROGRESJA SYMETRYCZNA / AKRYL, TEKTURA, PŁYTA / Ø 100 ½, 2024"
na odwrocie pieczęć autorska

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Łódź

28 000 zł

08-05-2024
Nowość
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
LENICA Alfred (1899 - 1977)
węgiel, sangwina/papier; 28 x 41 cm w św. p-p.;
sygn. p. d.: "lenica" (kredką)

Proweniencja:
- ze spuścizny po artyście; - kolekcja prywatna, Warszawa (od 2000 r.)

7 000 zł

08-05-2024
Nowość
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Abstrakcja nr 1443 , 2005
akryl/papier; 55 x 74 cm w świetle p-p.;
na odwrocie:
- autorskie pieczęcie: "AKWARELA [przekreślona i zastąpiona słowem "Akryl" / E. DWURNIK" oraz "NA PAPIERZE / NR: 10718"
- autorskie opisy: "NR: 1443", "góra dowolnie" [strzałki w czterech kierunkac

20 000 zł

08-05-2024
Nowość
BERDYSZAK Jan (1934 Zawory - 2014 Poznań)
Koła podwójne , 1963
olej, gwasz/papier; 50 x 27 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: "JAN / BER / DYSZ / AK / 1963"

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Poznań

9 000 zł

08-05-2024
Nowość
NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)
Kompozycja figuratywna
ołówek/papier; 18 x 34 cm;
sygn. p. d.: "J. N."

Proweniencja:
- dar artysty

8 000 zł

08-05-2024
Nowość
LENICA Alfred (1899 - 1977)
akwarela, ołówek/papier; 29,5 x 21 cm w św. p-p.;
sygn. p. d.: "lenica" (ołówkiem)

Proweniencja:
- ze spuścizny po artyście
- kolekcja prywatna, Warszawa (od 2000 r.)

5 500 zł

08-05-2024
Nowość
MODZELEWSKI Jarosław (ur. 1955, Warszawa)
Kompozycje - teka 8 prac , 2009
litografia barwna; 77 x 56,5 cm;
sygn., dat. i opisana u dołu: "Jarosław Modzelewski 2009 [tytuł] e.a"
tytuły prac: "Niosący belkę", "Törpeauto", "Adam Kadmon", "Hilfe!", "Śmierć Gagarina", "Regierungspräsident", "Weterynaria", "Sztuka Cromaniontanla"

9 000 zł

08-05-2024
Nowość
PAWLAK Włodzimierz (ur. 1957, Korytów)
Dzienniki 198 , 2000
ołówek/papier; 32,2 x 23 cm;
sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "WŁODZIMIERZ PAWLAK / DZIENNIKI / 198 [wpisane w okrąg] - MAREK / 13 III - 27 III / 2000"

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Włochy

3 500 zł

08-05-2024
Nowość
Rysunek tuszem 366 , 2003
akwarela, kredka/papier; 32,2 x 23 cm;
sygn. p. d.: "W. PAWLAK"; dat. l. d.: "20.XII.2003"; sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "WŁODZIMIERZ PAWLAK / RYSUNEK TUSZEM / 366 [wpisane w okrąg] / 2003"
dat. l. d.: "20.XII.2003"

2 000 zł

08-05-2024
Nowość
liczba obiektów: 8385