Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7328)
Dzbanek srebrny Wiedeń lata 1872-1920
srebro próby 3(800); wym.14xx23x12 cm. waga 488 g. cecha probierni austriackiej, koniczynka z głową Diany, próbą 3 i literą A, monogram złotnika VCD. Austro-Węgry, Austria Wiedeń, lata 1872-1920

2 700 zł

28-05-2024
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Bransoletka z granatami, pocz. XX w.
Srebro, granaty.

Średnica: 5,5 cm

1 820 zł

27-05-2024
Galeria ŻAK
Srebro, granaty.

Średnica: 5,5 cm

1 200 zł

27-05-2024
Galeria ŻAK
Srebro, granaty.

Średnica: 5,5 cm

1 300 zł

27-05-2024
Galeria ŻAK
Lisy, Peter Herold, Royal Copenhagen, 1965 r.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wymiary: 11x13x10 cm

Peter Herold (1879-1920) duński rzeźbiarz współpracujący z manufakturą porcelany Royal Copenhagen.

1 800 zł

24-05-2024
Galeria ŻAK
Solniczka srebrna, srebro złocone wym.6x8,3x6 cm; waga 138 g. . cecha miejska: głowa Św. Jana Chrzciciela, znak Wrocławia, w owalu Q i słabo widoczna cecha złotnika ; Czarka na delfinkach Wrocław, lata 1822-1834 r.

1 900 zł

24-05-2024
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Solniczka srebrna 1 poł. XIX w.
Solniczka srebrna . srebro pr 12 waga 92 g. wys. 5 cm szer. 8,5x5 cm cechowana 12 i słabo czytelny znak warsztatowy Malcz? 1 poł. XIX w.

1 200 zł

24-05-2024
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Pojemnik srebrny na cygara XIX w.
Pojemnik srebrny. etui na cygara Srebro, próba 12, waga 84 g; wym. 12,5x6,7x1,8cm. sygnowana; 12 . XIX w.

1 000 zł

24-05-2024
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
WOŁOWSKA Halina (Alina)
Alina Wołowska (1923 Lwów - 1998 Grecja), Forma... , 1974
Forma dekoracyjna, 1974 . szkło sodowe, barwione w masie, wys. 8 cm 29 x 29 cm. sygnowany na spodzie: 'aWołowska | 65 /74'

2 500 zł

24-05-2024
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
liczba obiektów: 7328