srebro próby 3(800); wym.14xx23x12 cm. waga 488 g. cecha probierni austriackiej, koniczynka z głową Diany, próbą 3 i literą A, monogram złotnika VCD. Austro-Węgry, Austria Wiedeń, lata 1872-1920
2 700 zł
28-05-2024
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Bransoletka z granatami, pocz. XX w.
Srebro, granaty.
Średnica: 5,5 cm
1 820 zł
27-05-2024
Galeria ŻAK
Srebro, granaty.
Średnica: 5,5 cm
1 200 zł
27-05-2024
Galeria ŻAK
Srebro, granaty.
Średnica: 5,5 cm
1 300 zł
27-05-2024
Galeria ŻAK
Lisy, Peter Herold, Royal Copenhagen, 1965 r.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.
Wymiary: 11x13x10 cm
Peter Herold (1879-1920) duński rzeźbiarz współpracujący z manufakturą porcelany Royal Copenhagen.
1 800 zł
24-05-2024
Galeria ŻAK
Solniczka srebrna, srebro złocone wym.6x8,3x6 cm; waga 138 g. . cecha miejska: głowa Św. Jana Chrzciciela, znak Wrocławia, w owalu Q i słabo widoczna cecha złotnika ; Czarka na delfinkach Wrocław, lata 1822-1834 r.
1 900 zł
24-05-2024
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Solniczka srebrna 1 poł. XIX w.
Solniczka srebrna . srebro pr 12 waga 92 g. wys. 5 cm szer. 8,5x5 cm cechowana 12 i słabo czytelny znak warsztatowy Malcz? 1 poł. XIX w.
1 200 zł
24-05-2024
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Pojemnik srebrny na cygara XIX w.
Pojemnik srebrny. etui na cygara Srebro, próba 12, waga 84 g; wym. 12,5x6,7x1,8cm. sygnowana; 12 . XIX w.