1 zł
2 600 000 zł

WITKACY - WITKIEWICZ Stanisław Ignacy (1885-1939)

PORTRET KOBIETY, kwiecień 1928

67 x 49 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

Portret Olgi Wojakowej

pastel, papier beżowy, wym.: 65 x 60 cm
sygn. p.d.: X 1927 XII / Maciej Witkasiewicz; l.d.: (T.U.)

PEJZAŻ MORSKI Z BRETANII, 1911 r.

Olej na płótnie 54 x 66 cm
Sygnowany p.g. - "Ignacy Witkiewicz 1911"

Portret męski (1931)

sygnowany, datowany p.d.
63x48.5 (w świetle passe-partout )

Portret kobiety (1935)

sygnowany, datowany d.
63x48.2

PORTRET MĘŻCZYZNY W BINOKLACH, X 1926 r.

Pastel na papierze jasnobrązowym; 64,5 x 47,5 cm
(w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: 1926 X / Ign Witkiewicz / T.B [w kółku]

PORTRET KOBIETY, 1924 r.

Pastel na jasnobrązowym papierze; 63 x 46,5 cm (w świetle oprawy)
sygn. p.d.: Ign Witkiewicz / T.B [w kółku] 1924

PORTRET MICHAŁA CHOROMAŃSKIEGO,

1 III 1930
Pastel, papier jasnobrązowy; 68 x 48 cm (w świetle oprawy)
sygn. l.d.: Witk[ac]y / 1930 1/III / (T.C + Co + C + Co)

Portret Marii Kamińskiej, 1935

66 x 50 cm
sygnowany wzdłuż dolnej krawędzi białą kredką: (T.B + d)| Ign Witkiewicz 1935 X NP 3 l N? 2m N?? 57 + Allik + herb.

PEJZAŻ JESIENNY

1912 r.
Olej na płótnie 60,6 x 65,8 cm
Sygnowany p.d. - "Ignacy Witkiewicz /1912"
Na krosnach nalepki wystawowe

R - obraz posiada cenę rezerwową

Portret kobiecy (1927)

sygn. dat. p.d.
65x49

Sfinks, 1933

65,9 x 48,8 cm

Portret Heleny Białynickiej-Birula, 3 I 1931

węgiel, pastel, papier
65,9 x 48,8 cm

Portret młodej kobiety

pastel, papier brązowy. 64 x 50 cm; napisy autorskie l.d.: (P.K.)/ 1931/ Witkacy 24 / X
napisy p.d.: NP8m NII5/ (T.E)

PORTRET JANA LESZCZYŃSKIEGO, II 1933 r.

Pastel, szary papier; 66,7 x 47,7 cm (w świetle passe-partout)
sygn. l. d.: Witkacy ))) [19] 33 / II (T 1/2 C) / NP / NP

PORTRET MĘSKI, 16 X 1931 r.

Pastel, szarym, poziomo rowkowany papier;
63,2 x 48,7 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p. d.: NP 8m / Witkacy 16/X / (T.E) 1931

PORTRET JANA LESZCZYŃSKIEGO, III 1931 r.

Pastel, papier brązowy; 67,8 x 48 cm (w świetle oprawy)
sygn. p. d.: Witkacy 1931 / (T. Bs) / III NP 11

PORTRET KOBIECY, 2 IX 1938 R.

Pastel, papier beżowy; 62,7 x 48,3 cm (w świetle oprawy)
sygn. u dołu: Ign Witkiewicz 1938 (T.B) 2/IX NP 2/3

Olej na płótnie 54,5 x 65,5 cm
Sygnowany l.g. - "Ignacy Witkiewicz 1911"

Portret chłopca - Roman Duch

pastel, papier, 63,5 x 48,5 cm (w świetle ramy); sygn. u dołu: Ignacy Witkiewicz (T.B.) 1934 XI NP. NTT

liczba obiektów: 433