STRĄK Justyna (ur. 1987)
Pole
olej płótno, 60x80cm
22-10-2012
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
Jerzy Tomala "Dąb w ogrodzie - XXX" , 2010
100x100 cm Maj, 2010

5 000 zł

15-10-2012
Galeria SORAYA
Jerzy Tomala "Dąb w ogrodzie" XIV , 2008
Wymiary: 100 x 100 cm Maj, 2008

5 000 zł

15-10-2012
Galeria SORAYA
Jerzy Tomala "Dąb w ogrodzie" , 2011
Wymiary: 100x100 cm 2011 r.

5 000 zł

15-10-2012
Galeria SORAYA
Jerzy Tomala "Dąb w ogrodzie - II"
2008 r. Wymiary: 100x100 cm

5 000 zł

15-10-2012
Galeria SORAYA
Konsola chińska
Wymiary: wys.: 85cm, szer.: 137cm, gł.: 40cm

1 200 zł

09-10-2012
Galeria SORAYA
Współczesny żyrandol kryształowy
Czechy, Preciosa wys.: 95 cm

2 500 zł

09-10-2012
Galeria SORAYA
Rzadki żyrandol Art Deco
wys.: 110 (z możliwością regulacji długości łańcucha)

2 500 zł

09-10-2012
Galeria SORAYA
RICHTER-REICH F. Max (1896 Berlin - 1950)
Rybacy
Wymiary: 100 x 70 cm

8 000 zł

08-10-2012
Galeria SORAYA