Żyrandol Art Deco
wys.: 105 cm Stan: dobry

700 zł

30-10-2012
Galeria SORAYA
Drewniany stół, Chiny XIX w. , 1890
Wymiary stołu: -wysokość: 81cm -szerokość: 81cm -głębokość: 81cm

2 500 zł

30-10-2012
Galeria SORAYA
Anna Wysocka "Walczący III", z cyklu "Futuroidy"
Wymiary: 315x235 cm

15 000 zł

30-10-2012
Galeria SORAYA
Anna Wysocka "Mandala"
Wymiary: 120x180 cm

6 000 zł

30-10-2012
Galeria SORAYA
Komoda chińska XIX wiek , 1890
Wymiary komody: -wysokość: 97cm -szerokość: 100cm -głębokość: 63cm

2 500 zł

30-10-2012
Galeria SORAYA
Anna Wysocka, Bez tytułu, 2002
Wymiary:120x230 cm

4 500 zł

30-10-2012
Galeria SORAYA
MICHALIK Borys (1969 - 2018)
Obraz olejny "Skarby na pustyni" , 2012
BORYS MICHALIK OLEJ PŁÓTNO “SKARBY NA PUSTYNI”, W świetle passe-partout 70cmx100cm W ramie format 88cmx118cm. Do obrazu załączony jest certyfikat autentyczności
24-10-2012
Galeria La couleur
MICHALIK Borys (1969 - 2018)
Obraz olejny "Niedokończony list" , 2012
BORYS MICHALIK OLEJ PŁÓTNO “NIEDOKOŃCZONY LIST”, W świetle passe-partout 70cmx80cm W ramie format 95cmx105cm. Do obrazu załączony jest certyfikat autentyczności
24-10-2012
Galeria La couleur
ROŚCIECHA Agata (ur. 1968)
Z cyklu Gorsety , 2010
akryl/płótno, 70 x 100 cm na odwrociu opisany: `AGATA ROŚCIECHA | z cyklu "GORSETY" | 70 x 100 cm, akryl, 2010`

3 000 zł

24-10-2012
Galeria La couleur