Ceramika połączona z drzewem .
Wymiary: Wysokość-62cm, szerokość-10cm, Podstawa-11x11,5cm.
Sygnowany: Jacek Sibilski 2011
11-09-2014
Galeria Sztuki WIL-ART
SIBILSKI Jacek
Cuciubabka
, 2012
Olej/płótno, wymiary:50X73cm.
Sygnowany na odwrocie : Jacek Sibilski ,,Ciuciubabka" 2012
Obraz oprawiony.
11-09-2014
Galeria Sztuki WIL-ART
JENTA-DMITRUK Małgorzata (ur. 1959 r.)
Droga wśród słońc
, 2013
40x40cm, olej na płótnie, oprawiony.
2 000 zł
03-09-2014
Galeria Sztuki Oficyna
Daleko
, 2011
40x40cm, olej na płótnie ,oprawiony.
2 000 zł
03-09-2014
Galeria Sztuki Oficyna
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
Glint I
technika mieszana/płótno, 70 x 50 cm; sygnowany i opisany na odwrociu: znak autorski, ROKSANA KARCZEWSKA 2014 GLINT I
1 800 zł
19-08-2014
Postmoderna - Internetowa Galeria Sztuki
SKOCZYLAS Władysław (1883 Wieliczka -1934 Warszawa)
Portret górala
Drzeworyt, wym. 24x20 cm w świetle passepartout.
14-08-2014
Sektor Sztuki
STELLER Paweł (1895-1974)
Zaułek przy ul. Andrzeja w Katowicach 1947r.
Drzeworyt, wym. 15x18 cm. w świetle passepartout.
14-08-2014
Sektor Sztuki
Misa
, 1928-1939 r.
040036 Królewskie Wytwórnie Majoliki, Kadyny, model 654 III
wycisk: korona cesarska z napisem "CADINEN" rzymska cyfra ,,V'', oraz odręczny złotem napis: "rgw", nr modelu "654", "III"
wys. 4,9 cm, śr. 30 cm