GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Wieczorne wyjście z cyklu Za dużo na głowie
akryl/płótno, 100 x 50 cm; sygnowany p.d.

2 100 zł

14-09-2014
Postmoderna - Internetowa Galeria Sztuki
SICIŃSKI Sławomir Jacek (ur. 1980)
Buty
olej/płótno, 70 x 50 cm; sygnowany na odwrociu

1 500 zł

14-09-2014
SIBILSKI Jacek
Tulipanny , 2012
Olej/płótno, wymiary: 100x90cm Sygnowany: na odwrocie Jacek Sibilski ,,Tulipanny" 2012, Obraz bez oprawy
12-09-2014
Galeria Sztuki WIL-ART
SIBILSKI Jacek
Czereśnie
Olej/płótno, wymiary: 92,5X120 cm Sygnowany na odwrocie :JS. Obraz bez oprawy
11-09-2014
Galeria Sztuki WIL-ART
GNATOWSKA Uta Henryka
Przed zachodem , 2013
Olej/płótno, wymiary:50x61cm Sygnowany: tył pracy -Uta Henryka Gnatowska
11-09-2014
Galeria Sztuki WIL-ART
BACA Michał (ur. 1958r.)
Jesień idzie , 1996
Tempera, olej/płótno, wymiary:70x50cm. Sygnowany : przód pracy prawy dolny róg - MBaca 1996, tył pracy Michał Baca 1996
11-09-2014
Galeria Sztuki WIL-ART
SIBILSKI Jacek
Medytacja
Ceramika połączona z drzewem. Wymiary: wysokość-29cm, szerokość-12cm, długość-16,5cm
11-09-2014
Galeria Sztuki WIL-ART
SIBILSKI Jacek
Mechanizm kobiety
Olej/płótno, wymiary: 60X73cm Obraz bez ramy
11-09-2014
Galeria Sztuki WIL-ART
SIBILSKI Jacek
Błękitna kopuła , 2008
Ceramika Wymiary: wysoka-44.4cm , szerokość podstawy-21.5cm Sygnowana: Jacek Sibilski 2008
11-09-2014
Galeria Sztuki WIL-ART