Porto Ricante II
Lucio Cargnel 1903-1998
03-10-2014
ANTIQUA. Antykwariat
Porto Ricante
Lucio Cargnel 1903-1998
03-10-2014
ANTIQUA. Antykwariat
SECESYJNA SREBRZONA ŻARDINIERKA SYGNOWANA POCZ.... , 1900
Prześliczna stara secesyjna żardinierka wykonana na początku XX wieku w niemieckiej wytwórni platerów Kayser. Zdobiona pięknymi motywami roślinnymi. Odznacza się płynnością formy, falistymi, pełnymi giętkości liniami. Żardiniera posiada finezyjne uchwyty zakończone małymi zwojami. Przedmiot bardzo funkcjonalny a przy tym cudowna, stylowa oraz elegancka ozdoba. Stan zachowania idealny, całość bez napraw i uszkodzeń. Zarówno srebrzenie jak i szkło oryginalne, w pierwotnym stanie.

850 zł

03-10-2014
Galeria Antikon
NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)
Tybetańska plaża , 1998
Serigrafia 6/50
Sygnowana: Jerzy Nowosielski 1998r
Wymiary: 60x80 cm
03-10-2014
Galeria Sztuki WIL-ART
,,Akt w oknie" , 1999
,,Akt w oknie", Serigrafia 10/60 Sygnowana: Jerzy Nowosielski 1999r Wymiary :70x55cm
03-10-2014
Galeria Sztuki WIL-ART
,,Akt Podwójny" , 1997
,,Akt Podwójny", Serigrafia 26/50 Sygnowana : Jerzy Nowosielski 1997r Wymiary: 77x58 cm Praca oprawiona
03-10-2014
Galeria Sztuki WIL-ART
BACA Michał (ur. 1958r.)
,,Słoneczniki" , 2014
Obraz olej/płótno Sygnowany: P.d Michał Baca 2014 Tył: Michał Baca ,,Słoneczniki" 2014 Wymiary:30x54cm
03-10-2014
Galeria Sztuki WIL-ART
PARTUM Ewa (ur. 1945)
Druk artystyczny Ewa Partum GEDANKENAKT
nadruk na kopercie; wymiary: ca 11x22 cm; sygnatura: niesygnowane; stan: bardzo dobry

1 200 zł

02-10-2014
Antykwariat POLIART Beata Kalke
DŁUBAK Zbigniew (1921 Radomsko -2005 Warszawa)
fotografia z cyklu "Tautologie" 1971 rok; wymiary: ca 18x23 cm; sygnatura: fotografia niesygnowana; stan: bardzo dobry

4 000 zł

02-10-2014