MICHALSKA-ELSNER Maria
,,Pelargonie" , 2013
,,Pelargonie",Olej/płótno Sygnowany: P.d MARIE 2013 Wymiary: 40x36cm Praca bez oprawy
07-10-2014
Galeria Sztuki WIL-ART
LENSKY LENGLARD Michael (ur. 1953)
Obraz Marynistyczny
Obraz Marynistyczny olej/płyta Sygnowany: p.d Lensky Wymiary: 18x24cm
07-10-2014
Galeria Sztuki WIL-ART
BRZESKA Ewa
,,Dwie kury" , 2012
,,Dwie kury", olej/płótno Sygnowana: P.d EBrzeska2012 Wymiary:30x30cm Praca bez oprawy
07-10-2014
Galeria Sztuki WIL-ART
TOKARCZYK Joanna
,,Rok Smoka" , 2012
,,Rok Smoka", olej/płótno Sygnowany:P.d TOja Wymiary : 70x80cm praca bez oprawy
07-10-2014
Galeria Sztuki WIL-ART
BACA Michał (ur. 1958r.)
,,Kocie oczy" , 2014
,,Kocie oczy", Olej/płótno Sygnowany: l.g; Michał Baca 14 Wymiary: 30x40cm Praca oprawiona
07-10-2014
Galeria Sztuki WIL-ART
WIŚNIEWSKI Anastazy B.
Druk artystyczny Anastazy B. Wiśniewski
druk jednostronny na kartonie formatu A3; wymiary: ca 42x30 cm; stan: bardzo dobry, złożony

800 zł

07-10-2014
Antykwariat POLIART Beata Kalke
PIOTROWICZ Jerzy (1943 Przedświt - 1999 Poznań)
Rysunek ołówkiem Jerzy Piotrowicz
rysunek ołówkiem na kartonie; wymiary: ca 30x42 cm; sygnatura: niesygnowany; stan: - bardzo dobry, nieznaczne ślady po szpilkach

1 200 zł

07-10-2014
Rysunek tuszem Jerzy Piotrowicz
rysunek tuszem na kartonie; wymiary: ca 30x42 cm; sygnatura: niesygnowany; stan: stan więcej niż dobry, zagięty lewy dolny róg, plamki

1 200 zł

07-10-2014
GOŁKOWSKA Wanda (1925 - 2013)
Rysunek flamastrem Wanda Gołkowska
Rysunek flamastrem na kartonie, podklejony na karton z sygnaturą ołówkiem: "WANDA GOŁKOWSKA"; wymiary: ca 15,5x15,5 cm; stan: bardzo dobry

2 000 zł

07-10-2014