KOŁPANOWICZ Marcin (ur. 1963, Kraków)
Marcin Kołpanowicz, "Volcanopolis" , 2014

olej na płótnie, 100x100 cm

09-12-2014
PAULSKA Graszka (ur. 1958)
Tryptyk

Tryptyk, Graszka Paulska, Pastel, tryptyk 150x65cm (element 50x65cm)

09-12-2014
Szafka dębowa
Nazwa: Szafka - regał Wymiary: 80 cm x 170 cm x 55 cm Materiał: Orzech

2 400 zł

02-12-2014
Antyquariat
Pierścionek z diamentami , XX w.
Diamenty ok. 0.28 ct, G-I / VS-SI
Platyna łączone ze złotem, w. 4.22 g
Dł. 25 mm
Rozmiar obrączki: 14
Skontaktuj się z nami w sprawie tej oferty.
01-12-2014
Pod Gryfami
Pierścionek z diamentami i perłą , XX w.
Diamenty ok. 0.40 ct, H-K / VS-SI
Złoto 14k, w. 5.22 g
Długość boku: 14 mm
Rozmiar obrączki: 12
01-12-2014
Pod Gryfami
Bransoletka z diamentami
Diamenty ok. 3.65 ct, H-J / VS-SI
Złoto 18k, w. 22.5 g
Dł. 18 cm
01-12-2014
Pod Gryfami
LEWANDOWSKI Janusz (1937 Rokicie k. Płocka - 2022 Warszawa)
Janusz Lewandowski, "Poryw wiatru" , 2010

olej na płótnie, 80 × 110 cm

26-11-2014
Kolekcjonerski talerz Rosenthal zestaw Egipt
Rosenthal wyjątkowy unikat przepiękny komplet kolekcjonerskich talerzy 4 sztuki cała seria.

2 800 zł

16-11-2014
Galeria Antikon
Miśnia kolekcjonerski talerz kobalt
Miśnia kolekcjonerski talerz kobalt Pinokio

599 zł

16-11-2014
Galeria Antikon