SKÓRCZEWSKI Krzysztof (ur. 1947r. Kraków)
Wielki skok , 1986
miedzioryt, papier, wym. 21x27 cm numer odbitki 54/100

900 zł

11-12-2014
ARTEMIS - Galeria Sztuki
LACH Fritz (1868 Linz - 1933 Wiedeń)
Pejzaż leśny
akwarela, 40x28cm
10-12-2014
Sektor Sztuki
Widok miasta
akwarela, wym. 40x28 cm
10-12-2014
Sektor Sztuki
akwarela, 40x28 cm
10-12-2014
Sektor Sztuki
STOLORZ Józef (ur. 1950, Katowice)
Józef Stolorz, "Zmartwychwstanie", cena 6000 zł , 2008
olej na płótnie, 55 x 61 cm

09-12-2014
IZDEBSKI-CRUZ Krzysztof
Krzysztof Izdebski-Cruz, „La Piovra” , 1996

pastel na papierze, śr. 52cm

09-12-2014
Józef Stolorz, "Blues (in d-moll)", cena 3500 zł
olej na płótnie, 27 x 33 cm

09-12-2014
IZDEBSKI-CRUZ Krzysztof
Krzysztof Izdebski-Cruz, „Hermesa” , 2013

pastel na papierze, 28x31 cm

09-12-2014
KOŁPANOWICZ Marcin (ur. 1963, Kraków)
Marcin Kołpanowicz, "Indian Summer" , 2013

olej na płótnie, 100x100 cm

09-12-2014