YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
Jacek Yerka, „Czekając na tramwaj”
giclee oprawione, 60 × 54 cm
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

tel. 501 570 867
info@galeria-quantum.pl

23-06-2016
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
Rafał Olbiński, „Bez tytułu”

olej na płótnie, 32 × 42 cm

23-06-2016
BRZECHWA Krystyna (ur. 1928, Warszawa)
z cyklu Portret (01) , 2014
pastel, papier, 50 x 35 cm

1 500 zł

22-06-2016
Galeria SD
Portret z ptakiem , 2016
pastel, papier, 50 x 35 cm

1 500 zł

22-06-2016
Galeria SD
Grajek z ptaszkiem , 2016
pastel, papier, 50 x 35 cm

1 500 zł

22-06-2016
Galeria SD
ŁAKOMSKA Monika (ur. 1968, Zielona Góra)
Freddie Mercury`s Rapsody , 2016
olej, akryl/płótno, 120 x 90 cm
opisany na odwrociu: Monika Łakomska 2016

4 200 zł

19-06-2016
Postmoderna - Internetowa Galeria Sztuki
MARSZAŁEK Waldemar Jerzy (ur. 1960, Dobrzyca)
Pasterz i Pastereczka , 1996
litografia m+ linoryt, 5 z 18,
50 x 60 cm

3 000 zł

18-06-2016
Galeria SD
KALETA Dariusz (ur. 1960)
Wenecjanka , 2008
olej, płótno, 80 x 50 cm

7 700 zł

15-06-2016
Galeria SD
KALETA Dariusz (ur. 1960)
Doża , 2008
olej, płótno, 80 x 50 cm
15-06-2016
Galeria SD