SZUTTER Edward (ur. 1957, Bolesławiec Śląski)
Edward Szutter, „Bez tytułu”, cena 22 000 zł

olej na płótnie, 116x146 cm

22 000 zł

03-07-2016
KOSTECKI Tomasz (ur. 1964)
Tomasz Kostecki, Grand Prix Monaco
olej na płótnie, 100x80 cm

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

tel. 501 570 867
info@galeria-quantum.pl

03-07-2016
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Canzona , 2012
70 x 50 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

8 500 zł

02-07-2016
Galeria Foksal 17
SROKA Jacek (ur. 1957)
Akt , 1987
olej/płótno, 56x44,5cm, 1987 rok
28-06-2016
Antyki - Maciej Widurski
WIŚNIEWSKI Krzysztof (ur. 1960, Chełmża)
"Exodus" , 2016

olej na płótnie, 120×80 cm

28-06-2016
IZDEBSKI-CRUZ Krzysztof
Krzysztof Izdebski-Cruz, „Mermaid” , 2013
pastel na papierze, 65 x 71cm

28-06-2016
CZARNECKI Marek
Kompozytor
brąz, kamień polny, wys. 40 cm
27-06-2016
Galeria SD
CZARNECKI Marek
Adam i Ewa
brąz, granit, wys. 47 cm
27-06-2016
Galeria SD
Przyspieszenie , 2012
80 x 50 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

10 000 zł

25-06-2016
Galeria Foksal 17