Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (5922)
KRZYŻYK Z OPLOTEM W FORMIE LINY, XX w.
złoto brak pr., dmuchane, grawerowane
wymiary: 4 x 2,3 cm z zawiesiem; masa: 1,93 g

ID 1980/KGS
13-06-2022
KAREA Gemstone Space
NASZYJNIK KORALOWY Z MOTYWEM RÓŻY, XX w.
pojedynczy sznur korali
dekorowany wisiorem w formie rzeźbionej róży
złoto brak pr.
1 diament ~ 0,08 ct I/SI2

długość zawieszki: 4 cm z zawiesiem
długość naszyjnika: 43,5 cm
masa: 19,17 g

ID 2013/KGS
10-06-2022
KAREA Gemstone Space
BRANSOLETA Z KORALI, XX w.
srebro pr. 0,800
6 sznurów korali
1 koral owalny kaboszon

długość: 19,5 cm; masa: 33,97 g

ID 2066/KGS
10-06-2022
KAREA Gemstone Space
KOLCZYKI Z KORALAMI, XX w.
złoto pr. 0,750
30 szt. korali
2 szt. rozet diamentowych

długość: 5,2 cm; masa: 14,06 g

ID 2067/KGS
10-06-2022
KAREA Gemstone Space
ZYGMUNTOWICZ Ignacy (1875 Warszawa -1947 Warszawa)
PRZED ZAJAZDEM
olej na płótnie, wymiary: 77 x 98 cm, sygnowany w prawym dolnym rogu: "Zygmuntowicz"

24 000 zł

09-06-2022
Galeria Rafał Kucharski - Fine art
KOSSAK Wojciech (Paryż 1856 - Kraków 1942)
ZWIAD KAWALERYJSKI
olej na desce, wymiary: 43,5 x 59,5 cm, sygnowany w prawym dolnym rogu: "Wojciech Kossak / [nieczytelna data]"

49 000 zł

09-06-2022
ŁAPIŃSKI Tadeusz (1928 Rawa Mazowiecka - 2016 Floryda)
Tytuł pracy: Malarstwo materii 1956
Wymiary pracy: 70x92cm, plus oprawa
Technika: technika własna na płótnie
Sygnatura: T. ŁAPIŃSKI 56

9 600 zł

04-06-2022
artofpoland.pl
FABIJAŃSKI Stanisław Ignacy Poraj (1865 - 1947)
"Kaplica Zygmuntowska w katedrze na Wawelu"
Akwarela na papierze, sygnatura w lewym dolnym rogu " St. Fabijański", 45 x 68 cm, oprawa z przeszkleniem.
03-06-2022
Silesia Art Antyki
POTRZEBOWSKI Jerzy (1921-1974)
"KOGUTY"
ol/pł o wym. 60 x 80 cm, sygnowany i datowany l/g 1964 r. Na odwrocie opis autorski "KOGUTY"/ JERZY POTRZEBOWSKI", oraz naklejka z galerii Bohmans w Sztokholmie.

7 800 zł

03-06-2022
Antykwariat Garbary
liczba obiektów: 5922