Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (5922)
TOMECKI Bronisław Józef (1905 Sosnowiec - 1994 Warszawa)
"Willa w Gdyni"
akwarela na papierze
19 x 26 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "BronisławTomecki" oraz opisany w lewym, dolnym rogu: "Gdynia".

1 400 zł

21-06-2022
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
"Napad wilków na sanie"
olej na płótnie
70 x 120 cm
sygnowany monogramem w prawym, dolnym rogu: "PT".

4 800 zł

21-06-2022
"Tabor cygański"
olej na płótnie
32 x 47 cm
praca niesygnowana, opisana odręcznie na odwrocie.

16 500 zł

21-06-2022
"Mała modelka"
olej na płótnie
56 x 72 cm
sygnowany nieczytelnie w lewym, dolnym rogu.

7 200 zł

21-06-2022
srebro, złoto brak pr., grawerowane
wymiary części ozdobnej: 1,9 x 1,3 cm; masa: 11,19 g

ID 2086/KGS
15-06-2022
KAREA Gemstone Space
złoto pr. 0,750
wymiary części ozdobnej: 1,6 x 1,1 cm; masa: 6,56 g

ID 2087/KGS
15-06-2022
KAREA Gemstone Space
Tempera, deska, wymiary 27 x 22 cm. Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa

2 600 zł

15-06-2022
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Ikona - Narodziny Marii Rosja XIX/XX w.
tempera, deska, złocenia wym. 31x27 cm. Ikona. Rosja XIX/XX w.,

2 500 zł

14-06-2022
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
KRZYŻYK Z PERŁAMI, Francja, pocz. XX w.
złoto pr. 0,750
11 szt. półpereł hodowanych

wymiary: 5,8 x 3,4 cm; masa: 5,97 g

ID 1983/KGS
13-06-2022
KAREA Gemstone Space
liczba obiektów: 5922