1 zł
2 600 000 zł

BĄK Karol (ur. 1961)

Kapłanka, 2016

olej, płótno, 90 x 90 cm,
sygn p.d.: [monogram wiązany] | BAK oraz opisany na odwrocie: KAPŁANKA 2016 KAROL BĄK

cena wywoławcza: Wykup abonament

BĄK Karol (ur. 1961)

JESIENNA OBIETNICA, 2018

olej na płycie,  40 x 50 cm

BĄK Karol (ur. 1961)

Zagubione zmysły

olej na płótnie
50 x 40 cm

BĄK Karol (ur. 1961)

Metamorfoza, 1987 r.

sucha igła, papier, 32 × 22 cm, (odcisk płyty), 39,5 × 29,5 cm w świetle passe-partout
opis. i sygn. ołówkiem u dołu: "Metamorfoza"/ é/a/Karol Bąk/1987

* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite

BĄK Karol (ur. 1961)

Sen, 2017

Olej na płótnie, 40 x 30 cm

BĄK Karol (ur. 1961)

W tempie ciszy

olej, płótno; 81 x 100 cm;
sygn. p. d.: KB w okręgu / BAK, na odwrocie napis: "W tempie / ciszy".

BĄK Karol (ur. 1961)

DZIEWCZYNA W WIANKU

Olej, płótno; 40 x 50 cm
Sygnowany p.d.: KB | BĄK

BĄK Karol (ur. 1961)

Tańcząca z gwiazdami z cyklu Galaktyczna, 2016 r.

olej/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany l.d.: '[monogram wiązany] | BĄK'
opisany na odwrociu, na blejtramie: ' "TANIEC Z GWIAZDAMI" | cykl "GALAKTYCZNA" 2016 KAROL BĄK' i pieczęć autorska

BĄK Karol (ur. 1961)

Tożsamość I, 2015 r.

olej/płótno, 30 x 40 cm
sygnowany p.d. monogramem autorskim oraz 'BAK'
opisany na odwrociu, na blejtramie: '"TOŻSAMOŚĆ I" 2015 | KAROL BĄK'

OPINIE:
- do pracy dołączony certyfikat autorski

BĄK Karol (ur. 1961)

Światło i cień

olej na płycie
40 x 30 cm

BĄK Karol (ur. 1961)

Modlitwa

olej, płótno / 20 x 20 cm / 2014

BĄK Karol (ur. 1961)

Prima Mobila XXXIX

olej na desce
30 x 30 cm

BĄK Karol (ur. 1961)

Z CYKLU KOKONY

Olej, deska; 40 x 30 cm
Sygnowany p.d.: monogram artysty | BźK; sygnowany na odwrocie

BĄK Karol (ur. 1961)

COCOON II, 2007 - 2009

Olej, deska; 40 x 30 cm
Sygnowany p.d.: monogram artysty | BźK; sygnowany, opisany na odwrocie

BĄK Karol (ur. 1961)

Prima Mobilia 26

olej, płyta
30 x 30 cm

BĄK Karol (ur. 1961)

Elpis, 2011

olej na płótnie, 120x100 cm

BĄK Karol (ur. 1961)

Odsłona

olej, płótno
70 x 70 cm

liczba obiektów: 17