1 zł
2 600 000 zł
/6

DŁUBAK Zbigniew (1921 Radomsko -2005 Warszawa)

MOVENS-5, 1965 r.

olej/płyta, 80 x 61 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: ZBIGNIEW DŁUBAK | „MOVENS-5” | 80 X 61 cm | 1965r | olej – drewno

cena wywoławcza: Wykup abonament

Asymetria 310A z cyklu Asymetria, 1988 r.

fotografia czarno-biała, odbitka żelatynowo-srebrowa/papier archiwalny, papier fotograficzny, 30 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem na odwrociu: 'Zbigniew DLUBAK | ASYMMETRY 310A 1988'

Asymetria 319B z cyklu Asymetria, 1988 r.

odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print/papier barytowy, 30 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ZBIGNIEW DLUBAK | ASYMMETRY 319B 1988'

ASYMETRIA 338A, 1989

Fotografia, 127 x 178 mm
Sygnowana ołówkiem na odwrocie: Zbigniew Dłubak / Asymetria 338A, 89

IKONOSFERA 2, 1968

Fotografia, 23 x 12 cm
Sygnowana ołówkiem na odwrocie: Zbigniew Dłubak / „Ikonosfera - 2” 1968 r.

ASYMETRIA 333A, 1989

Fotografia, 127 x 178 mm
Sygnowana ołówkiem na odwrocie: Zbigniew Dłubak / Asymetria 333A, 89

Z cyklu: 'Egzystencje - Wnętrza, 1959-1966 r.

odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print/papier barytowy, 59 x 50 cm (arkusz)sygnowany na odwrociu

Akt

odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print/papier barytowy, 60 x 45 cm (arkusz)

Asymetria 83, 1994 r.

akryl/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Zbigniew DŁUBAK ASYMETRIA 83 1994 100 x 140 cm akryl'

Asymetria 51, 1993 r.

akryl/płyta pilśniowa, 104 x 110 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Zbigniew DŁUBAK | ASYMETRIA 51. 1993 | 104 x 110 cm akryl'

Z cyklu: Egzystencje-Wnętrza

odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print/papier barytowy, 59 x 49 cm
sygnowany na odwrociu

Z cyklu: Ikonosfera I

odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print/papier barytowy, 23,1 x 10,1 cm (wymiary każdej pracy)

Z cyklu: Asymetria, 1991

odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print/papier fotograficzny, 11,2 x 17,3 cm (zadruk)
sygnowany na odwrociu: 'Zbigniew DŁUBAK | z cyklu ASYMETRIA | 1991'

Z cyklu: Asymetria, 1993

odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print/papier fotograficzny, 17,6 x 11,1 cm (zadruk)
sygnowany na odwrociu: 'Zbigniew DŁUBAK | ASYMETRIA 579A 1993'

Asymetria, 1986

fotografia czarno-biała
28x28 cm
na odwrocie opis: „ZBIGNIEW DŁUBAK | ASYMETRIA | 1986”; sygnowana na odwrocie: „Dłubak”

Asymetria, 1991 r.

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny, 17 x 12 cm, datowana i opisana u dołu: 'Asymetria 1991 7/100 Zdłubak',
edycja 7/100

cykl Gestykulacje, lata 70.

odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print/papier barytowy, 24,2 x 18,2 cm,

z cyklu Egzystencje-Wnętrza, 1959-66 r.

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 49 x 59 cm, na odwrociu sygnowany ołówkiem,

Asymmetry, 1991

gelatin silver print on photographic paper, 17 x 12 cm
dated and described at the bottom: 'Asymetria 1991 7/100 Zdlubak'
edition 7/100

The Gestures series, the 1970s

gelatin silver print, vintage print on Baryta paper, 24.2 x 18.2 cm

/6
liczba obiektów: 114