1 zł
2 600 000 zł

akwarela, papier,
23,5 x 32 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: J.Kraupe

cena wywoławcza: Wykup abonament

Zima w mieście, 2004 r.

olej/płótno,
130 x 90 cm
sygn. p.d.: `J.Kraupe`
na odwrocie napisy: `JANINA KRAUPE / "ZIMA W MIEŚCIE" / OLEJ 2004`

Znaki wiosny, 1962

olej, płótno, 61 x 75 cm;
sygn. l. d.: J. Kraupe;
opisany na odwrocie: JANINA KRAUPE / ZNAKI WIOSNY / OLEJ 1962

Wiatr jesienny

olej, płótno, 69 x 35 cm; sygn. p. d.: J. Kraupe
Na odwrocie napis autorski: JANINA KRAUPE / "WIATR JESIENNY" /
OLEJ 2004

Róża nocy, 1981

linoryt barwny, papier, 16 x 12 cm; nr, sygn. i dat. u dołu: Róża nocy 12/100 J. Kraupe 1981

Wrześniowe słońce, 1999 r.

akwarela, 66 x 48 cm, sygn.

Róża nocy, 1981

CYKL MONOTYPII

A) MEWA
Na odwrocie nalepka: Autor J. Kraupe | Tytuł Mewa | Technika Monotypia Nr 5
B) WIZARZ
Na odwrocie nalepka: Autor J. Kraupe | Tytuł Wizarz | Technika Monotypia Nr 2
C) MOTYL
Na odwrocie nalepka: Autor J. Kraupe | Tytuł Motyl | Technika Monotypia Nr 6
D) MAKI
Na odwrocie nalepka: Autor J. Kraupal | Tytuł Maki | Technika Monotypia Nr 3

Pejzaż, 1959 r.

olej/płótno, 59 x 78 cm
sygn. p. d.: `J. Kraupe` sygn. i dat. na odwrociu: `JANINA KRAUPE / KRAKÓW / OLEJ "PEJZAŻ" 1959`

Pa¼dziernik, 1964 r.

olej/płótno, 80 x 100 cm
sygn. p. d.: `J. Kraupe` sygn. i opisany na odwrociu: JANINA KRAUPE / "PAŹDZIERNIK" / OLEJ 1964-05`

Znaki wiosny, 1962

olej, płótno, 61 x 75 cm
sygn. l.d.: J.Kraupe
na odwrociu: JANINA KRAUPE / "ZNAKI WIOSNY" / OLEJ 1962

Plaża, 1967

olej, płótno, 78 x 63 cm;
sygn. l.d.: J. Kraupe;
napisy na odwrocie: JANINA KRAUPE / "PLAŻA" / OLEJ 1967

Znaki jesieni, 1968

olej, płótno, 75 x 61 cm
sygn. l.d.: J.Kraupe
na odwrociu: JANINA KRAUPE / ZNAKI JESIENI

Matka Boska z Dzieciątkiem, 1980 r.

technika własna/papier, 24,5 x 10 cm
sygn. p. d.: `J. Kraupe` oraz na odwrocie opis: `M. B. / 1980`

Grający, 1998 r.

technika własna/papier, 24, 5 x 11 cm
sygn. i dat. p. d.: `J. Kraupe 1998`, tyt. i nr l. d.: `Grający 4/40`

Anioł, 1960 r.

technika własna/papier, 25 x 17 cm
sygn. p. d.: `J. Kraupe`, tyt. i dat. l. d.: `Anioł 1960` oraz na odwrocie opis: `Anioł`

Portret męża, 1960

olej, płótno, 55 x 77 cm;
sygn. p.d.: J. Kraupe, sygn., dat. i opisany na odwrocie: JANINA KRAUPE / "PORTRET MEŻA" / olej 1960

CYKL

Monotypia, papier; 25 x 33,5 cm

Fale Bałtyku, 1966

olej, płótno; wym.: 61 x 75 cm; sygn. l.d.: J. Kraupe. Na odwrocie autorski opis obrazu.

Pływak, 1948

akwatinta; wym.: 160 x 205 mm; sygn. oł. p.d.: J. Kraupe 1948; odbitka nr 4/10.