1 zł
2 600 000 zł

BAŃDA Basia (ur. 1980)

Wiosna, 2012 r.

ekolina/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BASIA BAŃDA WIOSNA 2012'

cena wywoławcza: Wykup abonament

BAŃDA Basia (ur. 1980)

Głos komara, 2017 r.

ekolina/płótno, 30 x 23,5 cm

BAŃDA Basia (ur. 1980)

"My w krowie", 2004 r.

akryl, technika własna/płótno, 20 x 30 x 4,8 cm

opisany wewnątrz kompozycji: 'MY W KROWIE'
datowany na odwrociu: 'październik 2004'

BAŃDA Basia (ur. 1980)

Oin Tment Maść

akwarela, karton; 21,5 x 27 cm (w świetle passe-partout)
napis w obrębie kompozycji: "Oin Tment Maść"

BAŃDA Basia (ur. 1980)

Króliczek, 2006 r.

olej, włóczka, tusz/płótno, 30 x 40 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: '2006 | BASIA | BAŃDA'

BAŃDA Basia (ur. 1980)

Coś, 2015 r.

ekolina/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'BASIA BAŃDA 2015'

BAŃDA Basia (ur. 1980)

Za latem 57, 2018

akwarela na papierze, 29,5 x 21 cm
sygnowana na odwrociu
do pracy dołączony jest zestaw 5 katalogów artystki w zaprojektowanej przez nią torbie

BAŃDA Basia (ur. 1980)

Nie wieprz tylko myszuniu , 2006 r.

technika mieszana, akryl, wełna, koraliki/płótno, 44 x 24 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: '"Nie wiepsz | tylko myszuniu" | 2006'

BAŃDA Basia (ur. 1980)

Bez tytułu, 2003 r.

akryl/płótno, 90 x 90 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Barbara Bańda | 2003'

BAŃDA Basia (ur. 1980)

bez tytułu (futerko), 2006

technika własna/asamblaż, akryl, płótno, nici, futerko; ok. 50 x 57 x 6 cm
sygnowany na odwrocie płótna: "BASIA BAŃDA | LUTY | 2006"

BAŃDA Basia (ur. 1980)

Wygrałam, 2005 r.

akryl, wełna/płótno, 120 x 70 cm
sygnowany i datowany na blejtramie: 'B. BAŃDA 2005'

- zakup od artystki

- 37. Biennale Malarstwa Bielska Jesień 2005, katalog wystawy, Bielsko-Biała, 2005

BAŃDA Basia (ur. 1980)

Rybko, 2003 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'BASIA | BAŃDA 2003'

BAŃDA Basia (ur. 1980)

WZZ, 2014

Z cyklu: Onomatopeje
25x25 cm / ekolina na papierze
Sygnowana ołówkiem na odwrocie
Praca wystawiana w Galerii BWA w Zielonej Górze i w Galerii BWA w Lesznie. Znalazła się w katalogu Onomatopeje wydanym przez galerię BWA w Zielonej Górze.

BAŃDA Basia (ur. 1980)

Marzenia, 2013

Z cyklu: Wczoraj wieczorem
23x24 cm / kolaż na papierze
Praca wystawiona w Galerii Sztuki w Legnicy. Znalazła się w katalogu wydanym przez Galerię Sztuki w Legnicy do wystawy Wczoraj wieczorem.

BAŃDA Basia (ur. 1980)

Lekcja W-F, 2013

Z cyklu: Wczoraj wieczorem
23x24 cm / kolaż na papierze

BAŃDA Basia (ur. 1980)

Z cyklu English lessons Draw lots/Drawing lots-Losować/losowanie

akwarela/papier, 25 x 28 cm
sygnowany na odwrociu: 'Basia Bańda'

BAŃDA Basia (ur. 1980)

Z cyklu English Lessons, Boo-Odgłos Dezaprobaty

akwarela/papier, 25 x 28 cm

BAŃDA Basia (ur. 1980)

Z cyklu English Lessons, Delivery

akwarela/papier, 25 x 28 cm

BAŃDA Basia (ur. 1980)

Związani z cyklu Recykling

Technika: kolaż na papierze
Data powstania: 2012
Wymiary: 42 x 42 cm
Sygnatura: Basia Bańda / Związani 2012

BAŃDA Basia (ur. 1980)

Perpetuum mobile, 2014

ekolina, płótno; 70x70 cm
opisany na odwrocie: BASIA BAŃDA PERPETUUM MOBILE 2014

BAŃDA Basia (ur. 1980)

Małpa, 2005 r.

akryl, olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `BASIA BAŃDA | 2005`
- "Basia Bańda", wystawa indywidualna, BWA Zielona Góra, grudzień 2006 - styczeń 2007
- Basia Bańda, katalog wystawy indywidualnej, Zielona Góra 2006, s. 21 (il.)

BAŃDA Basia (ur. 1980)

Swallow - połykać/jaskółka, z cyklu English lessons, 2006 r.

akwarela/papier, 25 x 28 cm
sygnowana na odwrociu: `Basia Bańda`

BAŃDA Basia (ur. 1980)

Bump - zderzać się, Z cyklu: english lessons

akwarela, kredka/papier, 25 x 28 cm
sygnowana na odwrociu ołówkiem: `Basia Bańda`

BAŃDA Basia (ur. 1980)

Bez tytułu, 2006 r.

technika mieszana/płótno, 50 x 60 cm
na odwrociu opisany: `Marzec 2006 | B. BAŃDA`

BAŃDA Basia (ur. 1980)

Bez tytułu, 2005

technika własna; 31 x 22 x 7 cm;
sygn. na krośnie
w załączniku fotografia pracy podczas prezentacji na wystawie w Poznaniu w 2005 r.

BAŃDA Basia (ur. 1980)

Bez tytułu, ed. 50, 2008 r.

fotografia kolorowa/papier fotograficzny, 20 x 30 cm
na odwrociu opisana: `Basia Bańda | 2008`

BAŃDA Basia (ur. 1980)

Tight Obcisły Ciasny, 2006 r.

akwarela/papier, 25 x 28 cm
na odwrociu opisana: `Basia Bańda | 2006`

BAŃDA Basia (ur. 1980)

Preferable Bardziej Pożądany, 2006 r.

akwarela/papier, 32 x 24 cm
na odwrociu opisany: `Basia Bańda | 2006`

BAŃDA Basia (ur. 1980)

Sin - Grzech Else - Inny, 2006 r.

akwarela/papier, 25 x 28 cm

BAŃDA Basia (ur. 1980)

Muszelki, 2004 r

technika mieszana/płótno, 24 x 18 cm
na odwrociu opisana: `BASIA BAŃDA | 2004 | MUSZELKI`

BAŃDA Basia (ur. 1980)

Podglądam 1, 2005

technika własna
28 x 28 cm

BAŃDA Basia (ur. 1980)

Maść, 2006

akwarela lawowana,
28,5x20,8 cm

BAŃDA Basia (ur. 1980)

Brzuch, 2009

fotografia barwna, papier Fuji, 18 x 25 cm; sygn., dat., opisana na odwrocie ołówkiem; wydruk autorski, nakład: 1/3

BAŃDA Basia (ur. 1980)

Z obiektem, 2008

fotografia barwna, papier Fuji, 25 x 18 cm; sygn., dat., opisana na odwrocie ołówkiem; wydruk autorski, nakład: 1/3

BAŃDA Basia (ur. 1980)

Muszelki, 2004 r.

olej/płótno, technika mieszana/płótno, collage,
24 x 18 cm
sygn. i dat. na odwrociu: `BASIA BAŃDA / 2004 / MUSZELKI`
WYSTAWIANA: Galeria Zderzak, Kraków, 2205/2006

BAŃDA Basia (ur. 1980)

SMART E LEGANCKI

akwarela, karton z perforacją przy górnej krawędzi,
25 x 28 cm
podpis d. czarną kredką: SMART, karminową kredką: E LEGANCKI
sygn. oł. na odwrocie p.d.: Basia Bańda

BAŃDA Basia (ur. 1980)

KRÓLICZEK, 2006

technika własna, płótno,
30 x 40
sygn. na odwr.: 2006 | BASIA | BAŃDA

BAŃDA Basia (ur. 1980)

Nienawidzę cię, 2009 r.

technika mieszana/płótno,
10 x 10 cm
sygn. na odwrocie

BAŃDA Basia (ur. 1980)

Bez tytułu, 2007

płótno, technika własna,
15,3x20 cm

BAŃDA Basia (ur. 1980)

Bez tytułu, 2006

olej, collage/płótno,
30 x 40 cm
dat. i sygn. na odwrocie: `2006 / BASIA BAŃDA`

BAŃDA Basia (ur. 1980)

J.M. Basquiat, 2007

Akwarela, papier, sygn., 24x18 cm

BAŃDA Basia (ur. 1980)

Film erotyczny, 2007

olej, płótno, 30 x 20 cm; sygn. i dat. na odwrocie: BASIA / BAŃDA / 2007

BAŃDA Basia (ur. 1980)

Cicho, bo zacznę piszczeć, 2006

płótno, technika własna, 21,8x19 cm

BAŃDA Basia (ur. 1980)

Bez tytułu, 2006

technika własna/płótno, 21 x 21 cm
sygnatura: tył / góra / środek
dar artysty

liczba obiektów: 44