1 zł
2 600 000 zł

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

OWOCE XV, 1972

akryl, płótno, 70 x 90 cm
sygn. na odwr. na płótnie: DOMINIK 1972 | OWOCE XV | 70 X 90 AKRYLE

cena wywoławcza: Wykup abonament

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ VIII, 1978

akryl, płótno, 65,5 x 80,5 cm
sygn. l.d.: Dominik
na odwrocie na płótnie sygnatura: DOMINIK 1978 | PEJZAŻ VIII | AKRYLE 65 x 81
Pochodzenie: kolekcja prywatna, Włochy.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ MAZOWIECKI, ok. 2010

akryl, płótno, tondo, średnica 50 cm
sygn. p.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ Z WYSOKIM HORYZONTEM, 1961

Akwarela, papier; 35,5 x 51 cm
Sygnowany l.d.: Dominik
Pochodzenie: kolekcja Mateusza Grabowskiego

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

KOMPOZYCJA CZERWONA, 1961

Sygnowany p.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ ŻÓŁTY, 1961

Akwarela, papier; 37 x 46 cm
Sygnowany p.d.: T Dominik 1961

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ ZIELONY, 1961

Sygnowany l.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ POMARAŃCZOWOBRĄZOWY, 1961

Sygnowany l.d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

KOMPOZYCJA NIEBIESKA, 1961

Akwarela, papier; 37 x 56 cm
Sygnowany p.d.: Dominik 61.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2001 r.

olej/płótno, 81 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
opisany na odwrociu: `DOMINIK 2001 | OL.PŁ. 81 x 100 | PEJZAŻ`
- kolekcja prywatna, Warszawa

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Ogród, 1983 r.

akryl/płótno, 77 x 100 cm
sygnowany l.d.: `Dominik`
opisany na odwrociu: `DOMINIK 1983 | AKRYL PŁ. 77 x 100 | OGRÓD` oraz papierowa nalepka transportowa z opisem pracy
- Dom Aukcyjny Agra Art, Warszawa, 13.04.2003
- kolekcja instytucjonalna, Polska
- Tadeusz Dominik, Za oknem jest ogród..., katalog wystawy indywidualnej, Warszawa 2008, nr kat. 136, s. 228 (il.)

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1974 r.

akryl/płótno, 97 x 115 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
opisany na odwrociu: `DOMINIK | PEJZAŻ 1974| AKRYLE 97 x 115 cm`
- Galeria Grafiki i Plakatu
- kolekcja prywatna, Warszawa
- "Tadeusz Dominik, Za oknem jest ogród...", wystawa indywidualna, Królikarnia, Oddział Muzeum Narodowego w Warszawie, 28 listopada 2008 - 18 stycznia 2009
- "Dominik. Obrazy i gobeliny", Salon Sztuki Współczesnej ART, Warszawa, 1976
- Tadeusz Dominik, Za oknem jest ogród..., katalog wystawy indywidualnej, Warszawa 2008, nr kat. 124, s. 225 (il.)
- Dominik. Obrazy i gobeliny, katalog wystawy, Salon Sztuki Współczesnej ART, Warszawa 1976, nr kat. 5 (il.)

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, po 2000

olej, płótno; 65,5 x 92 cm
sygn. l. d.: Dominik

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 2000 r.

grafika komputerowa / papier, 56 x 38 cm, sygn.

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

inkografia/papier, 25 x 35 cm
sygnowana ołówkiem p.d.: `T. Dominik`, l.d.: `9/20`

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

inkografia/papier, 50 x 50 cm
sygnowana ołówkiem p.d.: `T. Dominik`, l.d.: `11/20`

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

BEZ TYTUŁU

Olej, płótno, 60 x 79 cm,
sygn p.d.: Dominik, na odwrocie datowany 1997

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Pejzaż, 1968 r.

akryl/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany l.d.: `Dominik`
na odwrociu opisany: `DOMINIK 1968 | AKRYL PŁ. 70 x 70 | PEJZAŻ`

- zakup bezpośrednio od artysty
- kolekcja prywatna

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Kompozycja, 1958 r.

olej/płótno, 53 x 58 cm
sygnowany i datowany l.d.: `T. Dominik Paris 58`

- zakup od artysty, lata 60. XX w. (prawdopodobnie podczas wyjazdu artysty do Nowego Jorku)
- kolekcja prywatna, Stany Zjednoczone

DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

Ogród XIX, 1977 r.

akryl/płótno, 65 x 80,5 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
na odwrociu opisany: `DOMINIK 1977 | OGRÓD XIX | AKRYLE 65x81`

- Galeria Fibak, Warszawa
- kolekcja prywatna, Warszawa

liczba obiektów: 581