1 zł
2 600 000 zł

PRZEBINDOWSKI Artur (ur. 1967, Chrzanów)

Ściana no. 17, 2019 r.

akryl/płótno, 70 x 90 cm
sygnowany p.d. wzdłuż krawędzi: 'ARTUR PRZEBINDOWSKI'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ARTUR PRZEBINDOWSKI 2019 | Z SERII ŚCIANY (No. 17)'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Bez tytułu, 2005

olej, płótno, 79 x 110 cm,
sygn. na odwrocie: 'ARTUR PRZEBINDOWSKI 2005'

Wnętrze miasta, ok. 2010

olej, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. l. d.: ARTUR PRZEBINDOWSKI;
na odwrocie nalepka z informacją o obrazie.

Z serii rysunki i gwasze, 2018

gwasz, papier
17 x 22 cm
sygn. l.d

Ściana, 2016 r.

akryl/płótno, 50 x 50 cm

Megapolis LXXII

akryl na płótnie
150 x 100 cm

Miasta

sygn. l.d.
olej, płótno
50x50 cm

Megalopolis LXXIII (2016/2017)

sygn. p.d.dat. na odwrociu
olej, płótno
100x151 cm

z cyklu Znaki/Rośliny / (dyptyk) 2017

akryl, płótno, 2 x 22 x 26

z cyklu Znaki/Drzewa

akryl na płótnie
25 x 23 cm
sygn. l/d.: Artur Przebindowski (w pionie)

Wnętrze miasta - Dyptyk, 2017

akryl, płótno; 21 x 27 cm (wymiar każdej z prac);
sygn. p. d.: ARTUR PRZEBINDOWSKI;
sygn., dat. i opis autorski na odwrocie: ARTUR PRZEBINDOWSKI 2017 / WNĘTRZE MIASTA (...) [kolejny numer] /DYPTYK/.

Forest, z cyklu: Znaki, 2017

akryl, płótno, 23 x 25 cm
sygn. l.d.: ARTUR PRZEBINDOWSKI
na odwrocie: ARTUR PRZEBINDOWSKI | 2017 | Z CYKLU ZNAKI | FOREST

Znaki

dyptyk, akryl na płótnie, 27 x 21 cm (x2) całość 27 x 42 cm
sygn. p.d.: Artur Przebindowski (w pionie)

Ściana No.10, z serii Ściany, 2016

akryl, płótno, 39,6 × 59,7 cm
sygn. p. d.: Artur Przebindowski

MEGALOPOLIS LXXI (71) - MGŁA, 2016

akryl, płótno, 110 x 155 cm
opisany na odwrocie

z serii Megalopolis LXIX (69), 2016

akryl, płótno, 100 x 150 cm
sygn. l.d.: Artur Przebindowski
opisany na odwrocie: Megalopolis LXIX (69), 2016

z serii: Wnętrze miasta, no.9, 2016

akryl, płótno, 65 x 80 cm
opisany na odwrocie: ARTUR PRZEBINDOWSKI/ Z SERII: "WNĘTRZE MIASTA" 2016/ NO.9

WOLVES – Z CYKLU ZNAKI, 2015

tryptyk: akryl, płótno, 20 x 20 cm
sygn. p.d.: Artur Przebindowski

Z CYKLU ZNAKI - TRYPTYK

materiał: AKRYL NA PŁÓTNIE
wymiar: 3 sztuki 20x20
nakład: 2015
SYGNOWANA I DATOWANA

Z cyklu "Znaki", 2013

(tryptyk) akryl, płótno, 20x20 cm

liczba obiektów: 27