1 zł
2 600 000 zł

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Podwieczorek, 1993 r.

olej, płótno, 38 × 46 cm
sygn. i dat. p. d.: YERKA 93
opisany na krośnie: JACEK YERKA/ „PODWIECZOREK” oraz naklejka z tyłu na ramie

cena wywoławcza: Wykup abonament

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Tektonik, 2004

akryl, płótno, 92 x 81 cm,
sygn. p.d.: YERKA 04 oraz opisany na krośnie: JACEK YERKA | TEKTONIK | AKRYL 2004

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

HERBATKA NA ZAMKU, 2019

akryl, płótno
65 x 81 cm
sygn. p.d.: YERKA 19
sygn. na odwr. na d. żerdzi krosna: JACEK YERKA >>HERBATKA NA ZAMKU<< | AKRYL 2019

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

NIAGARA, 1988

akryl, płótno
90,5 x 82 cm
sygn.: JERKA 88
na odwr. na dolnej listwie krosna napis flamastrem: JACEK YERKA „NIAGARA“ | AKRYL 1988
śr.g. napis: 6005 | [...]
na górnym krośnie pieczątka arabska, na płótnie dwie pieczątki wywozowe

** do wylicytowanej ceny oprócz innych kosztów zostanie doliczony podatek graniczny VAT 8%

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Europa

litografia, papier; 60,5 x 48,2 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Yerka, l. d. numer: 285/450.

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

KOSMICZNA ZAGRODA, 1992

akryl, płótno
65 x 73 cm
sygn. p.d.: YERKA 92
sygn. na odwr. na dolnej listwie krosna: JACEK YERKA | „KOSMICZNA ZAGRODA“ | 1992

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

POD PEJZAŻEM II, 1990

akryl, płótno
65 x 73 cm
sygn.: JERKA90
na dolnej listwie krosna napis: JACEK YERKA | „POD PEJZAŻEM II“ | AKRYL 1990
na płótnie i krośnie numer: 6008

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

INNY WYMIAR, 1977

olej, akryl, płótno
100 x 80 cm
na odwr. na górnej listwie zamazany napis: KREDENS
na płótnie nalepka ZPAP Oddział w Toruniu z danymi obrazu

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

KUCHNIA OCEANICZNA, 1998

akryl, płótno
92 x 72,5 cm
sygn. pośrodku na drzwiach piecyka: YERKA | 98
na odwrocie, na dolnym krośnie napis: W PRZERĘBLI | JACEK YERKA | AKRYL 98

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

LETNIA KUCHNIA - Z CYKLU KIESZONKOWA DŻUNGLA, 2018

akryl, płótno
73 x 90 cm
sygn. p.d.: YERKA 18
sygn. na odwrocie na dolnym krośnie p.d.: JACEK YERKA | LETNIA KUCHNIA - Z CYKLU KIESZONKOWA | AKRYL 2018 DŻUNGLA

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Podwieczorek, 1993 r.

olej, płótno, 38 × 46 cm
sygn. i dat. p. d.: YERKA 93
opisany na krośnie: JACEK YERKA/ "PODWIECZOREK" oraz naklejka z tyłu na ramie

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

NOCNA ZMIANA, 2009

47,2 x 59,3 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: YERKA 09

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

UCIECZKA DO DOMU, 2018

akryl, płótno
50 x 61 cm
sygn. pd.: YERKA 18
na dolnej listwie krosna: JACEK YERKA | >>UCIECZKA DO DOMU<< | AKRYL 2018

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

OSADNICY Z MARSA, 2018

pastel, papier naklejony na tekturę
48 x 60 cm
sygn. p.d.: YERKA 18

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Nowe przygody Hucka, 1987

akryl, płótno, 50 x 55 cm
sygn. p. d.: JRKOWALSKI 87 na odwrocie na dolnym krośnie: "NOWE PRZYGODY HUCKA“ | JACEK R. KOWALSKI | AKRYL 1987

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Piaskowy sonet, 1986 r.

akryl/płótno, 61 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JRKOWALSKI 86'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu na blejtramie: 'JACEK KOWALSKI | "PIASKOWY SONET" | AKRYL 1986'

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Kuchnia na wolnym powietrzu

kredka, ołówek/papier, 11 x 9,5 cm
opisany na odwrociu ołówkiem: 'p. Jędrowski'

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Trzy pory roku II, 2001

olej, płótno; 101 x 120 cm;
sygn. i dat. p. d.: Yerka 01;
na odwrocie na blejtramie opisany: JACEK YERKA / "TRZY PORY ROKU II" / 2001.

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

STOLICZKU NAKRYJ SIĘ

Giclee, 31 x 33,5 cm,
sygn. 1/19 stoliczku nakryj się Yerka.

*droit de suite

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

SIEDLISKO

Giclee, 31 x 34,5 cm,
sygn. 1/19 siedlisko, Yerka.

*droit de suite

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

KRÓL BOROWIK

Giclee, 30 x 34 cm,
sygn. ołówek 1/19 Król Borowik Yerka.

*droit de suite

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

ZŁOTA ALEJA, 2017

akryl, płótno
60 x 73 cm
sygn. p.d.: YERKA 17
na d. listwie krosna: JACEK YERKA | >>ZŁOTA ALEJA<< | AKRYL 2017

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

PORT II, 2006

akryl, płótno
38 x 46 cm
sygn. p.d.: YERKA 06
na d. listwie krosna: JACEK YERKA | >>PORT II<< 2006

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

BUDZIK PAROWY Z TESTEREM BILONU, 2006

akryl, płótno
38 x 46 cm
sygn. p.d.: YERKA 06
na odwrocie na krośnie sygnatura i napis: JACEK YERKA "BUDZIK PAROWY | AKRYL 2006 Z TESTEREM BILONU"

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

TRESOWANIE DYNI, 2017

48,5 x 58 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: YERKA 17

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Zimowa Fala

giclée/papier, ed.3/50, 61 x 68 cm, oprawiony, sygnowany i opisany u udołu: '3/50 >>ZIMOWA FALA<< Yerka'

- Agra-Art Dom Aukcyjny, Warszawa

*opłata droit de suite

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Trzy pory roku ii, 2001

olej, płótno; 101 x 120 cm;
sygn. i dat. p. d.: Yerka 01;

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Petros

kredka, ołówek/papier, 10 x 10 cm (w świetle passe-partout)
opisany l.d.: '"PETROS"'

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

kredka/papier, 9 x 12,5 (w świetle passe-partout)

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Twierdza

kredka, ołówek/papier, 9,5 x 12,5 cm (w świetle passe-partout)

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

AMONIT BIBLIOTECZNY, 2017

akryl, płótno, 81 x 92 cm
sygn. p.d.: YERKA 17
sygn. na odwr. na dolnej belce krosna: JACEK YERKA | >>AMONIT BIBLIOTECZNY<< | AKRYL 2017

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

WIELKA RAFA PIERNIKOWA, 2016

47 x 59,5 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d. YERKA 16

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Sonet

druk/papier, 17 x 18,5 cm (zadruk)
sygnowany i opisany u dołu ołówkiem: 'E.A. SONET Yerka'

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Across universe

kredka, ołówek/papier, 14 x 10,5 cm (arkusz)
sygnowany p.d.: 'YERKA' i opisany 'ACROSS UNIVERSE'

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

NARODZINY ŻYCIA, 2001

akryl, płótno
92 x 81 cm
sygn. p.d.: YERKA 01

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Gniazdo, 1999

inkografia, papier; 75 x 55,5 cm (wymiar arkusza);
45 x 50 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis u dołu: 3/9 GNIAZDO YAK, w kompozycji: YERKA 99

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Noce mordoru

inkografia, papier; 75 x 55,5 cm (wymiar arkusza); 45 x 50 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis u dołu: 2/9 NOCE MORDORU YAK, w kompozycji: YERKA 90

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

CYFROWA SIEĆ, 2016

48 x 57,5 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: YERKA 16

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Dom na drzewie

kredka, ołówek/papier, 9,5 x 11,5 cm (w świetle passe-partout)

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Klif

kredka, ołówek/papier, 12 x 10 cm (w świetle passe-partout)

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Trzynastego na zawsze, 1982 r.

akryl/płótno, 73,5 x 65 cm
sygnowany p.d.: 'JK'
opisany na odwrociu na blejtramie: 'JACEK KOWALSKI | "TRZYNASTEGO NA ZAWSZE" | AKRYL 1982'

- "Jacek Kowalski. Malarstwo", Galeria G.G.H. Grażyna Hase, Warszawa, 1982

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Piaskowy sonet, 1986 r.

akryl/płótno, 61 x 50 cm
opisany na odwrociu na blejtramie: 'JACEK KOWALSKI | "PIASKOWY SONET" | AKRYL 1986'

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Na wolnym powietrzu

kredka, ołówek/papier, 10 x 11,5 cm (w świetle passe-partout)

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Dom na skale

kredka, ołówek/papier, 10 x 12 cm (w świetle passe-partout)

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Łazienka oceaniczna

giclée, papier, 19 × 16 cm w świetle passe-partout
sygn. i opisana u dołu ołówkiem: E.A. ŁAZIENKA OCEANICZNA Yerka

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Projekt do Zapomniane przejście, 2000 r.

kredka, ołówek, papier,
9 × 11,5 cm w świetle passe-partout
sygn. i opisany na odwrocie oprawy: PROJEKT DO/"ZAPOMNIANE PRZEJSCIE"/Yerka 2000

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Żywiołowy pejzaż, 2005 r.

pastel, papier, 47 × 59 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: YERKA 05

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

RAJ KOMUNALNY, 1982

akryl, płótno
33,5 x 41,5 cm
sygn. p.d.: JK [monogram wiązany]
na odwr. na płótnie pieczątka zezwalająca na wywóz za granicę
na blejtramie sygnatura: JACEK KOWALSKI | "RAJ KOMUNALNY" 1982 AKRYL

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

PORANEK MYŚLIWEGO, 2016

sygn. p.d.: YERKA 16

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Pod pejzażem (2002)

sygn. dat. p.d.
48x60 cm (w świetle passe-partout )

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

TRZECI DZIEŃ STWORZENIA, 2015

46,8 x 56,8 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: YERKA 15

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

PETROS, 1977

olej, akryl, płótno
90 x 80 cm
sygn. p.d.: JRK
na odwr. nalepka l.g.: JACEK YERKA | >>PETROS<< | OLEJ/AKRYL | 1977

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Pod pejzażem, 2003

pastel/papier, 48 x 60 cm (w świetle passe-partout)
sygn. i dat. p.d.: YERKA 02

Literatura: Katalog 80 aukcji DA Rempex, 24.09.2003 r., poz.319

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Wyspa bezludna, 1999

giclée, papier; 19,5 x 17,5 cm (wymiar kompozycji);
22 x 19,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. i dat w obrębie kompozycji p. d.: YERKA 99, poniżej kompozycji onapis ołówkiem: 6/9 >>WYSPA BEZLUDNA<< Yak

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

WYGNANIE DO RAJU, 1989

akryl, płótno, 65 x 73 cm
sygn. na odwrocie na blejtramie: JACEK JERKA | "WYGNANIE DO RAJU" | AKRYL 1989

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

FLUMEN TEMPORIS, 2015

akryl, płótno
73 x 60 cm
sygn. u góry [na zegarze]: YERKA 15
na odwr. na dolnej listwie krosna: JACEK YERKA | >>FLUMEN TEMPORIS<< | AKRYL 2015

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

POD PEJZAŻEM, 1988

akryl, płótno
73 x 81 cm
sygn. pionowo wzdłuż prawej krawędzi: JERKA 88
sygn. na odwrocie na dolnym krośnie: JACEK JERKA | "POD PEJZAŻEM" | AKRYL 1988

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

WODNY ŚWIAT, 2015

47 x 57 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: YERKA 15

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

NARODZINY ŻYCIA, 2001

akryl, płótno
92 x 81 cm
sygn. p.d.: YERKA 01

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

KOSMICZNA ZAGRODA, 2003

pastel, papier, 47 x 59 cm (w świetle passe-partout)
sygn. po prawej: Yerka 03

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

SEN NOCY LETNIEJ, 2003

pastel, papier, 47,5 x 59 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: Yerka 03

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Raj w Podwórzu, 1986 r.

akryl/płótno, 73,5 x 61 cm
sygnowany i datowany p.d.: `JRKOWALSKI 86`
opisany autorsko na odwrociu (na blejtramie): `JACEK KOWALSKI | "RAJ W PODWÓRZU" | AKRYL 1986`

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Piaskowy sonet, 1986 r.

akryl/płótno, 61 x 50 cm
opisany autorsko na odwrociu (na blejtramie): `JACEK KOWALSKI | "PIASKOWY SONET" | AKRYL 1986`

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Nowe przygody Hucka, 1987 r.

akryl, płótno, 50 x 55 cm
sygnowany p.d.: JRKOWALSKI 87, na odwrocie na dolnym krośnie: "NOWE PRZYGODY HUCKA“ | JACEK R. KOWALSKI | AKRYL 198

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Urwisko, 2005

akryl, płótno; 81x73 cm
sygn. p.d.: YERKA 05

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Dwa ślimaki, 2009 r.

giclée, papier, 65 × 54 cm sygn. i dat. p. d.: YERKA 05
poniżej kompozycji ołówkiem: l. d.: 7/50, pośrodku "DWA ŚLIMAKI" oraz sygn. p. d.: Yerka Edycja z 2009 roku

Estymacja: 3000 - 3500 zł

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

U wód

giclée, 66 x 54 cm; z ramą: 87 x 75,5 cm,
sygn. i opis. ołówkiem; nr odbitki 10/19;
certyfikat autorski w załączeniu

Dar Domu Aukcyjnego Agra-Art.

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Błogostan

pastel, papier, 29,5 × 21 cm
sygn. na odwrocie: JACEK R.KOWALSKI /"BłOGOSTAN"

Estymacja: 3 200 - 3 800 zł

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Babie lato, 1990

akryl, płótno;
90 x 76 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerka 90
na odwrocie na krośnie napisy autorskie?: Jacek Jerka/ "BABIE LATO"/ 90 x 76 AKRYL/1990

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Dom nad wodospadem

giclée/papier, 50,5 x 56,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `Yerka`, nr l.d.: 3/9`, śr. d.: `Dom nad wodospadem`

Estymacja: 2 000 - 3 000

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Prywatna fala

giclée/papier, 42 x 53 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `Yerka`, nr l.d.: `8/9`

Estymacja: 2 000 - 3 000

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Kosmiczna zagroda, 1992 - 2012

giclée, papier, 54 x 61 cm,
sygn. oł. pod ryc. l.: 7/19, śr.:>>KOSMICZNA ZAGRODA<<, p.:Yerka

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Błogostan

pastel/papier, 25 x 18 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany na odwrociu: `JACEK R. KOWALSKI |"BŁOGOSTAN"

Estymacja: 3 200 - 3 800

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Erozja

giclee
60 x 66,5 cm

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

SZTORMY BIAŁOBRZESKIE, 1997

olej, płótno,
93 x 81
sygn. p.d.: YERKA 97
na odwrocie na krośnie napis autorski: JACEK YERKA | "SZTORMY BIAŁOBRZESKIE" | AKRYL 1997

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Noce Mordoru

giclee
49,5 x 46 cm

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Dwa ślimaki

giclee
54 x 65,5 cm

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Cztery pory roku, 2004-2005

akryl, płótno,
90 x 90 cm;
sygn. w każdym rogu: YERKA

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Stół kuchenny, 2003

akryl, płótno,
73 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: YERKA 03

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Komórka z ładowarką i zest. głośnomówiącym, 2009

ołówek, karton,
25 x 18 (kadr rysunku)
sygn.p.d.: YERKA 09, śr. d.: KOMÓRKA Z ŁADOWARKĄ | I ZESTAWEM GŁOŚNOMÓWIĄCYM

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Erupcja, 1994

giclée, papier,
66 x 80.5 cm
sygn z matrycy p.d.: YERKA 94
sygn.oł. pod ryc. l.: Yerka

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Niespodziewany atak zimy

kredki, papier,
11,5 x 14 cm (kadr rysunku), 16 x 19,2 cm (papier)
sygn.oł.p.d.: YERKA 08, niżej pod kadrem rys. NIESPODZIEWANY ATAK ZIMY

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

NOCNA ZMIANA, 2009

47.2 x 59.3 (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: YERKA 09

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Stół kuchenny, 2003 r.

akryl/płótno, 73 x 81 cm
sygn. i dat. p.d.: `YERKA 03`

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Łazienka, 2003 r.

akryl/płótno, 73 x 81 cm
sygn. i dat. p.d.: `YERKA 05`

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

TECHNOPLAŻA, 2004

pastel, tektura,
47.9 x 59.8
sygnowany p.d.: YERKA 04

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

MARTWY SEZON, 2009

akryl, płótno,
60 x 70
sygnowany p.d.: YERKA 09>br> na odwrocie na krośnie: JACEK YERKA | >>MARTWY SEZON<< | AKRYL 2009

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

ARCHIPELAG, 2009

48 x 60 wymiary w świetle passe-partout
sygnowany p.d.: YERKA 09

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Miasto

grafika komputerowa/papier
55 x 45,5 cm (w świetle passe-partout), 45 x 36,5 (wydruk)
sygn. p.d.: `Yerka`, nr l.d.: `185/450`

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

PODWÓRKO

Giclee;
45 x 37 cm
Sygnowany p.d.: Yerka, l.d.: 213/450

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

EUROPA

Giclee;
45 x 37 cm
Sygnowany p.d.: Yerka, l.d.: 274/450

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

NOWE PRZYGODY HUCKA, 1987

akryl, płótno,
50 x 55 cm
sygnowany p.d.: JRKOWALSKI 87 na odwrocie na dolnym krośnie: "NOWE PRZYGODY HUCKA" | JACEK R. KOWALSKI | AKRYL 1987

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Ultima Thule, 2008

akryl, płótno,
65 x 81 cm
sygn.p.d.: YERKA 08

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

BARANEK HELGOLAND, 2009

48 x 60 cm
sygnowany p.d.: YERKA 09

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

ŚLEPA ULICZKA, 1980 R.

barwna grafika komputerowa giclée/papier
49 x 54 cm (w świetle passe-partout)
opisana, sygn. i numerowana u dołu.:`1/9 "ŚLEPA ULICZKA" Yerka` oraz sygn. i dat. na wydruku p.d.: `YERKA 80`

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Urwisko, 2005

technika własna, płótno
79,5 x 72 cm
sygn. p.d. YERKA 05

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

TANGERINE DREAM, 2008

47,5 x 59 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: YERKA 08

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

DOŻYWOTNIE WAKACJE, 2008

akryl, płótno,
51 x 60 cm
sygnowany p.d. Yerka 08
na odwr. na krośnie: JACEK YERKA | DOŻYWOTNIE WAKACJE | AKRYL 2008

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

PRZYPŁYW, 2008

47.5 x 59.5 cm
sygnowany p.d.: YERKA 08

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

PODWIECZOREK, 1993

olej/płótno,
38 x 46 cm, 54,5 x 62,5 cm (z ramą)
sygn. i dat. p. d.: `YERKA 93`
opisany na odwrocie: `JACEK YERKA / "PODWIECZOREK"` oraz naklejka z tyłu na ramie

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Bez tytułu, 2008

47,5 x 59 cm;
sygn. p. d.: YERKA 08

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Stworzenie wody, 1988

serigrafia, papier
57 x 68 (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JERKA 88 (na płycie)
sygn. p. d.: Yerka (ołówkiem); l. d.: 1/19; u dołu: >>STWORZENIE WODY<<

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

WIEŻA PODŚWIADOMOŚCI, 2008

akryl, płótno
73 x 92 cm
sygnowany p.d.: YERKA 08

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

HYDROTERAPIA, 2008

64 x 50 cm
sygnowany p.d.: YERKA 08

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Je¼dzy chaosu

Nakład: 2/19, giclee, sygn. p.d., 17x19 cm
Praca przekazana przez Dom Aukcyjny Agra-Art

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Jesień

Nakład: 1/50, giclee, sygn. p.d., 17x19 cm

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Tektonik, 2004

akryl, płótno, 92 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: YERKA 04;
opisany na blejtramie: JACEK YERKA / TEKTONIK / AKRYL 2004

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

WALKA KARNAWAŁU Z POSTEM, 2007

akryl, płótno
60 x 73 cm
sygn.p.d.: YERKA 07

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

WAKACJE ERROLLA, 2007

47 x 59 cm

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

BULDERIER PIASKOWNICOWY - HESIA 2, 2007

akryl, płótno,
60 x 73 cm
sygnowany p.d.: YERKA 07
na odwrocie na dolnej listwie krosna p.d.: JACEK YERKA | BULDERIER PIASKOWNICOWY - HESIA 2 | AKRYL 2007

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

STRAŻNIK POZIOMEK, 2007

47.5 x 59.5 cm
wymiary w świetle passe-partout
sygnowany p.d.: YERKA 07

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

ULICZKA, 2007

akryl, płótno
61 x 50 cm
sygnowany p.d.: YERKA 07

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

MOJA MOKOTOWSKA, 2007

59 x 47 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany wzdłuż prawej krawędzi d.: YERKA 07

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

KNIEJA OSOBISTA, 2006

47,4 x 59 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: YERKA 06

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

PERLOWA ZATOKA, 2006

akryl, plótno,
50 x 61 cm
sygnowany p.d.: YERKA 06
na odwr. na dolnej zerdzi krosna flamastrem: JACEK YERKA | "PERLOWA ZATOKA" | AKRYL 2006

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

NEW AGE MANHATTAN, 2004

47.5 x 59 cm
sygnowany p.d.: YERKA 04

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Bez tytułu, 2004

47 x 59 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: YERKA 04

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Przerwany piknik, 2006

olej, płótno,
65 x 73 cm
sygnowany p.d.: YERKA 06

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Holenderski bukiet, 1990

serigrafia, papier,
54,5 x 49,5 cm (odcisk płyty);
sygn. p.d. ołówkiem: Yerka, w l.d.: E.A., ś.d.: "HOLENDERSKI BUKIET",
sygn. i dat na płycie p.d.: YERKA 90

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Noce Mordoru, 1990

serigrafia, papier,
46 x 49,5 cm (odcisk płyty);
sygn. p.d. ołówkiem: Yerka, w l.d.: E.A., ś.d.: "NOCE MORDORU",

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

ALEJA SÓW, 2005

50 x 62 cm
sygnowany p.d.: YERKA 05

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

PUSTYNNY TRAMWAJ, 1997

47.5 x 60 cm
sygnowany p.d.: Yerka 97

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Batyskaf, 2001

kredka, papier,
13,5 x 13 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: Yerka 01 (ołówkiem)

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Buduar, 2001

kredka, papier,
12 x 12 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: Yerka 01

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

ALEJA TORNAD, 2005

sygnowany p.d.: YERKA 05

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

ENKLAWA, 2002

47 x 59 cm
sygn. p.d.: YERKA 02

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

DOMEK NA PRERII, 2005

47 x 59 cm
sygnowany p.d.: YERKA 05 7000

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Posłanie wśród zieleni

kredka, papier, 9,5 x 12 cm
(w świetle passe-partout)

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Dachy i wieże

kredka, papier, 9,5 x 11,5 cm
(w świetle passe-partout)

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Powrót do domu, 1992

serigrafia barwna, papier,
45,5 x 49,5 cm (odcisk płyty);
49 x 54 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: YERKA 92 (na płycie) oraz u dołu ołówkiem:
3/9 "Powrót do domu" Yerka

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

DWA ŚWIATY I JESZCZE JEDEN, 1999

58,5 x 46,5 cm ( świetle passe - partout)
sygn. p. d. żółtą kredką : Yerk 99

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

TAJEMNICZY OGRÓD, 2000

akryl, płótno,
65 x 73 cm
sygnowany p.d. zieloną farbą: YERKA 20 | 00
na odwrocie na blejtramie napis: JACEK YERKA | TAJEMNICZY OGRÓD

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

ANIELSKA KUCHNIA, 2005

pastel, karton,
59.3 x 47.5 cm
sygn. p.d.: YERKA 05

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Plaża techno, 2004

48 x 60 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: YERKA 04

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Jesienny labirynt, 2004

pastel, karton,
50 x 62 cm
sygn. p.d.: YERKA 04

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Kolej na poziomki, 2004

akryl, płótno,
38 x 46 cm
sygn. p.d.: YERKA 04

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Bez tytułu, 1999

pastel, karton, 47.5 x 55.3 cm

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Kieszonkowa dżungla - Sen, 2004

pastel, karton,
47.2 x 59 cm
sygn. p.d.: YERKA04

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Kompozycja fantastyczna, 1997

45 x 60.6 cm
sygnowany p.d.: Yerka

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Jacuzzi, z serii Kieszonkowa Dżungla, 2004

47 x 59 cm
sygnowany p.d.: YERKA 04

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Powrót do domu

Pastel, papier, wym. 48 x 60 cm;
Sygn. p.d.- Yerka `04

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Powrót do domu II 2004

pastel, papier, 48 x 60 cm;
sygn. i dat. p.d.: Yerka `04

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Pejzaż fantastyczny, 1999

46.8 x 58.5 cm
sygn. p.d.: Yerka 99

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Dwa ślimaki, 2004

59.2 x 47.2 cm
sygn. p.d.: YERKA 04

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Raj (W podwórzu), 1986

akryl, płótno, 73 x 61 cm
sygn. p.d.: JRKOWALSKI 86

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Z głębi 1995

serigrafia barwna, papier, 50 x 55 cm (w świetle passe - partout);
sygn. na płycie p.d.: YERKA 95 oraz u dołu ołówkiem

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Trakcja podwodna, 2003

47 x 59.5 cm
sygn. p.d.: Yerka 03

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Poranek myśliwego, 2003

47.3 x 59 cm
sygn. p.d.: YERKA 03

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Kosmiczna stodoła 1992

serigrafia barwna, papier, 59,5 x 54 cm;
sygn. p. d. na płycie: YERKA 92 oraz u dołu ołówkiem

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Pieskowa Skała 1998

sygn. p. d. na płycie: YERKA 98 oraz u dołu ołówkiem

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Łazienka, 2003 (z serii Kieszonkowa dżungla)

48 x 60 cm
sygnowany p.d.: YERKA 03

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Pod pejzażem 2003

pastel, papier, 48 x 60 (w świetle passe-partout); sygn. i dat. p. d.: YERKA 03

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Wyspa bezludna 2003

pastel, papier, 48 x 60 cm (w świetle passe-partout); sygn. i dat. p. d.: YERKA 03

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Podwójne życie II 2001

serigrafia barwna, papier, 4/9, 52 x 56 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. na płycie p. d.: YERKA 01, sygn. ołówkiem p. d.: Yerka

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Port 2002

akryl, płótno, 73 x 81 cm; sygn. i dat. p. d.: YERKA 20 / 02

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Pejzaż podwodny, 2002

60 x 47 cm
sygnowany p.d.: Yerka 20/02

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Pejzaż fantastyczny, 2002

46.5 x 58.8 cm
sygnowany p.d.: Yerka 02

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Zazdrość, 1990

akryl, płótno,
90 x 82.5 cm
sygnowany p.d.: JERKA90
na dolnym krośnie p.: JECEK JERKA "ZAZDROŚĆ" | 82 x 90 AKRYL | 1990

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Posłanie w lesie w księżycową noc, 2002

47.3 x 59 cm
sygnowany p.d.: Yerka 20|02

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Kosmos 1992

akryl, płótno, wym. 92 x 72 cm; sygn. i dat. p. d.: YERKA 92

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Willa 2000

akryl, płótno, 73,5 x 61 cm;
sygn. i dat. p. d.: YERKA 2000

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Zazdrość 1990

akryl, płótno, 91 x 82 cm;
sygn. i dat. p. d.: JERKA 90

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

PRYWATNA FALA, 1986

akryl, płótno,
50.5 x 60.5 cm
sygnowany l.d.: JK [monogram wiązany], na odwrocie na dolnej żerdzi blejtramu po prawej: "PRYWATNA FALA | JACEK KOWALSKI | [tekst zamazany]", obok po lewej: AKRYL | 1986

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

NARODZINY ŻYCIA, 2001

akryl, płótno,
92 x 81 cm
sygnowany p.d.: YERKA 01

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

SPOKÓJ PANUJE W BLOKU, 1984

akryl, płótno,
65 x 73.5 cm
sygnowany p.d.: JK, na odwrocie na dolnej żerdzi blejtramu po prawej: JACEK KOWALSKI | [tekst zamazany] | "SPOKÓJ PANUJE W BLOKU" | 1984 AKRYL

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

BEZ TYTUŁU, 2002

pastel, karton,
46 x 59 cm
sygnowany p.d.: Yerka 02

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Trzy pory roku 2001

olej, płótno, 101 x 120 cm; sygn. i dat. l. d.: Yerka 01

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Kula 1996

pastel, papier, 46,5 x 53 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Yerka 96

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Babie lato, 1990

akryl, płótno,
90 x 76 cm
sygnowany p. d.: JERKA 90 [data również na kalendarzu l. g.] na odwr. na d. żerdzi krosna po p.: JACEK JERKA | "BABIE LATO" | 90 x 76 AKRYL | 1990 na odwr. płótna śr. G. znak (stempel i podpis) zezwolenia na wywóz obrazu za granicę

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Miejsce początku 1993

serigrafia barwna, 2/9, papier 55,5 x 75 cm; sygn. p. d.: Yerka

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Narodziny życia 2001

akryl, płótno, 92 x 80 cm; sygn. i dat. p. d.: YERKA 01

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Erozja, 2000

akryl, płótno,
65 x 73 cm
sygnowany p.d.: YERKA 20/00
Na odwrocie na d. żerdzi krosien po p.: JACEK YERKA | "EROZJA" | AKRYL 2000 R.

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Trzy pory roku II 2001

olej, płótno 101 x 120 cm; sygn. i dat. l. d.: YERKA 01

YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)

Żniwny amok 1991

grafika (technika giclee), papier, 86,5 x 96,5 cm

liczba obiektów: 176