LEWANDOWSKI Janusz (1937 Rokicie k. Płocka - 2022 Warszawa)
Anioł i Tobiasz
Olej ,płyta 65x40cm.sygnowany prawy dół Lewandowski.
23-01-2013
Galeria ELLAART
STAPIŃSKI Władysław (1897-1943)
Zagroda
Olej na tekturze, wym. 50x70 cm.
17-01-2013
Sektor Sztuki
HAYDER Fryderyk Antoni (1905 Przemyśl -1990)
Ryby
Gwasz/akwarela/papier, wym.50x70 cm
15-01-2013
Sektor Sztuki
RAFAŁOWSKI Aleksander (1894 Warszawa - 1980 Warszawa)
Zima
Olej na płycie, wym. 54x74 cm
15-01-2013
Sektor Sztuki
Martwa natura z białym dzbankiem
Gwasz/akwarela/papier, wym. 48x68cm
15-01-2013
Sektor Sztuki
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
W oknie
Olej na płótnie, wym. 92x72 cm
15-01-2013
Sektor Sztuki
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Wiosna , 2012
Olej na płótnie o wymiarach 50x50 cm.Praca oprawiona.
13-12-2012
Galeria ELLAART
SKOCZYŃSKA Katarzyna (ur. 1958)
Olej na płótnie o wymiarach 60x70cm.Praca oprawiona.
13-12-2012
Galeria ELLAART
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Wiosenny powiew , 2012
Olej na płótnie o wymiarach 80x80cm.
13-12-2012
Galeria ELLAART