Kanapa tapicerowana
Kanapa, drewniany stelaż, pięknie rzeźbiona z jasną tapicerką - stan bardzo dobry. Wymiary: szerokość 190 cm, głębokość 77 cm, wysokość 95 cm

1 800 zł

25-09-2013
Qadrat Art Gallery
FRONCZAK Andrzej (ur. 1959, Brześć Kujawski)
Oparte na czterech
akryl+mix media/płyta

1 900 zł

20-09-2013
Galeria Maya
Broszka , lata 50-te
Broszka "Pan Twardowski" srebro Ag 0.800,waga:7,18g,sygnowana Rytosztuka (dł.43mm)

1 600 zł

19-09-2013
Jubiler Furmaniak
BUGLEWICZ Katarzyna (ur. 1975, Jasło)
Kamienie , 2013

olej, płótno, wym. 24x30 cm

550 zł

18-09-2013
ARTEMIS - Galeria Sztuki
Pierścionek , lata 90-te
Pierścionek platynowy,waga:4,75g z diamentami

4 500 zł

18-09-2013
Jubiler Furmaniak
Pierścionek , II poł. XX w.
Pierścionek z żółtego i białego złota Au 0.583 o wadze 4.13g, typu solitaire z dużym diamentem w szlifie brylantowym ~1.44ct/P1/H

36 000 zł

18-09-2013
Jubiler Furmaniak
WALISZEWSKI Zygmunt (1897-1936)
"Portret na tle baszty"
ołówek / papier, 25 x 22 cm (w świetle passe partout), sygnowany w prawym, dolnym rogu monogramem 'Z.W'. Praca pochodzi ze zbiorów Kazimierza Mitery (opiekuna Waliszewskiego).

2 500 zł

09-09-2013
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)
Wesele żydowskie, Judaica 16/20 , 1965
Drzeworyt, wymiary: 20,5x16,5, grafika jest oprawiona.
03-09-2013
ANTIQUA. Antykwariat
Szafka gięta Boulle'a
Szafka gięta Boulle'a, XIXw., wym.- 114x42x102, Francja
27-08-2013
Galeria Sak Antiquities