LACHOWICZ Andrzej (1939 Wilno - 2015 Wrocław)
Fotografia Andrzej Lachowicz
wydruk cyfrowy podklejony na tworzywo sygnowany flamastrem pod kompozycją: "JA / CIENIE LAT UPADŁYCH - Wyjątkowy punkt widzenia 6 2/2 Andrzej Lachowicz 14.08.2005"; wymiary: ca 92x96 cm; stan: bardzo dobry

6 000 zł

17-10-2014
Antykwariat POLIART Beata Kalke
NITKA Zdzisław (ur. 1962)
Tempera Zdzisław Nitka
tempera na kartonie sygnowana odręcznie ołówkiem na dolnym marginesie: "Z. Nitka 2001"; wymiary: ca 30x40 cm; stan: bardzo dobry

1 000 zł

17-10-2014
DELEKTA-WICIŃSKA Izabela (ur. 1921)
Czarodziejski grosz
olej na płótnie, 100x70, sygn.p.d
15-10-2014
ART DECORUM - sztuka współczesna
NAŁĘCZ Magdalena (ur. 1970)
Impresja IX (Prowansja) , 2007
olej płótno, 80x100
15-10-2014
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Motocyklista
brąz,marmur, wys.:22cm,sygnowany:ERAZMUS
15-10-2014
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Odpoczynek
brąz,marmur lub granit, wys.:45.5cm
15-10-2014
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Zielarz
brąz,marmur lub granit wys.:40cm,sygnowany:ERAZMUS
15-10-2014
KONIECZNA-ZAPART Joanna (ur. 1978)
Niezłomne
monotypia/bibułka japońska, 30 x 40 cm w świetle passe-partout , 40 x 50 cm w ramie; sygnowany i datowany p.d.

1 800 zł

12-10-2014
Postmoderna - Internetowa Galeria Sztuki
STRZELCZYK Jolanta (ur. 1986, Wieluń)
olej/płótno, 100 x 130 cm; sygnowany p. d.: Jolanta Strzelczyk 2014

1 800 zł

12-10-2014