Urodził się w Medinskaiai na Litwie. W roku 1973 ukończył Wileński Instytut Sztuk Pięknych, a od roku 1980 zamieszkał w Polsce. Malarz, grafik i rysownik.
480 zł
15-04-2015
ANTIQUA. Antykwariat
REĆKO-RAPSA Krzysztof (ur. 1959, Koszalin)
Krzysztof Rećko-Rapsa, cena 2500 zł
Krzysztof Rećko-Rapsa, olej na płótnie, 60x50 cm
2 500 zł
02-04-2015
MURZYN Zbigniew (ur. 1953, Lębork)
Zbigniew Murzyn, "Ul. Mariacka", cena 3 000 zł
olej na płótnie, 65x50 cm
3 000 zł
02-04-2015
PIERŚCIŃSKI Paweł (1938 Kielce - 2017 Kielce)
Fotografia z cyklu Portret Ziemi Kieleckiej
, 1972
„Paweł Pierściński - urodzony w 1938 roku w Kielcach, fotograf, mistrz polskiego pejzażu, publicysta, krytyk i teoretyk fotografii, działacz społeczny, organizator ruchu fotograficznego pejzażystów polskich.
25-03-2015
ANTIQUA. Antykwariat
KANTOR Tadeusz (1915 Wielopole Skrzyńskie - 1990 Kraków)
Rysunek
T. Kantor, sygnowany, pieczątka i podpis.
Technika własna, piórko/gwasz.
25-03-2015
ANTIQUA. Antykwariat
KOTLARCZYK Józef (1922 Szawle - 1994 Toruń)
Drzewa
, 1957
3 900 zł
12-03-2015
Galeria Roka Stanisław Trzeciak
Dachy
, 1957
3 900 zł
12-03-2015
Kompozycja III
, 1957
3 900 zł
12-03-2015
ZIELIŃSKI Jacek (ur. 1970, Grudziądz)
Stary Toruń - panorama z Kościołem Św. Jakuba
, 2014