EIDRIGEVICIUS Stasys (ur. 1949)
Exlibris Inesos ir Gintauto , 1972
Urodził się w Medinskaiai na Litwie. W roku 1973 ukończył Wileński Instytut Sztuk Pięknych, a od roku 1980 zamieszkał w Polsce. Malarz, grafik i rysownik.

480 zł

15-04-2015
ANTIQUA. Antykwariat
REĆKO-RAPSA Krzysztof (ur. 1959, Koszalin)
Krzysztof Rećko-Rapsa, cena 2500 zł

Krzysztof Rećko-Rapsa, olej na płótnie, 60x50 cm

2 500 zł

02-04-2015
MURZYN Zbigniew (ur. 1953, Lębork)
Zbigniew Murzyn, "Ul. Mariacka", cena 3 000 zł

olej na płótnie, 65x50 cm

3 000 zł

02-04-2015
PIERŚCIŃSKI Paweł (1938 Kielce - 2017 Kielce)
Fotografia z cyklu Portret Ziemi Kieleckiej , 1972
„Paweł Pierściński - urodzony w 1938 roku w Kielcach, fotograf, mistrz polskiego pejzażu, publicysta, krytyk i teoretyk fotografii, działacz społeczny, organizator ruchu fotograficznego pejzażystów polskich.
25-03-2015
ANTIQUA. Antykwariat
KANTOR Tadeusz (1915 Wielopole Skrzyńskie - 1990 Kraków)
Rysunek
T. Kantor, sygnowany, pieczątka i podpis.
Technika własna, piórko/gwasz.
25-03-2015
ANTIQUA. Antykwariat
KOTLARCZYK Józef (1922 Szawle - 1994 Toruń)
Drzewa , 1957

3 900 zł

12-03-2015
Galeria Roka Stanisław Trzeciak
Dachy , 1957

3 900 zł

12-03-2015
Kompozycja III , 1957

3 900 zł

12-03-2015
ZIELIŃSKI Jacek (ur. 1970, Grudziądz)
Stary Toruń - panorama z Kościołem Św. Jakuba , 2014

1 900 zł

12-03-2015