LUSTYK Bogusław (ur. 1940)
Galop I , 2015
tusz na papierze winylowym, 50 x 60 cm
18-02-2016
Galeria SD
LUSTYK Bogusław (ur. 1940)
Głowa konia , 2015
tusz na papierze winylowym, 40 x 50 cm
18-02-2016
Galeria SD
GRUZD Leon (ur. 1944)
Krzyk mody , 2015
brąz, podstawa z granitu, wys. 42 cm
14-02-2016
Galeria SD
GRUZD Leon (ur. 1944)
Akt siedzący , 2014
brąz, wymiary 13 x 12 x 13 cm
14-02-2016
Galeria SD
GRUZD Leon (ur. 1944)
Ona i On , 2015
14-02-2016
Galeria SD
BIEŃKOWSKA Agata (ur. 1980)

1 100 zł

14-02-2016
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
CZARNECKA Agata (ur. 1986, Toruń)
Agata CZARNECKA, "Na dachu", olej płótno, 100x75cm

1 200 zł

14-02-2016

1 500 zł

14-02-2016
BIEŃKOWSKA Justyna (ur. 1987, Płock)

1 300 zł

14-02-2016