WŁOCH Henryk (ur. 1959, Sosnowiec)
Warszawa , 2014
Obraz olejny na płótnie o wymiarach 30 x 40 cm w świetle ramy, sygnowany l.d WŁOCH, obraz wraz z ceryfikatem autorskim.

1 580 zł

18-05-2016
Galeria Kordian II
WOLF Maja (ur. 1981)
Teren prywatny
100/70 cm
olej na płótnie
17-05-2016
Galeria Maya
"Kot odwrócony" , 2008
Piotr Pilawa 2008r., olej na płótnie, wym. 32x58cm. w świetle ramy. Obraz sygn. p.d.:"08 Pilawa"

2 700 zł

16-05-2016
Galeria Five o'clock
"Gołębie - tryptyk" , 2007
Piotr Pilawa 2007r., olej na płycie, wym. 54x48cm. w świetle ramy, obraz sygn. p.d. "Pilawa '07

1 440 zł

16-05-2016
Galeria Five o'clock
Gołębie chodnikowe , 2012
Piotr Pilawa 2012r., olej na płótnie, wym. 68x48cm w świetle ramy. Obraz sygn. l.d. "Pilawa 2012

2 160 zł

16-05-2016
Galeria Five o'clock
RUBELLO David J. (ur. 1935)
Penta 131 , 1988
akryl/deska, wym.: 50 x 50 x 2,7 cm, na odwrocie napis: "RVBELLO 88 / RUBELLO 1988 / „PENTA” # / 131" oraz oznaczenie: "2037"

10 500 zł

11-05-2016
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
GRUCHOT Heinz (1918 - 1994)
Kompozycja trójkolorowa , 1983
akryl/płótno, wym.: 115 x 115 cm, na odwrocie napis: "H. GRUCHOT 7 / 5 83" oraz "H. GRUCHOT 83", na odwrocie nalepka z numerem: "1525"

11 500 zł

10-05-2016
ZAŁĘSKI Bohdan (1930 - 2015)
Painting Wood , 1973
akryl/sklejka, wym.: 60,5 x 90,5 cm, na odwrocie napis: "BOHDAN ZAŁĘSKI 1973 / BO ZALESIUS / PAINTING WOOD / 60 X 90 cm / MP2"

9 450 zł

10-05-2016
PATALITA Lucyna (ur. 1955)
Feretron , 2013
olej, płótno, wym. 18x13 cm

890 zł

06-05-2016
ARTEMIS - Galeria Sztuki