Tomasz Sętowski, „Kuglarze”, cena 12 000 zł

olej na płótnie, 40 x 30 cm

12 000 zł

19-08-2016
BĄK Karol (ur. 1961)
Karol Bąk, "Kokon", cena 7 500 zł

olej na płótnie, 30 x 40 cm

7 500 zł

19-08-2016
BĄK Karol (ur. 1961)
Karol Bąk, „Pióropusz”, cena 29 000 zł

olej na płótnie, 100 × 100 cm

29 000 zł

19-08-2016
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
Jacek Yerka "Stworzenie wody”

giclee oprawione, 69 × 58 cm

19-08-2016
PIELUCHA Daniel (ur. 1959)
Daniel Pielucha, "Pegaz", cena 9 000 zł

olej na płótnie, 69 × 87 cm

9 000 zł

17-08-2016
SZYFTER Agnieszka
What the world needs now is love, , 2009
akryl, olej, płótno
90 x 60 cm

4 700 zł

15-08-2016
Galeria SD
KALETA Dariusz (ur. 1960)
Dariusz Kaleta, „Mój Antyk Epizod 2″, cena... , 2016

olej na płótnie, 100 × 70 cm

11 000 zł

05-08-2016
LEWANDOWSKI Janusz (1937 Rokicie k. Płocka - 2022 Warszawa)
Janusz Lewandowski, "Exodus", , 2010

olej na płótnie, 130 × 100 cm

05-08-2016
SZYFTER Agnieszka
Kiss Me First , 2015
akryl, olej, płótno
60 x 40 cm
02-08-2016
Galeria SD