Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (5920)
127. Kobierzec
Osnowa i runo ; wełna, węzły perskie, 203 x 144,
Południowa Persja, XX w.

16 500 zł

08-01-2007
Chimera - Galeria D.A. REMPEX
129. Kobierzec turkmeński
osnowa i runo - wełna, węzły asymetryczne; 315 x 222 cm;
Turkiestan, XX w.

8 800 zł

08-01-2007
Chimera - Galeria D.A. REMPEX
130. Kobierzec Bidżar
osnowa - bawełna, runo - wełna, węzły symetryczne, brzegi zabezpieczone podszyciem; 300 x 212 cm;
Iran, XX w.

9 900 zł

08-01-2007
Chimera - Galeria D.A. REMPEX
131. Kobierzec Tabriz?
wełna, 296 x 387 cm,
sygn. i dat. 1312 A.H. = 1894 A.D.;
Persja północna

19 000 zł

08-01-2007
Chimera - Galeria D.A. REMPEX
132. Kobierzec Kaszmir
osnowa - bawełna, runo - jedwab, runo zwarte gęste; 310 x 215 cm;
Iran, XX w.

13 200 zł

08-01-2007
Chimera - Galeria D.A. REMPEX
202. Miecz półtoraręczny
głownia żelazna, kuta, prosta, obosieczna, z centrycznym zbroczem; jelec krzyżowy, głowica trójkątna;
żelazo kute; dł. całk. 110 cm, szer. jelca 15 cm;
Pomorze? XI w.?

44 000 zł

08-01-2007
Chimera - Galeria D.A. REMPEX
204. Szabla orientalna typu kilidż
stal, róg, mosiądz; dł. głowni 71 cm, krzywizna 9 cm, dł. całk. 85,5 cm;
Persja, Turcja, XVIII w.

7 100 zł

08-01-2007
Chimera - Galeria D.A. REMPEX
216. Szabla w oprawie tureckiej
stal, róg, srebro; dł. głowni 77 cm, krzywizna 9 cm, dł. całk. 91 cm;
Turcja, pocz. XIX w.

8 250 zł

08-01-2007
Chimera - Galeria D.A. REMPEX
217. Szabla perska szamszir
stal, kość, srebro, drewno, skóra; dł. głowni 79,5 cm, krzywizna 10 cm, dł. całk. 93 cm, w pochwie 94 cm;
Persja, XVIII w.

17 600 zł

08-01-2007
Chimera - Galeria D.A. REMPEX
liczba obiektów: 5920