Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (5925)
Obraz niesygnowany "Patroni Ogrodnicta " VII na VIII olej płótno wym 28 na 48
24-10-2022
Antyki na Mikołajskiej
Obraz Michal Pociecha " Pejzaż " akwarela tektura/ papier wymiary 30,5 na 54 sygnatura prawy dół
24-10-2022
Antyki na Mikołajskiej
Obraz Mieczysław Szczerbiński " Maki " 48,5 na 68,5 sygnatura prawy dół
24-10-2022
Antyki na Mikołajskiej
Masa łączna : 14.000 g.
Próba : 0.585 "3"
Wym. : 50 x 40 mm.

4 600 zł

24-10-2022
Galeria 32
Broszka złota z karneolem i brylantem
Masa łączna : 5.400 g.
Próba : ok. 0.585 14k
1 karneol w kształcie liścia, rzeźbiony ręcznie
1 brylant ok. 0.03 ct.
Wym. : 45 x 33 mm.
Austria, Wiedeń, ca. 1950

3 900 zł

24-10-2022
Galeria 32
Jesienne Drzewa
Obraz Emil Krcha " Jesienne Drzewa " olej tektura wymiary 34 na 49 sygnowany prawy dół
22-10-2022
Antyki na Mikołajskiej
Wisiorek złoty z perłą i brylantami
Masa łączna : 2.250 g.
Próba : ok. 0.900
3 szt. brylantów łącz. ok. 0.12 ct., I/VS
perłopław naturalny 7 x 6.5 mm.
Wym. : 24 x 15 mm.
Do wyrobu dołączamy certyfikat eksperta diamentów i gemmologa zrzeszonego w SRJ

4 500 zł

22-10-2022
Galeria 32
Pierścionek złoty + srebro z perłami i diamentami
Masa łączna : 3.820 g.
Próba : ok. 0.585
1 brylant ok. 0.25 ct., K/VS1
8 szt. rautów diamentowych łącz. ok. 0.14 ct.
6 szt. pereł barokowych rzecznych
Rozmiar : 17
Do wyrobu dołączamy certyfikat eksperta diamentów i gemmologa zrzeszonego w SRJ.

4 500 zł

22-10-2022
Galeria 32
Broszka z białego złota z brylantami
Masa łączna : 6.980 g.
Próba : ok. 0.750
63 szt. brylantów łącz. ok. 0.80 ct., J/VS-SI
Wym. : 4.4 x 1.5 cm.

5 500 zł

21-10-2022
Galeria 32
liczba obiektów: 5925