Galeria ŻAK
CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1261)
Łańcuszek z wisiorem
Złoto 18-karatowe, ametyst.

Masa ametystu: 31 ct

Długość łańcuszka: 44 cm

Średnica kamienia: 2 cm

1 950 zł

30-04-2024
Nowość
Kolczyki z topazami
Złoto 18-karatowe, topazy.

Masa topazów: 13,17 ct

Długość: ok. 2,5 cm

3 300 zł

30-04-2024
Nowość
Naszyjnik z bursztynami
Sznur bursztynów.

Długość: ok. 58 cm

Waga: 50 g

1 800 zł

30-04-2024
Nowość
Para obrazów: olej na desce, sygn. p. d. „A. Baumgartner-Stoiloff jun”, l.d. „A. Baumgartner-Stoiloff jun”

Wymiary w ramie: 30x46 cm (16x32 cm) każdy

7 500 zł

29-04-2024
Nowość
LASZCZKA Konstanty (1865-1956)
“Widok na Regle” 1905 r.
Pastel na tekturze, sygn i dat. p.d.: „K.Laszczka 1905”.
Wymiary w ramie: 71,5x81,5 cm (51 × 62 cm)

18 000 zł

29-04-2024
Nowość
Śpiący kot, Chiny, XX w.
Porcelana ręcznie malowana, naszkliwnie farbami emaliowymi, sygnowana.

Wymiary: 10x23x12 cm

950 zł

26-04-2024
Nowość
Wizytownik z czaplą, Wiedeń, XIX/XX w.
Wizytownik marmurowy z figurą z brązu złoconego.

Średnica: 25 cm

Wysokość rzeźby: 11,5 cm

1 890 zł

26-04-2024
Nowość
Neorokokowa cukiernica w formie koszyka ze szklanym wkładem; srebro pr. 800, złocone wewnątrz, puncowane.

Wysokość całkowita: 18 cm

Średnica: 10 cm

1 400 zł

26-04-2024
Nowość
Lampa gabinetowa, Rosenthal, lata 20. XX w.
Porcelanowa lampa na jedną żarówkę, klosz szklany, ręcznie malowany. Podstawa sygnowana.

Wysokość: 34,5 cm

1 900 zł

25-04-2024
Nowość
Zając wielkanocny, Ćmielów, po 1979 r.
Porcelana, ręcznie malowana, sygnowana.

Wymiary: 13x12x8 cm

430 zł

25-04-2024
Nowość
Porwanie Europy, Johann Kändler, Miśnia, XIX w.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem Królewskiej Manufaktury Porcelany w Miśni, nr modelu 2697.

Wymiary: 22,5x20x12 cm

12 000 zł

25-04-2024
Nowość
Filiżanka, Miśnia, XIX w.
Porcelana ręcznie malowana w stylu kakiemon, sygnowana.

Średnica spodka: 14 cm

Średnica filiżanki: 8 cm

Wysokość filiżanki: 4,5 cm

950 zł

24-04-2024
Nowość
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wymiary: 17,5x13x9 cm

1 400 zł

24-04-2024
Nowość
STAŻEWSKI Henryk (1894 - 1988)
“Bez tytułu”, 1986 r.
Akryl na płycie pilśniowej, sygnowany i datowany na odwrociu: “1986 H. Stażewski”.

Wymiary: 59x72 cm

99 000 zł

24-04-2024
Nowość
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem firmowym Hutschenreuther i nazwiskiem autora.

Wymiary: 20x16x6,5 cm

1 400 zł

23-04-2024
Nowość
Jamnik, Georg Küspert , Rosenthal, 1934-1956

Wymiary: 9,5x10,5x7 cm

790 zł

23-04-2024
Nowość
Patera, Potschappel, Drezno, pocz. XX w.
Patera porcelanowa, ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.

Wymiary: 7,5x41x31 cm

1 900 zł

23-04-2024
Nowość
„Sikorka” Hugo Meisel, Rosenthal, 1953-1956

Wymiary: 9x8x4 cm

750 zł

04-12-2023
„Dziewczyna grająca na mandolinie”, początek XX w.
Brąz cyzelowany, patynowany, na podstawie z onyxu.

Wysokość: 17 cm

1 500 zł

02-01-2019
“Warszawa”
Akwarela na papierze.

Wymiary w ramie: 66x82 cm (48x65 cm)

3 500 zł

29-08-2023
“Portret damy w kapeluszu”, ok. 1900 r.
Olej na płótnie.

Wymiary w ramie: 127x92 cm (112x79 cm)

12 000 zł

10-07-2023
Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.

Wymiary: 14,5x11x7,5 cm

1 950 zł

10-08-2023
“Dziewczynka”, Michel Victor Acier, Miśnia, XIX w.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem Królewskiej Manufaktury Porcelany w Miśni.

Wysokość: 14,5 cm

4 800 zł

28-09-2023
“Akt z dzbanem”, XX w.
Ceramika, sygnowana wyciskiem.

Wymiary: ok. 48x16x21 cm

1 200 zł

01-08-2023
Żyrandol, Francja, XIX w.

9 900 zł

04-02-2019
/51
liczba obiektów: 1261