Galeria ŻAK
CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1278)
Łyżka serwingowa, Lwów, 1865 r.
Srebro puncowane pr. 13.

Waga: 155 g

Długość: 30 cm

1 200 zł

17-08-2023
Łyżeczki, Iwan Chlebnikow, Moskwa, 1899-1908
Komplet dwunastu łyżeczek; srebro pr. 84 puncowane.

Waga: 364 g

Długość: 15cm

2 200 zł

17-11-2023
Łyżeczka, Rosja, 1892 r.
Łyżeczka; srebro pr. 84 puncowane, punce częściowo zatarte, emalia komórkowa.

Długość: 11 cm

950 zł

04-01-2024
Łyżeczka, Rosja, 1888 r.

Długość: 12,5 cm

1 100 zł

04-01-2024
Łyżeczka, Moskwa,1908-1926
Łyżeczka; srebro pr. 84 puncowane, emalia komórkowa. Monogram złotnika “EC”.

Długość: 11 cm

950 zł

04-01-2024
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wymiary: 14x10x7,5 cm

2 500 zł

19-04-2024

Wymiary: 14x10x7,5 cm

2 500 zł

19-04-2024
Łańcuszek z wisiorem
Złoto 18-karatowe, ametyst.

Masa ametystu: 31 ct

Długość łańcuszka: 44 cm

Średnica kamienia: 2 cm

1 950 zł

30-04-2024
Łańcuszek
18-karatowe złoto.

Waga: 16 g

Długość: 61 cm

9 600 zł

20-09-2023
Łańcuch bractwa kurkowego, 1926 r.
Królewski łańcuch cechu strzelców; srebro pr. 800.

Waga: 328 g

Długość: ok. 90 cm

4 990 zł

24-02-2023
Zofia Stembrowicz “Portret dziewczyny w kapeluszu”
Pastel na papierze, sygnowany p.d. “Z.Stembrowicz”.

Wymiary w ramie: 69x57 cm (59x47 cm)

3 900 zł

14-03-2024
Zofia Pasek, Wazon, lata 70-te XX w.
Wazon szkło sodowe, barwione w masie, formowane ręcznie.

Instytut Szkła w Warszawie, filia w Krakowie

Wysokość 29 cm

650 zł

01-09-2023
Zimorodek, Hutschenreuther, 1920 - 1938

Wysokość: 16,5 cm

1 200 zł

02-03-2023
Zestaw śniadaniowy, Miśnia, XIX w.
Porcelana ręcznie malowana, złocona, sygnowana.

Średnica talerzyka: 19 cm

Średnica spodka: 16 cm

Średnica filiżanki: 10 cm

Wysokość filiżanki: 6,5 cm

1 800 zł

31-01-2024
Zestaw serwingowy, Cypr, II poł. XX w.
Zestaw do serwowania przekąsek w skład którego wchodzi, paterka w formie kosza, 6 łyżeczek, 6 widelczyków; srebro pr. 800 filigran, puncowane.

Wysokość kosza: 20 cm

Średnica kosza: 12,5 cm

Długość łyżeczki: 16 cm

3 900 zł

15-11-2023
Zestaw rezerwisty, 1903-1904 r.
Kufel wojskowy; porcelana ręcznie malowana, pokrywa cynowa, litofania na dnie.

Filiżanka ze spodkiem; porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona.

Wysokość kufla: 28,5 cm

Wysokość filiżanki: 8,5 cm

Średnica filiżanki: 8 cm

Średnica spodka

3 800 zł

06-03-2023
Zestaw dwunastu podstawek w stojaku; srebro pr. 800, sygnowane.

Waga: 320 g

Wysokość: 12 cm

Średnica podstawki: 7 cm

1 900 zł

31-07-2019
Zestaw do przypraw, Joseph Rodgers & Sons,... , 1880
Kabaret do przypraw, kryształ, plater, sygnowany znakiem firmowym.

Wysokość 23 cm.

990 zł

20-09-2018
Zestaw do owoców, Rosenthal, lata 1891-1906
Sześć talerzyków; porcelana złocona, sygnowana.

Średnica talerzyka: 17 cm

660 zł

27-07-2023
Zestaw do alkoholi, Czechy, ok. 1930 r.
Zestaw w składzie karafka+6 kieliszków. Szkło barwione w masie, szlifowane.

1 700 zł

08-10-2015
Zestaw do alkoholi, w skład którego wchodzi karafka i cztery kieliszki (jeden pęknięty); szkło, oprawa srebro puncowane.

Wysokość karafki: 20 cm

Wysokość kieliszka: 5 cm

1 950 zł

24-02-2023
Zegarek do pokoju dziecięcego, Czechy, ok. 1930 r.
Zegarek typu "chodzik" w obudowie biskwitowej, ręcznie malowanej.

660 zł

14-10-2015
Zegar, Polska, ok. 1960 r.
Zegar chromowany z elementami ze sztucznych tworzyw. Wysokość 18 cm.

550 zł

13-10-2015
Zegar ścienny, szafkowy, ok. 1880 r.
Zegar ścienny, szafkowy, skrzynia eklektyczna. Mechanizm: naciąg sprężynowy, regulator wahadłowy, gong spiralny, tarcza papierowa, wahadło mosiężne. System bicia godzin i półgodzin.

1 950 zł

13-10-2015
Zegar ścienny, ok. 1910 r.
Zegar ścienny, szafkowy. Wymiary: wys.: 85 cm, szer.: 40 cm, gł.: 19 cm.

1 950 zł

22-03-2017
liczba obiektów: 1278