ROMANOWSKI Czesław (ur. 1946)
Olej/płótno, 54x64cm
Sygnowany l.d.: ,Cz.Romanowski 2004.11.Połoniny’
Ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie, Wydział Grafiki w Katowicach, Dyplom 1981.
Uprawia malarstwo, rysunek i projektowanie autorskie. W 1995 stypendysta Ministra Kultury i Sztuki Stypendysta ZAIKS.
Prowadzi autorską pracownię malarstwa i rysunku.