Srebrny dzbanek, sygnowany czterema angielskimi puncami probierczymi.
Znak wytwórcy Vale Brothers and Sermon (VB &S) z 1884 roku, Anglia Birmingham.
Srebro próby 925 jest certyfikowane za pomocą znaku lwa, znak rozpoznawczy Birmingham 1905r.