ZACHAREWICZ Witold Andrzej (1929 Kraków - 1985 Kraków)
Olej/płótno, 65 x 80 cm
Sygnowany p.d.: ,Zachar’
W latach 1947-1953 kształcił się w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, m.in. pod kierunkiem Eugeniusza Eibischa. W 1965 ukończył także architekturę na Politechnice Krakowskiej. Okresowo przebywał i tworzył we Francji.