1 zł
2 600 000 zł
/4

LETO Norman (ur. 1980, Bochnia)

ANTI-TERRORIST

olej, płótno
120 x 139 cm
sygn. na odwr. p.d.: BANACH | ANTI-TERRORIST
l.g.: HELP

cena wywoławcza: Wykup abonament

DOMINIKA PUŁAPA, 2018

akryl, płótno
121 x 160 x 10 cm
sygn. na odwr. na płótnie p.d.: NORMAN | 2018 | „DOMINIKA | PUŁAPA“

Ojciec, 2009 r.

olej/płyta, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'NORMAN | 09 | -OJCIEC'

Projekt Falotronu, 2016

metal; dł. u podstawy: 80 cm; wys. 19 cm;
edycja: 2/8

droit de suite

Krasiński - bryła życiorysu od przodu

fotografia; ed. 1/8; w świetle oprawy: 23 x 32 cm;
opisany z tyłu: Norman 09 / 30 /30 / Krasiński - bryła życiorysu od przodu

MOSKWA B, 2018

olej, płótno
120 x 160 cm
sygn. na odwrocie na płótnie l.: „MOSKWA B“ | NORMAN 18

Portret od spodu, 2018 r.

olej/płótno, 150 x 110 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘PORTRET | OD SPODU’ | BOTTOM-WISE | PORTRAIT | NORMAN 2018’

Studentki, 2009

olej, płótno; 160,5 x 110,5 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: STUDENTKI (2) / NORMAN 2009

Kwiaty wiszą pod sufitem, 2007

olej, płótno; 100,2 x 125,5 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: NL / 2007 / HAPPINESS / KWIATY / WISZĄ / POD SUFITEM oraz NORMAN 07 HAPPINESS (dwukrotnie)

Rywalizacja kobiet, 2018 r.

olej/płótno, 50 x 73 cm

CHŁOPIEC Z - IDŹ I PATRZ, 2009-2018 , (THE BOY FROM “COME AND SEE“)

olej, płótno
150,5 x 130 cm
sygn. na odwrocie na płótnie: l.d.: NORMAN | 2009 - 2018 | (PILOT HELP);
p.d.: THE | BOY FROM | “COME | AND | SEE“

Dywan u rodziców, 2013 r.

olej/płótno, 150 x 110 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu

Dom, 2013

olej, płótno; 100 x 130 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: NORMAN / Leto / (2013).

Portret fryzjerski 3 (Alex)

technika mieszana, płótno; 150,5 x 130,2 cm;
na odwrocie: BARBER PORTRAIT 3 / (ALEX) oraz PORTRET FRYZJERSKI 3 / (ALEX)

"To co musiał widzieć mój tata po powrocie z pracy po szesnastej", 2014 r.

olej/płótno, 110 x 160 cm
sygnowany i datowany na odwrociu 'TO CO MUSIAŁ | WIEDZIEĆ MÓJ TATA | PO POWROCIE Z | PRACY PO | SZESNASTEJ | NORMAN 2014'

Ból w Tokio, 2017 r.

olej/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BÓL | W TOKIO | (TOKYOPAIN) | NORMAN | 2017'

olej/płótno, 130 x 130 cm
sygnowany na odwrociu: 'NORMAN LETO'

Bez tytułu, 2009 r.

olej/płyta, 59 x 69,5 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: '-BANACH | 09'

Maki, 2009

olej, płótno; 46,5 x 68 cm (wymiar płótna);
sygn. i dat. na odwrocie: NORMAN / 2009 / MAKI

GAINSBOROUGH 2, 2009

olej, płótno
100,5 x 125 cm
sygn. na odwr. na płótnie: GAINSBOROUGH 2 | 2009 | NORMAN L
na poprzecznej belce krosna: 2009 NORMAN GAINSBOROUGH 2

/4
liczba obiektów: 66