1 zł
2 600 000 zł
/4

LUTOMSKI Patryk (ur. 1973, Kraków)

Bzzz..., 2019

olej, płótno, 130 x 150 cm
sygn. p.d.: Lutomski ‘19, opisany na odwrocie: Patryk Lutomski "Bzzz..." '19

cena wywoławcza: Wykup abonament

Kiedy byłem mały łowiłem ryby, 2004

olej, płótno; 92 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: P. Lutomski 04 r;

Trójca w złocie, 2017

linoryt, papier
70 x 10 cm
sygn. p.d.

Błękitny romb, 2019

olej, akryl, płótno, 130 x 150 cm

Nie ma unifikacji, 2015 r.

linoryt, 70 x 100 cm

Zakupy, 2009

akryl, płótno, 81 x 100 cm, sygn. p.d.: P. Lutomski

Szkic do pierwszego obrazu, 2019

olej, płótno, 130x150 cm
sygn. p.d.: Lutomski ‘19

Urodziny Królowej, 2018

akryl, płótno, 80x100 cm
opisany na odwrocie: Patryk Lutowski “Urodziny królowej” 2018 r.

Cienie, 2017

olej, płótno, 80 x 80 cm

Zgadnij o czym myślę, 2014 r.

litografia/papier, ed. 10/10, 70 x 100 cm, oprawiona, sygnowana, datowana i opisana u dołu: 'Zgadnij o czym myślę 10/10 P.Lutomski 14 r.'

* Do pracy zostanie doliczona opłata z tytułu tzw. Droit de suite.

Cienie 2, 2017

olej, płótno, 80 x 80 cm
sygn. p.d.: P.Lutomski '17, opisany na odwrocie: "Cienie" 2 2017 r P. Lutomski

Montaż wystawy, 2013

linoryt
70 x 100 cm

sygn. p.d.

Uprawa tulipanów, 2017

olej, płótno, 80.00 x 100.00 cm
sygn. p.d.: Lutomski'17, opisany na odwrocie: Patryk Lutomski "Uprawa tulipanów" 2017 r

Oni umrą i wiedzą o tym

akryl, płótno, 81 x 100 cm, sygn. p.d.

Wiosna tego roku, 2014 r.

linoryt na papierze, 9/10, 70 x 100 cm, sygn.

Cienie, 2017

olej, płótno, 80x80 cm
sygn. p.d.: Lutomski ‘17, opisany na odwrocie: "Cienie" 2017 Patryk Lutomski

Wakacje, 2005

akryl, płótno, 81 x 100 cm,
sygn. p.d. P. Lutomski

Słoneczniki, 2017

olej, płótno, 80x100 cm
sygn. p.d.: Lutomski 17, opisany na odwrocie: Patryk Lutomski "Słoneczniki" 2017 r.

Grałem w piłkę II, z cyklu: Kiedy byłem mały

linoryt, papier, 70 x 100 cm
sygn. na przodzie: Grałem w piłkę II | 10/10 | P.Lutomski

Gra w ziemniaka, 2007

akryl, płótno, 100x100 cm
sygn. p.d.: P.Lutomski 07, opisany na odwrocie: "Gra w ziemniaka" 07r Patryk Lutomski

/4
liczba obiektów: 65